עורך דין בקליק

שירותי הובלות מבנים

מחפשים שירותי הובלות מבנים? ברוכים הבאים לאתר שירות 10 מחיר 10, כאן ניתן לקבל ייעוץ מקצועי, המלצות והצעות מחיר עבור שירותי הובלות מבנים.

 

טיפים עבור הובלות מבנים

שנים שהשקעתם בבית שלכם – בניתם בו חלקים חלקים, השקעתם בו את זעת אפיכם, מעשה כפיכם ומיטב כספכם. עכשיו, התרחבתם, אתם כבר שניים- שלושה- או חמישה יותר ממה שהבית הזה יכול להכיל והחלטתם שצפוף לכם. יש לכם כמובן את האפשרות של מכירה ומעבר- אבל איך אפשר להותיר את כל הזיכרונות מאחור. בשמחה הייתם בונים- אבל אין עוד שטח.


לו רק בניתם קל

יש סיכוי סביר שבניתם לפחות חלקים נרחבים בביתכם בנייה קלה, אם זה באמת המצב- ניצלתם. רק קנו שטח ופנו לחברת הובלת מבנים והשאר? היסטוריה. חברות הובלה של מבנים שונות מאשר חברת הובלות רגילה. קודם כל מובילים העובדים בהם מומחים בפירוק והרכבה של בית עומד על קנו. חוץ מזה, חברת מוביל למבנים ובתים נעזרת בציוד חדיש וכבד במיוחד כדי לבצע הובלה של קירות וחדרים שלמים ממקום למקום, כאשר חברת הובלות רגילה יכולה להסתפק במשאיות פשוטות- חברת הובלת מבנים ניידים חייבת משאיות הובלה למבנים ומכוניות ענק שיסיעו את המטען באופן בטוח ויציב על הכביש.


לא כל אחד

לא כל בית מתאים עבור שינוע מבנים, אלא רק כאלה שנבנו בכוונה תחילה מבנייה קלה. מהיות הבנייה הקלה פופולארית למדי לאחרונה וזולה, יש דווקא סיכוי שחלקים מבתיכם מודולאריים מבלי שידעתם זאת אפילו. בעיקר אם אתם בעלי צימרים, יש סיכוי סביר כי אפשר לבצע הובלת צימרים ממקום אחד לאחר. הובלת צימר הינה עבודה עדינה הדורשת לעיתים עבודות מנוף וגם פתרונות הובלה שונים אחרים. לכן יש לבדוק כי החברה שבחרתם נותנת שירותי הובלות מנוף.


עוד ועוד

כאשר מדובר על הובלת בתים, מובן שישנם שירותים נוספים כגון הובלת מבנים חריגים, הובלת מבנים טרומיים, הובלת קרוואנים, הובלת בתי קרקע ואפילו הובלת מבנים יבילים (זמניים) שתרצו לבדוק. אם בנוסף יש לכם סוסים או מטען אפשר לשלב גם הובלת מטענים , הובלת נגררים, הובלת סוסים או הובלת קונטיינרים. כמה עולה הובלה למבנה נייד? המחיר נע בהתאם לגודל ומורכבות המבנה והמרחק אותו יש לגמוע. בענייני הובלת מבנים ניידים מחיר אחיד אין בנמצא ויש צורך לעשות סקר שוק בין חברות.

 

כמה עולה הובלת מבנים? (טווחי מחירים)

מחירון מומלץ הובלת מבנים

עלות הובלת מבנים כבדים עם מנוף – 2,000-10,000 ש"ח

עלות הובלת צימרים – 3,000-10,000 ש"ח

עלות הובלה למשטחי סחורה (שיש, קרמיקה, משטחי סחורות) – 800-2,000 ש"ח (תלוי במספר בלות)

עלות העברת מכולות – 2,000-10,000 ש"ח

עלות העברת מכונות תעשייתיות (עד 50 ק"מ) – 1,000-2,000 ש"ח
 

מחיר הובלת מבנה משתנה בהתאם למספר פרמטרים:

יעד ההובלה וגודל המבנה שברצונכם להוביל.

מומלץ לקבל מספר הצעות מחיר ואף להתרשם מהמלצות בטרם מזמינים את סוג שרות זה.

מומלץ לבדוק את סוגיית הביטוח של ההובלה באמצעות משאיות להובלת מבנים כבדים

ט.ל.ח

 

עדכונים אחרונים
שירות לקוחות פיצריות בישראל
באיזה עיר נמצאת הפיצה שלך?
מוקדי שירות חברות ביטוח
שירות לקוחות חברות ביטוח