בקש הצעת מחיר לשירותי אחסנה

המומלצים להובלות
מרכז, שפלה, השרון, צפון, ירושלים והסביבה
טלפון: 072-2706371

שירותי אחסנה

מחפשים שירותי אחסנה? ברוכים הבאים לאתר שירות 10 מחיר 10, כאן ניתן לקבל ייעוץ מקצועי, המלצות והצעות מחיר עבור שירותי אחסנה.

 

מידע וטיפים עבור שירותי אחסנה

הצורך בשירותי אחסנה עולה בקרב אנשים פרטיים, ארגונים ועסקים המעוניינים לאחסן חפצים אישיים או סחורות באופן מאובטח ויעיל מסיבות שונות כמו מעבר דירה, המתנה לפינוי מקום, המתנה לשינוע וכדומה. הצורות השונות של אחסנה בין אם לטווח ארוך ובין אם לטווח קצר מאפשרות למעוניינים לאחסן תכולה וציוד לבחור את הצורה הנכונה ביותר עבור צרכיהם והציוד שאותו הם מעוניינים לאחסן.

 

מה הדרך הנכונה לביצוע אחסנה וכיצד ניתן למצוא את שירות האחסנה הטוב והמשתלם ביותר? 
ומהם שירותי אחסנה ומתי הם נזקקים?

שירותי אחסנה מיועדים למי שמעוניין לשמור על תכולה של ציוד רב לאורך זמן. שירותי אחסנה מתאימים במקרים של מעבר דירה שבהם יש זמן המתנה בין מכירת הבית הישן ועד קבלת הבית החדש, מעבר לחו"ל שמצריך שמירה על תכולת הדירה שלא נלקחת, בעת שיפוץ דירה המצריך פינוי תכולת הדירה באופן זמני, בעלי מקצוע כמו יבואנים או אומנים המעוניינים לאחסן תכולה של מכולה או חפצים גדולים באופן זמני או קבוע, עסקים שרוצים לאחסן מלאי בשל חוסר במקום פנוי בעסק ועוד...

 

אחסנה ליוצאים לטיול בחו"ל

זהו זה, החלטת שאתה הולך על זה. בין אם אתה אחרי צבא, פנסיונר או נשוי טרי שהחליט לתור את העולם אחר הרפתקאות עם או בלי האחת והיחידה- זה לא ממש משנה. העיקר הוא שהחלטת סוף סוף לצאת להרפתקה הגדולה ולטוס לחו"ל לתקופה ארוכה. אבל מה תעשה עם הדירה שלך? אם אתה גר בשכירות אין שום הגיון להמשיך להשכיר את הדירה בתקופת ההיעדרות ואם אתה בעל דירה- אין שום סיבה שלא להשכיר אותה וליהנות מתשואה עליה. איך ומה עושים? פשוט תקרא צעד אחרי צעד.


צעד צעד

קודם כל שוכרים שירותים של חברת הובלות, עדיף כזו שעושה גם אריזה, כדי לחסוך לך זמן יקר לפני הנסיעה. חשוב לעשות סקר שוק בעת בחירת חברות הובלה וללכת על מובילים מומלצים. מוביל לא איכותי יכול לעלות לכם ביוקר ולעשות נזק תוך כדי הובלה או בעת העמסה ופריקה של החפצים. עכשיו, אחרי שסיימתם את שלב ההובלות- צריך לחפש שירותי אחסנה לחפצים שלכם.


הגדרות צורך 

חשוב שתחפשו את הדבר שאתם צריכים. אם אתם נוסעים לתקופה של חודש חפשו אחסנה לטווח קצר, לעומת אחסנה לטווח ארוך אם הטיול שלכם ארוך יותר. בעת חיפוש מקום עבור אחסון תכולת דירה חשוב למצוא מקום גדול מספיק גם לריהוט הכבד שלכם, כדי שלא תתפרסו על מספר רב של מחסנים להשכרה ותשלמו תשלומים גבוהים. בעת חיפוש מקום אחסון יש לבדוק מספר דברים : בדיקת איכות ותקינות מבנה האחסנה, סדקים בקיר יכולים לשמש פתח לנזילות מים ואיבוד טיב הסחורה שלכם במקרה של גשמים, שטח האחסנה, כדי שהתכולה שלכם לא תינזק כדאי לקחת שטח מספיק ומתאים כדי שלא תצטרכו לדחוס את הדברים בכוח ולגרום נזק ופגיעה של התכולה, כמובן אחסנה מחירים, בדיקת עלויות זה הקריטריון הכי חשוב, דמי אחסנה יכולים להיות עסק לא זול. וחשוב לעשות בעת חיפוש אחסנה השוואת מחירים.

 

בחירת מקום אחסנה

השלב שבו כדאי להחליט סופית על המקום שבו נבצע אחסנה יהיה לאחר סיום ביצוע האריזה, יש לבחור את המיקום בו יבוצע האחסון של התכולה המבוקשת. שירותי אחסנה מקצועיים כוללים מכולות של חברות אחסנה אשר מציעים בנוסף לשירותי האחסון גם שירותים משלימים כמו ניהול המלאי המאוחסן, שירותי שמירה, שירותי אריזה, שירותי פירוק והרכבה וכדומה. לאור השירותים הנרחבים הקיימים, חשוב ביותר לבדוק שאכן שירותי האחסנה מתאימים לתכולה המאוחסנת ולצרכים של הגורם המאחסן.


מה משפיע על כמה עולה אחסנה?

קודם כל תלוי איפה בארץ אתה מזמין שירות אחסנה של תכולת דירה או ציוד אחר, הרי ברור שהזמנת שירותי אחסנה בבאר שבע יהיו שונים במחירם משירותי אחסנה בפתח תקווה. כמו כל דבר אחר שירותי אחסון או שירותי אחסנה במרכז נוטים להיות יקרים יותר מאשר בפריפריה. דבר נוסף הוא הדרישות שלך מהאחסנה: האם צריך רק אחסון? אחסנה זמנית? הובלה ואחסנה? אולי שירותי אחסנה ולוגיסטיקה, אחסנה כבדה, אחסנה בקירור, אחסנה ושינוע? עוד דבר שישפיע על תעריפי אחסנה הוא סיווג של חברות אחסנה ע"פ צורת אחסון: אחסנה במכולות, כלובי אחסנה, אחסנה מסחרית, אחסנה רהיטים וכו'. אחסון מכולות מספק את רב הלקוחות.


כמה עולה אחסנה? (טווחי מחירים)

מחירון מומלץ עבור אחסנה

עלות אחסנת תכולת דירה עד 2 חדרים – 400-800 ש"ח

עלות אחסנת תכולת דירה עד 3 חדרים – 450-900 ש"ח

עלות אחסנת תכולת דירה עד 4 חדרים – 600-1,400 ש"ח

עלות אחסנת תכולת דירה עד 5 חדרים – 900-1,900 ש"ח

**המחירים לחודש

ט.ל.ח

 

עדכונים אחרונים
שירות לקוחות פיצריות בישראל
באיזה עיר נמצאת הפיצה שלך?
מוקדי שירות חברות ביטוח
שירות לקוחות חברות ביטוח