ייצור בסין - מתייעצים, משווים וחוסכים

שירותי ייצור בסין

מחפשים שירותי ייצור מסין? ברוכים הבאים לאתר שירות 10 מחיר 10, כאן ניתן לקבל ייעוץ מקצועי, המלצות והצעות מחיר עבור ייצור מסין.

 

טיפים עבור ייצור בסין - עסקים של גדולים

יש לך חלום. הקמת מפעל קטן ואיכותי המייצר את המוצר שלך. אתה רוצה בכל מאודך להצליח ולכן גם עושה את כל הדברים הנכונים: קורסי הכנה, לימודי עסקים. עד מהרה ברור לך שאולם לתת מקומות עבודה לישראלים זה חשוב, אך אם תחליט להקים את מפעל הייצור של העסק שלך בארץ- יש סיכוי שלא תצליח לעמוד בהוצאות וכל העסק שלך לא ימריא כלל. זה הזמן לפנות אל ייצור בחו"ל. על אף שחלק גדול מהייצור העולמי עובר למדינות בעלות כח עבודה זול יותר- לא תמיד מדובר על איכות ירודה דווקא. טורקיה, סין והודו מאפשרים היום ייצור במפעלים ברמות שונות של איכות ובמחירים שונים.


ייצור בסין - איכות או כמות?

גם אם אתה מעוניין במוצר איכותי מאד, אל תפסול אפשרויות ייצור בסין. נכון שעד לא מזמן, כאשר עלה נושא ייצור בסין הייתה הכוונה לייצור מהיר, זול ובלתי איכותי- אך מאז עברו הרבה מים בנהר ויכולות הייצור של סין השתפרו באופן דרמטי. אין אומר הדבר שלא תצליח למצוא ייצור בסין באיכות ירודה ומחיר זול, אך גם מפעלים המייצרים מוצרים באיכות גבוהה עד מאד, במחירים גבוהים יותר בהתאם, אפשר למצוא בסין ללא בעיה. כדי למצוא יצרנים בסין שעונים על הקריטריונים שלך אתה יכול לנסוע לשם פיזית או להיעזר בחברה שמוצאת ייצור מוצרים בסין העונה על הדרישות שלך ומתווכת בניכם.


ייצור בסין - יקר או לא כל כך?!

עבור ייצור בסין מחירים משתלמים בכל רמות הייצור- בהתאם. זאת אומרת, אם מייצרים מוצר ירוד איכות, הרי שזול יותר לייצרו בסין- בדיוק כמו שאם מייצרים מוצר בעל איכות פרימיום- זול יותר לייצרו בסין ולא בישראל. בחלק מהמקרים יהיו פערי המחירים גבוהים כל כך שגם ייצור איכות ירודה בישראל יהיה יקר ביחס לייצור איכות גבוהה בסין- אך לא בכל המקרים. בין אם אתם מחפשים מפעלים בסין שנותנים שירותי ייצור פלסטיק בסין, ייצור בגדים בסין או ייצור טקסטיל בסין עליכם לבדוק את כל תהליכי יבוא מוצרים מסין באופן מעמיק. לעיתים פשוט יותר יהיה לעבוד עם ספקים מסין מאשר ישירות עם היצרנים. 

שורה תחתונה ניתן לייצר בסין כל מוצר באיכות הנדרשת, לא פעם הלקוח הקונה נותן את המחיר שבו הוא רוצה לקנות את המוצר והמפעל המייצר נותן לו הצעת איכות ע"פ אותו מחיר, לדוגמא ייצרן עפרונות ייקבל עובי, אורך וצפיפות חומר שונה עבור כל מחיר עיפרון. מה שיפה כאן זה שהסינים יודעים לייצר איכות לכל מחיר.

 

עדכונים אחרונים
מחיקת חובות לבנקים
איך להגיע להסדר חוב עם הבנק?
המספרה הכי טובה בחדרה
ייעוץ והצעת מחיר ללא התחייבות
שירות לקוחות פיצריות בישראל
באיזה עיר נמצאת הפיצה שלך?
מוקדי שירות חברות ביטוח
שירות לקוחות חברות ביטוח