קבל הצעת מחיר מהירה ובחינם!

שירותי איתור נזילות

מחפשים שירותי איתור נזילות? ברוכים הבאים לאתר שירות 10 מחיר 10, כאן ניתן לקבל ייעוץ מקצועי, המלצות והצעות מחיר עבור איתור נזילות.

 

איתור נזילות - טיף טיף טף

רטיבות בבית הינה סכנת נפשות של ממש, אל תחשבו אחרת. התפיסה הרווחת היא שאם ישנה נזילה ואחד הקירות מתנפח ומתקלף- הרי שמדובר בנזק אסטטי, אך לא כך הדבר. אפילו אם הנזילה היא של מים נקיים ולא מי ביוב (מה שמגדיל את הסכנה פי כמה, כמובן) מדובר על מפגע תברואתי. מקור מים הנו מקום גידול מעולה לפטרת קירות, חיידקים וגם חרקים. היו סמוכים ובטוחים שבתחילת הקיץ כל התיקנים, נמלים ואפילו מעופפים למיניהם דוגמת צרעות, יחפשו את קרבתו של מקור המים.


חפש לך מים

אז אם אתם רואים סימנים של התנפחות מימית בקיר- הזמינו איש מקצוע ללא דיחוי. חשוב שימצא את הנזילה ויתקן אותה בהקדם האפשרי, לפני שיהיו נזקים רבים מדי לקיר ולתברואת הבית. איתור נזילות היא בסך הכל לא משימה קשה מדי עבור בעל מקצוע, אבל אם אתם לא יודעים איפה להתחיל- אל תעשו את המאמצים של החיפושים לבד. סימן נוסף לנזילה יכול להיות דווקא הג'וקים או הנמלים- התאספות גדולה שלהם מאחורי קרמיקה מסוימת יכול לרמוז על נזילה, אז תבדקו ותפקחו עיניים.


לא רק בבית

מקורות מים הנם מקור משיכה לחיות מסוגים שונים לא רק בתוך הבית שלכם. אם אתם גרים בבניין אבל בעיקר אם אתם גרים בבית קרקע, גם נזילות מים של צינור המזגן שלכם למשל יכול להוביל אל כניסת הבית או הבניין כל מיני אורחים לא רצויים- נחשים, חתולים, חרקים ויתושים. לרב הבעיה גלויה, כמו למשל בעת נזילות מצינור המזגן וכל שיש לעשות הוא למנוע הצטברות של מים במקום. פעמים אחרות אינכם יודעים מאיפה הנזילה וגם בחוץ חשוב למנוע את הצטברויות המים ולבצע איתור נזילות מקצועי כמה שיותר מהר.


יצאת צדיק

עם כל הדברים שנאמרו כאן, צריך להבין שאין צורך להיכנס לפאניקה וחשוב להזמין איש מקצוע, מומחה איתור נזילות שלא יספר לכם סיפורים ויגרום לכם לשלם הון תועפות על החלפת כל הצנרת, כשצריך רק לסובב איזה סיפון. חשוב למצוא איש מקצוע מיומן ואמין, שלא מחפש למלא לעצמו את הכיס על חשבונכם.

 

מדריך לביצוע איתור נזילות בעידן האינטרנט

כל אדם צריך מדי פעם להזמין אינסטלטור וכיום בעידן האינטרנט קל לאתר מידע, להזמין און ליין שירותי אינסטלטורים 24 שעות, להשוות מחירים ולקרוא מידע רב בנושא. כאשר מגלים נזילה בבית או בחצר, כאשר מגלים כי הבית מוצף בגלל פיצוץ בצנרת או חדירת מים וכאשר מגלים רטיבות חשוב לפנות לאינסטלטור מקצועי ואמין במהירות. נזקי המים עלולים לגרום לנזק כלכלי כבד לרכוש ולמבנה ובנוסף המים העומדים או הרטיבות בקירות, ברצפה או בתקרות הינם מפגע בריאותי העלול לסכן את בריאות הדיירים. לכן, אם איתרתם נזילה או אתם סובלים מהצפה או רטיבות כדאי למהר ולהזמין אינסטלטור ואין לדחות את הטיפול בבעיה, כמובן לאחר השוואת מחירים באתר וסקר שוק קצר.


