טיפולי פנים - מתייעצים, משווים וחוסכים

שירותי טיפול פנים

מחפשים שירותי טיפול פנים? ברוכים הבאים לאתר שירות 10 מחיר 10, כאן ניתן לקבל ייעוץ מקצועי, המלצות והצעות מחיר עבור שירותי טיפול פנים.

 

טיפולי פנים – מי עושה ולמה?

עולם טיפולי הפנים הוא תחום נרחב, המיועד לתת מענה לכל סוג עור, ולהשיג מטרה אחת: עור חלק בעל מראה זוהר ובריא. טיפולי פנים יש לעשות אצל קוסמטיקאית מורשה, המשתמשת במוצרי קוסמטיקה איכותיים, בעלת ניסיון וידע רב. טיפול קוסמטי יכול להימנות עם טיפולי יופי מפנקים ומזינים, אך ישנם גם טיפולים חודרניים מעט יותר, שמטרתם לרפא נגעי עור. בעבר טיפול פנים לנשים היה עיקר טיפולי קוסמטיקה, אולם היום טיפול פנים לגברים נפוץ גם הוא, מתוך מודעות גוברת והולכת. מחיר טיפולי פנים אינו אחיד, וכל קוסמטיקאית גובה כרצונה.

 

סוגים נפוצים של טיפולי פנים

• טיפול לעור יבש: טיפולי פנים לעור יבש כוללים טווח רחב של מסיכות פנים מזינות, מריחת קרם פנים עשיר וכן טיפול פנים נגד קמטים, מכיוון שעור יבש נוטה יותר להתקמטות.

• טיפול לעור רגיש: כולל טיפולי הרגעה לעור מגורה הנוטה להיות אדמומי, ושימוש בחומרים היפו אלרגניים המיועדים לעור רגיש.

• טיפול לעור שמן: כולל ניקוי פנים מהצטברות שומנים, מסכות קוסמטיות קלות, וגם טיפול אקנה, מכיוון שעור שמן נוטה לסבול יותר בפצעים.

• טיפול פנים נגד קמטים: טווח רחב של תכשירים מזינים ומועשרים בלחות מוצעים לנשים ולגברים, אולם לא רק. טיפול בקמטים כולל גם הזרקות בוטוקס ואף מתיחת פנים, כדי לשוות לפנים מראה צעיר שפגעי הגיל לא ניכרים בו.

• פילינג: סוגים שונים של פילינג שטחי או עמוק, בחומרים כימיים או בשיטות חדשניות כמו לייזר, לצורך הסרת כתמי עור או טיפול באקנה מוצעים לגברים ולנשים, המבקשים לשפר את מראה עורם.

• טיפולי שעווה לפנים: נועדו להסרת שיער מיותר. כיום ישנה נהירה אל טיפולי לייזר או אינפרא, המציעים הפחתת ישער משמעותית, ללא כאבים וללא תופעות לוואי.


טיפוח פנים – מה עושים ביומיום?

טיפול פנים אינו רק טיפולים אצל קוסמטיקאית. ישנה חשיבות רבה לניקוי פנים ביתי, בחומרים המתאימים לסוג העור. שמירה על עור נקי משאריות איפור ומחומרים שונים חשובה לנקבוביות העור, ועור שאינו נקי סובל ממראה אפור ועייף. עוד חשוב למרוח קרם לחות המכיל מסנני קרינה, ומזין את העור ושומר על גמישותו.


טיפול פנים בהריון

במהלך טיפול פנים נעשה שימוש בחומרים כימיים שונים, העלולים להיספג במחזור הדם, ולסכן את העובר. יש לעדכן את הקוסמטיקאית לפני הטיפול, כדי שתדע מאילו חומרים להימנע. ניקוי הפנים בזמן הריון חשוב מאוד, אך בחומרים שאינם חודרניים ומסוכנים.


כמה עולה טיפול פנים?

טיפולי פנים קלאסי לעור רגיל
מחיר – 150-400 ש"ח

טיפולי פנים לעור בעייתי (חרוך)
מחיר – 200-500 ש"ח

טיפול לאקנה בפנים
מחיר – 300-500 ש"ח

טיפול פנים בסבוריאה
מחיר – 250-500 ש"ח

טיפול פנים לעור בוגר
מחיר – 400-500 ש"ח

טיפול פנים לגבר
מחיר – 300-400 ש"ח

טיפול יופי מהיר לפנים
מחיר – 120-200 ש"ח

טיפול להבהרת כתמי עור או כתמי שמש
מחיר – 1,000-1,500 ש"ח

טיפול פילינג בינוני לפנים
מחיר – 500-1,000 ש"ח

טיפול פילינג עמוק בפנים
מחיר – 1,000-2,000 ש"ח

טיפול הידרה דרמי סביב העיניים
מחיר – 150-350 ש"ח

טיפול הידרה דרמי ליפט
מחיר – 300-600 ש"ח

ט.ל.ח

 

עדכונים אחרונים
שירות לקוחות פיצריות בישראל
באיזה עיר נמצאת הפיצה שלך?
מוקדי שירות חברות ביטוח
שירות לקוחות חברות ביטוח