שירותי בדק בית דירות חדשות

מחפשים שירותי בדק בית דירות חדשות? ברוכים הבאים לאתר שירות 10 מחיר 10, כאן ניתן לקבל ייעוץ מקצועי, המלצות והצעות מחיר עבור בדק בית דירות חדשות.

 

בדק בית עבור פרויקטים חדשים ודירות חדשות

ישראלים רבים תוהים מדוע יש לבצע בדק בית או במילים אחרות בדיקת דירה חדשה מקבלן  במהלך הפרויקט לבניית בית פרטי או בניין מגורים. ובכן, חשוב לדעת כי פיקוח מקצועי על ידי מהנדס בנייה אזרחי מטעם חברת בדקת הבית יבטיח עבורכם שקט נפשי, חיסכון בזמני התרוצצות וביקורים באתר הבנייה וביקורת מבנים ובנייה שיבטיחו לכם נכס איכותי עם שימוש בחומרים איכותיים כמובטח בתוכנית ובמפרט. לפני כניסה לדירה החדשה בה השקעתם ממון רב יש לערוך בדיקה מקצועית לאיתור ליקויי בנייה וכך תוכלו להכין רשימת ליקויים לקבלן המחויב על פי חוק לתקן את הליקויים במקצועיות. חשוב לדעת כי על פי חוק המכר ניתן לתבוע פיצויים מהקבלן או לדרוש את תיקון הליקויים והנזקים בגלל בניה רשלנית שלא בהתאם לתוכנית הבנייה או שלא לפי המפרט המובטח ואיכות הבנייה המתחייבת בתקנות הבניה והבטיחות השונים.


מה כוללת בדיקת בדק בית?

בדיקת בדק בית נערכת על ידי צוות מקצועי ומנוסה הכולל מהנדס בניה אזרחי בעל הכשרות וידע רב. במהלך הבדיקות עורכי בדיקות מקיפות לבעיות קיימות כמו ליקויי בנייה, ליקויים בתשתיות הדירה או המבנה, בדיקות מערכות חירום, בדיקות חשמל ואיתור פגמים וליקויים העלולים להיווצר בעתיד בגלל איכות הבנייה, שימוש בחומרים שאינם איכותיים וכדומה. כידוע לכם, בשוק הנדל"ן הישראלי יש חברות בניה וקבלני שיפוצים אשר אינן מבצעים את מלאכתם כהלכה ואכן איכות הבנייה בארץ נחשבת ירודה בגלל שיטות בניה ישנות, חוסר מקצועיות ואיכות ירודה של חומרי גלם המשמים כתחליף לחומרים איכותיים ויקרים יותר וזאת על מנת להוזיל עלויות ולהגדיל את הרווחיות של הקבלן.

מהנדס בניה אזרחי מטעם חברת בדק בית יודע דיוק היכן וכיצד לחפש ולאתר ליקויי בניה. לעיתים הליקויים נראים לעין אך ברוב המקרים נדרש ידע מקצועי וניסיון רב שנים על מנת לאתר את הליקויים הקיימים או המפגעים והליקויים העלולים להיווצר תוך זמן קצר, יותר או ארוך. מהנדס הבניה וצוות הבדיקה מאתרים ליקויים גם באמצעות מכשור מתקדם לבדיקת התשתיות כגון תשתית החשמל, צנרת המים, אינסטלציה ועוד.


הבדיקה כוללת את הנושאים הבאים:

1. בדיקת שלד ובניה – קורות, קירות, רצפה, תקרה, מרפסות, אריחים וכד'.

2. בדיקת תוכניות הדירה לעומת הביצוע בפועל.

3. בדיקת עבודות איטום ובידוד.

4. בדיקת איכות עבודות נגרות

5. בדיקת עבודות טיח וצבע.

6. בדיקת תשתית אינסטלציה.

7. בדיקת תשתית ומתקני חשמל ותקשורת.

8. בדיקת עבודות גימור.

9. בדיקת עבודות חיפוי פנים וחוץ, כולל ריצוף.

הבדיקות המקצועיות כוללות את תיעוד הליקויים המתגלים בבדיקה באמצעות הכנת דוח מפורט, השוואה לתקנים הנדרשים לאיכות בנייה ותוך השוואה למפרט הטכני ולתוכניות הבניה, ונהוג לצלם את הליקויים על מנת לתעד אותם ולהציגם לקבלן או כראיה לבית המשפט.


יתרונות בדיקת בדק בית

חברות בדק בית מקצועיות מציעות שירות מקיף הכולל ליווי וביקרות לכל אורך שלבי התקדמות הפרויקט או בניית הבית. הליווי המקצועי מתחיל כבר משלב התכנון והרישוי ובמהלכו בודק המהנדס את הליכי הרישוי, המפרט הטכני, חוזה העבודה, תוכנית אדריכלית וכדומה. צוות חברת בדק בית מגיע לשטח בכל שלבי הקמת המבנה ומפקח על העבודה הנעשית במקום. בדיקות אלו חשובות והן תורמות לאיכות בניה ולעבודה מקצועית של הקבלן המבצע וקבלני המשנה השונים, לרבות כל העובדים הפועלים בשטח, לעיתים במקביל. צוות הפיקוח של חברת בדק בית בודק את החומרים המגיעים להקמת המבנה ובחן האם הם עומדים בתקנים ובהתאם למפרט הטכני של תכנון המבנה.