איתור נזילות מקצועי ללא חפירות

אינסטלטורים מקצועיים מגיעים לבית הלקוח במהירות ולרוב הם מציעים שירות מסביב לשעון. כאשר הלקוח מגלה הצפה או רטיבות חשוב כי האינסטלטור יגיע עם ציוד מתקדם כמו מצלמה טרמית לאיתור נזילות. כך, ניתן לאתר את מקור הנזילה ללא צורך בקידוחים, בחפירות בבית או בחצר וללא הרמת אריחים ורצפות או הסרת קרמיקה מהקיר. איתור נזילות במצלמה טרמית מאפשר לשרברב לגלות במהירות וביעילות את מקור הנזילה ולהציע ללקוח את הפתרון האיכותי והנכון ביותר. חשוב לדעת כי איתור נזילות בקירות פנימיים או חיצוניים דורש מקצועיות ברמה גבוהה מכיוון שלעיתים הרטיבות או הנזילה אינה נראית לעין ויש לבצע תיקון עם חומרים איכותיים על מנת להבטיח תיקון איכותי ועמידות לאורך זמן. בנוסף, איתור רטיבות ונזילות בגגות מרוצפים ומרפסות במהירות על ידי אינסטלטור מקצועי יאפשר לתקן את הבעיה ולמנוע חדירת מים לבית או לגרום לבעיות בתשתיות המבנה.


שירות מסביב לשעון

כאשר מחפשים אינסטלטורים באמצע הלילה חשוב מראש לאתר אינסטלטורים 24 שעות. כך ניתן לאתר את אנשי המקצוע המציעים שירות מסביב לשעון לאורך כל ימות השנה. כאמור, כאשר מגלים נזילה, רטיבות או הצפה חשוב לקרוא לשרברב מקצועי ואמין במהירות ואין להזניח את הבעיה מכיוון שהנזק מצטבר ועלול להיות גדול יותר. נזקי המים הם רבים והם גורמים לרטיבות בתשתיות המבנה, לרבות במערכת החשמל, במערכת המיזוג, בקירות, בתקרה וברצפה ובנוסף המים גורמים לנזק למכשירי החשמל, לרהיטים ולכל הרכוש בבית או בחצר. בנוסף, מים עומדים גורמים לקורוזיה המתפשטת במהירות וללא טיפול מקצועי עלול הלקוח לסבול מנזקי רכוש גבוהים ולעמוד בפני הוצאה כספית גבוהה. המים העומדים גורמים להגברת הלחות במבנה, להתפתחות רטיבות, לאוויר מעופש ולהתפתחות עובש וטחב. פטריות העובש הן מפגע תברואתי מסוכן לבריאות ולעיתים יש לפנות את הדיירים עד לאיתור הנזילה ולתיקון נזילת המים או מקור הרטיבות. שירות מהיר מסביב לשעון ימנע את התפשטות הנזקים ובאמצעות השתלטות על המצב הקיים, עצירת נזקי המים ואיתור ותיקון הבעיה ניתן להציל את הרכוש, להימנע מתחלואים ולשוב במהרה לחיים הרגילים.


בדיקה לפני קניית בית

במידה ואתם מתכננים לרכוש דירה חדשה או יד שנייה או בכוונתכם לעבור לדירה בשכירות חשוב להזמין אינסטלטור מקצועי המבצע בדיקת בדק בית. באמצעות בדיקה זו ניתן לגלות כשלים בתשתית ובמבנה הבית או הדירה, לבצע בדיקת נזילות ולגלות פגמים בצנרת ובתשתית המורידים את ערך הנכס. איתור בעיות רטיבות, איתור נזילות בצנרת וגילוי נזילות לפני רכישת הבית מאפשרת לכם לשקול את כדאיות העסקה ולדעת מהי העלות של תיקון נזילות מים בהתאם לממצאים. לכן, לפני מעבר לדירה חדשה ולפני כל עסקת נדל"ן חשוב לבצע בדק בית על ידי אנשי מקצועי מנוסים, ובראשם אינסטלטור אשר בודק את הנכס באמצעות ציוד מתקדם ומשוכלל.


פיצוצי צנרת מים וביוב

אחת הסיבות הפופולאריות לקריאת אינסטלטור היא פיצוץ בצנרת המים או הביוב. הסיבות לפיצוצי צנרת רבות, ביניהן סתימה, חפצים המושלכים לביוב, הצטברות עלים ושורשים, הצטברות שומן, התיישנות הצינורות והסתיידות הצנרת ועוד. צנרת ישנה עלולה לסבול מהצפות חוזרת ונשנות ולכן חשוב לקרוא לאינסטלטור עם מכשור מתקדם אשר מבצע צילום צנרת ביוב או צנרת מים על מנת לבדוק מה מקור החסימה בצינור, כיצד לתקן את הבעיה והאם יש להחליף לצנרת חדשה. בנוסף, באמצעות הצילום ניתן לאתר פיצוצי צנרת וכך ניתן לחפור או לקדוח בדיוק במקום בו יש נזילה או בעיה ולתקן ביעילות ובמהירות את הבעיה, ללא חפירות מיותרות כדי לאתר את התקלה, וכך גם חוסכים עלויות תיקון ומשך התיקון קצר משמעותיות.


