עורך דין בקליק

שירותי גרירת רכב

מחפשים שירותי גרירת רכב? ברוכים הבאים לאתר שירות 10 מחיר 10, כאן ניתן לקבל ייעוץ מקצועי, המלצות והצעות מחיר עבור שירותי גרירת רכב.

 

שירותי גרר והובלת רכבים – גלגלים על גלגלים

נתקעת עם הרכב בצד הדרך?  צריך שירותי חילוץ וגרירה מהירים, גרר דחוף מעכשיו לעכשיו? סביר להניח כי ברשותך כבר נמצא מנוי לשירותי גרירה דרך חברת ביטוח הרכב שלך אך השאלה החשובה כמה שעות תאלץ לחכות לשירות הגרר? והאם אתה באמת יכול כרגע לחכות מספר שעות במידת הצורך....

לפעמים כדאי להזמין שירותי גרירה וחילוץ פרטיים גם כאשר אנו מנויים לשירות גרירה כזה או אחר, כאשר אין לנו סבלנות לחכות, אנו מאחרים לפגישת עבודה, תקועים באמצע שום מקום בחום אימים ועוד אלף ואחת סיבות שיגרמו לנו לחפש את הפתרון המהיר ביותר לצאת ממצב הביש.

לפעמים יש צורך להוביל רכב ולא באמצעות נסיעה אלא פשוט להוביל אותו עם גרר, הסיבות לכך רבות ומגוונות. 


הובלת רכבים בישראל - בטיחות לפני הכל


אי אפשר לדבר על חברות הובלה המובילות רכבים מבלי להתעכב על תפקידי חברת הובלות לרכבים בתוך ישראל. קודם כל יש צורך ברכבי מוביל מיוחדים, משאיות גדולות להובלת רכבים, מובילים המתאימים לשאת את המשקל האימתני ולאבטח את המכוניות על הכביש. רכב הנושא על גבו משקל רב הוא סכנה על הכביש, אלא אם כן הוא מאובטח כראוי. לכן שירותי הובלה מקצועיים הם הכרח לא רק לרכוש שלכם אלא גם לחיי הנהגים שעל הכביש.


תאונות, לא עלינו


חיים הכט טען באחת מתוכניותיו כי הסיכוי של הנהג הישראלי להיות מעורב בתאונה הוא יותר ממה שמי מאתנו היה רוצה לדעת. לכן, צריך שרותי גרר וגם הובלות גם בעת בעיה עם הרכב ותאונות. חברות גרירת רכב רבות מציעות לחלצנו אם נתקענו באמצע שום מקום או אם היינו מעורבים בתאונה וכל נהג יודע כי שירותי חילוץ וגרירה טובים, חיוניים לרכב בדיוק כמו טיפול שוטף. נהג שמוצא שירות חילוץ רכבים איכותי ואמין לא יעזוב אותו זמן רב ובצדק. הנזקים שיכולים לקרות לרכב בעת גרירת רכב לא נכונה, יכולים לעלות לכם כסף רב.


הובלת רכב מחו"ל


ועכשיו לענייני הובלת רכב מחו"ל. למה יש אנשים המתפתים לשירותי הובלת רכב מאירופה או הובלת רכב מארה"ב אתם שואלים? פשוט מאד- כמו כל דבר במדינת ישראל, גם הרכבים זולים יותר "שם". הובלות רכבים על כל הכרוך בה, יכולה לחסוך לכם אלפי אם לא מאות אלפי שקלים. כאשר מדובר על הובלת רכבי יוקרה, בעיקר אם מדובר על מוביל רכבים המתמחה בשירותי הובלת רכב דרך הים, יכולה ההובלה לחסוך לכם הון קטן. השכרת רכב הובלות אינה דבר יקר, אבל גם בעולם הובלת רכבים מחירים שונים לרכבים ולמדינות שונות.

 

כמה עולה גרירת רכבים?

גרירת רכב פרטי - 150-1,500 ש"ח (מחיר תלוי מרחק)

גרירת רכב מסחרי - 300-2,000 ש"ח (מחיר תלוי מרחק)

גרירת משאית - 750-3,500 ש"ח (מחיר תלוי מרחק)

גרירה בשבת - 50% ומעלה מהמחיר הרגיל

גרירה בלילה - 50% ומעלה מהמחיר הרגיל

 

כמה עולה חילוץ רכבים?

חילוץ רכב פרטי - 250-700 ש"ח

חילוץ ג'יפ בשטח פשוט - 400-1,000 ש"ח

חילוץ ג'יפ בשטח מורכב - 800-1,800 ש"ח

ט.ל.ח

 

עדכונים אחרונים
שירות לקוחות פיצריות בישראל
באיזה עיר נמצאת הפיצה שלך?
מוקדי שירות חברות ביטוח
שירות לקוחות חברות ביטוח