למעשה, הלקוח זוכה לביקורת ופיקוח צמודים וחשובים והוא חוסך זמן ניכר בהתרוצצויות בשטח במהלך הקמת הפרויקט, חוסך במשאבים וזוכה לשקט נפשי תוך ידיעה כי מפקח מנוסה ומקצועי מייצג אותו בשטח, דואג לפתרונות מקצועיים ומוודא כי כל הקבלנים מבצעים את מלאכתם נאמנה. בנוסף, בסיום הפרויקט מבצע המהנדס ביקורת מקיפה על מנת לאתר ליקויי בנייה במידה וישנם, מכיוון דוח מפורט ללקוח כולל צילומים ותיעוד ומתפקידו לדרוש מהקבלן המבצע לתקן את כל הליקויים. במידה ומתעוררת בעיה זוכה הלקוח לייעוץ ולהכנת דוח מפורט המשמש כראיה קבילה בבית המשפט.

פיקוח צמוד בשטח על ידי חברת בדק בית מבטיח בניה איכותית ובהתאם לסטנדרטים הגבוהים ביותר של הבנייה. כיום, בתחומי רשויות מקומיות רבות ניתן לבנות פרויקטים רק בבנייה ירוקה ופיקוח צמוד יבטיח ללקוח כי אכן הבניה נעשית בהתאם להנחיות ולתקנות על מנת שהפרויקט יקבל את האישור של בניה ירוקה וכמובן ליהנות מבנייה איכותית ומתקדמת יותר התורמת לחיסכון במשאבים לאורך השנים.

יתרון נוסף לפיקוח וליווי מקצועי על ידי חברת בדק בית הוא נושא ניהול התקציב. לצוות החברה ניסיון רב בניהול תקציב בניית פרויקטים ופיקוח מקצועי ימנע מהלקוח לגלוש מעבר לתקציב המוגדר וכך נחסכות עלויות רבות ומיוצרות והלקוח אינו מוצא עצמו בבעיה תזרימית במהלך הפרויקט.


איך מתבצע התהליך?

תהליך בדיקת בדק בית לפרויקטים חדשים ודירות חדשות מתחיל כבר משלב התכנון והרישוי. חברת בדק בית ממנה מטעמה מהנדס אזרחי בעל כל ההכשרות הנדרשות וניסיון מקצועי רב בביקורת מבנים ובאיתור ליקויי בניה. המהנדס וצוות חברת בדק הבית מלווים את הפרויקט מתחילתו ועד לסיומו. במהלך הבניה מפקח המהנדס בשטח על העבודות המתבצעות ומורה לקבלנים המבצעים כיצד לפעול במידה והוא מוצא ליקויים. בנוסף, הוא בודק את חומרי הגלם בהם נעשה שימוש בהתאם למפרט הטכני, לתוכנית ולתקנות הבנייה. במידה ומתעוררות בעיות במהלך הבניה דואג מפקח הבניה להנחות את הקבלן המבצע וקבלני המשנה כיצד לפתור את הבעיה. בסיום ההליך מוודא מפקח הבניה כי הדירה החדשה או הפרויקט החדש מתאימים לתוכנית וכי בוצעו הליכי הרישוי המתאימים מול הרשויות השונות. לפני סיום מבצע המפקח ביקורת מבנים קפדנית ומכין דוח מפורט עבור הלקוח הכולל פירוט ליקויי בניה במידה ויש, עלות התיקון ולוח זמנים משוער לתיקון והמלצות שונות.


לסיכום

לחברת בדק בית מקצועית ניסיון רב בפיקוח על פרויקטים חדשים ודירות חדשות. החברה מציעה ליווי מקצועי משלב התכנון לאורך כל שלבי הקמת הפרויקט וייצוג הלקוח מול הקבלן הראשי אשר מבצע את הפרויקט או בונה את הדירה. החברה מפקחת בקפדנות ומקפידה על סטנדרטים של בניה ברמה גבוהה, מאתרים ליקויים כבר בשלב הבנייה ודואגת כי הקבלן יתקן אותם ובסיום הפרויקט עורכת ביקורת מבנים ובדק בית קפדני על מנת להכין דוח מפורט ללקוח.


כמה עולה לבצע בדק בית בדירות ובתים לפני קניה?

מחירון מומלץ בדק בית דירות חדשות

בדק בדירה עד 5 חדרים
– 1,300-1,600 ש"ח

בדק בית בדירה מעל 5 חדרים
– 1,500-1,800 ש"ח

בדק בית קרקע עד 150 מ"ר
– 1,800-2,000 ש"ח

בדק בית קרקע מעל 150 מ"ר
– 2,000-2,300 ש"ח

בדיקת רישוי וחוקיות המבנה
– 1,100-1,300 ש"ח

ט.ל.ח

 

עדכונים אחרונים
מחיקת חובות לבנקים
איך להגיע להסדר חוב עם הבנק?
המספרה הכי טובה בחדרה
ייעוץ והצעת מחיר ללא התחייבות
שירות לקוחות פיצריות בישראל
באיזה עיר נמצאת הפיצה שלך?
מוקדי שירות חברות ביטוח
שירות לקוחות חברות ביטוח