בקש הצעת מחיר לשירותי אריזה

המומלצים להובלות
מרכז, שפלה, השרון, צפון, ירושלים והסביבה
טלפון: 072-2706371

שירותי אריזה

מחפשים שירותי אריזה? ברוכים הבאים לאתר שירות 10 מחיר 10, כאן ניתן לקבל ייעוץ מקצועי, המלצות והצעות מחיר עבור שירותי אריזה.

 

טיפים עבור אריזה

חשבתם פעם להזמין שירותי אריזה? אחרי הכל, לעבור דירה הוא סיבוך רציני גם אם מדובר על אדם אחד, על פי כמה וכמה כאשר מדובר על משפחה שלמה הכוללת ילדים. וזה לא שחסר לכם מה לעשות, רק ההתעסקות עם חברות הובלה יכולה להוציא אתכם מדעתכם. עד שמוצאים חברת הובלות איכותית, המעסיקה מובילים מקצועיים ואמינים – יכול לעיתים לעבור זמן לא מבוטל. מספיק מוביל גס רוח אחד כדי להפוך הובלה של בית לסיוט של ממש. לא, אין ספק- הובלות זה לא עסק קל.


לארגז ולדרך

אז אחרי שהתעסקתם עם חברות הובלה במשך שעות וקבעתם את המועד- עכשיו גם לארוז? חברות רבות מציעות היום שירותי אריזה והובלה בחבילה אחת. לשירותי אריזה והובלה מחירים שונים, הנעים בהתאם לסוג האריזה וכמות הדברים בדירה, כמובן. אגב, שירותי אריזה לא מיועדים רק לסקטור הפרטי ולמעוניינים בשירותי אריזה תכולת בית או אריזה למעבר דירה. גם אנשים המעוניינים בשירותי אריזה תעשייתית בהחלט יכולים למצוא כיום מחירים נוחים ואנשים מקצועיים שיבצעו עבורם את המטלה.


אריזה חכמה

אם בכל זאת החלטתם לעשות את האריזה בגפכם- למרות החסכון הענק בזמן והנוחות של הזמנת שירותים מקצועיים – הרי שתוכלו לרכוש את החומרים הנדרשים עבורה ולעשות את זה באופן יעיל יותר. חנויות מסוימות כוללות בתוכם הכל למוביל דירה ומקלות על עבודת האריזה עד מאד. מה תצטרכו? ובכן, בהתאם לחפצים שלכם כמובן. אפשר לרכוש רצועות קשירה, שקיות ואקום, שקיות ניילון למצעים, סרט הדבקה לאריזה, נילון בועות וגם ציוד אריזה ושינוע נוסף. אסור לשכוח את דברי הבסיס: סרטי הדבקה לאריזה וגם פתרונות אריזה כלשהם.

 

אריזה נכונה לפני אחסון לטווח ארוך

אחד הפרמטרים החשובים לביצוע אחסנה באופן הנכון והיעיל ביותר הוא ביצוע אריזה של התכולה המבוקשת לאחסנה באופן יעיל ואפקטיבי. לפני ביצוע האריזה חשוב להבין האם האריזה היא לזמן ארוך או קצר, האם המקום בו תאוחסן התכולה עלול להיפגע ממזג אוויר כמו שמש חזקה או גשמים, האם קיימים חפצים יקרי ערך בתכולה וכדומה. את האריזה יש לבצע בהתאם לאופי החפצים הנארזים וכך חפצים יקרי ערך ייארזו בקופסאות מאובטחות עם מנעולים, חפצים שבירים ייארזו באמצעות ניילון בועות פצפץ לאריזה, ביגוד ונעליים ייארזו בשקיות ואקום על מנת למנוע עובש, מכשירים חשמליים ייארזו באמצעות חומרים מיוחדים להגנה וכדומה.
 

קרטונים ושוב קרטונים

פתרון אריזה הנפוץ ביותר הינו הקרטון. מדובר על קופסא מרובעת בד"כ כך שישנה נוחות בהובלתו (אפשר להערים אותו אחד על שני ביציבות ולנצל יותר מקום במשאית) והוא מעולה בשמירה על הדברים מפגיעות קטנות. בשוק קיימים מגוון רחב של קופסאות אריזה מסוגים שונים. באגף הקרטונים אפשר למצוא סוגים שונים של פתרונות אריזה: קרטון למשלוחים קטנים, קרטון תליה לבגדים, קרטון אחסון דו גלי ועוד סוגי אריזות קרטון שונות.


כמה עולה אריזה? (טווחי מחירים)

מחירון מומלץ עבור אריזה

עלות אריזת תכולת דירה עד 2 חדרים – 750-1,300 ש"ח

עלות אריזת תכולת דירה עד 3 חדרים – 1,000-2,000 ש"ח

עלות אריזת תכולת דירה עד 4 חדרים – 1,400-2,600 ש"ח

עלות אריזת תכולת דירה עד 5 חדרים – 2,300-3,600 ש"ח

עלות קרטון אריזה מרופד לציוד שביר (מחיר לקרטון בודד) – 50-90 ש"ח

ט.ל.ח

 

עדכונים אחרונים
שירות לקוחות פיצריות בישראל
באיזה עיר נמצאת הפיצה שלך?
מוקדי שירות חברות ביטוח
שירות לקוחות חברות ביטוח