חיפוש אינסטלטורים

בעידן האינטרנט בו אנו חיים קל לאתר מידע אודות אנשי מקצוע ובקליק אחד ומהיר ניתן לקרוא מידע מקיף, לקרוא חוות דעת על האינסטלטור, להשוות מחירים ולהזמין במהירות וביעילות את השרברב לאיתור הנזילה או לתיקון הסתימה או הפיצוץ בצנרת. באמצעות מנועי החיפוש ניתן לחפש בעלי מקצוע אך יש אינסטלטורים רבים בארץ ולכן מומלץ להיעזר באינדקס מקצועי בו ניתן לסנן בין התוצאות על פי פרמטרים רבים, ביניהם- אזור גיאוגרפי, שעות פעילות, זמינות, סוג העבודה הנדרשת -איתור נזילות מים וביוב, בדק בית, תיקון נזילות מים, איתור בעיות רטיבות, תיקון סתימה, הכנת, שיפוץ והחלפת תשתיות אינסטלציה, שיפוץ חדרי אמבטיה, שירותים ומטבחים, תיקון בעיות נזילות ואיטום וכדומה. כאמור, באינדקס מקצועי לאנשי מקצוע, לרבות אינסטלטורים, ניתן לקרוא מידע על איש המקצוע ולהתרשם מהמקצועיות והניסיון שלו, חשוב לקרוא חוות דעת והמלצות מגולשים שנעזרו בשירותיו, ולאחר סינון בין התוצאות ניתן להתקשר למספר שרברבים ולשאול כמה עולה איתור נזילות מים ולהשוות מחירים על מנת לבחור באינסטלטור איכותי, מהיר, זמין ובעיקר אמין.


מקצועיות וניסיון

כאשר בוחרים אינסטלטור חשוב לזכור כי יש מגוון עבודות אינסטלציה, חלקן פשוטות כמו פתיחת סתימה בכיור או באמבטיה וחלקן מורכבות ביותר כמו תכנון ובניית תשתית אינסטלציה או החלפת צנרת בכל הבית. לכן, כאשר מחפשים אנשי מקצוע יש לבדוק היטב מהו תחום התמחותו של האינסטלטור וכדאי לקרוא באתר שלו איזה עבודות הוא מבצע ובשיחת הטלפון יש לוודא כי הוא אכן מורשה לביצוע עבודות מורכבות. יש אינסטלטורים מנוסים המתמחים בכל העבודות, לרבות תיקון והחלפת דודי שמש וחשמל, החלפת ברזים, החלפת כלים סניטרים, איתור ותיקון נזילות, איתור רטיבות וטיפול בבעיה וכדומה.


השוואת מחירים בקליק

באמצעות האתר ניתן לקבל מושג מהו המחיר הממוצע לביקור אינסטלטור בבית ובקליק אחד ניתן להשוות בין בעלי המקצוע. חשוב לזכור כי אינסטלטורים 24 שעות יציעו מחיר גבוה יותר בשעות הלילה, בסופי שבוע ובחגים אך אם המחיר גבוה מדי יש לבחור באיש מקצוע אחר. לסיכום, כדאי להיעזר באינטרנט על מנת לאתר אינסטלטורים מקצועיים ובעיקר לבדוק היטב את נושא העלות, המקצועיות והאמינות.


כמה עולה איתור נזילות?

סוג שירות, עלויות וטווחי מחירים

איתור נזילות מים - 800-1,000 ש"ח

בדיקת צנרת וביוב - 200-400 ש"ח

בדיקת איטום גגות - 2-4 ש"ח למ"ר

בדיקת איטום תקרות - 2-4 ש"ח למ"ר

ט.ל.ח

 

עדכונים אחרונים
מחיקת חובות לבנקים
איך להגיע להסדר חוב עם הבנק?
המספרה הכי טובה בחדרה
ייעוץ והצעת מחיר ללא התחייבות
שירות לקוחות פיצריות בישראל
באיזה עיר נמצאת הפיצה שלך?
מוקדי שירות חברות ביטוח
שירות לקוחות חברות ביטוח