מילוי קמטים בפנים - מתייעצים, משווים וחוסכים

שירותי מילוי קמטים בפנים

מחפשים שירותי מילוי קמטים בפנים? ברוכים הבאים לאתר שירות 10 מחיר 10, כאן ניתן לקבל ייעוץ מקצועי, המלצות והצעות מחיר עבור שירותי מילוי קמטים בפנים.

 

מילוי קמטים למי מתאים ?

מילוי קמטים מתאים לנשים וגברים בגיל המעבר זאת אומרת בגילאים 28-40 בגיל זה עדיין אין צורך בהתערבות כירורגית של סכין המנתחים. חרף העובדה שגיל זה נחשב צעיר רוב הלקוחות המטופלים הם בחתך גיל זה שכן המודעות לטיפולים אלו אשר החלה בתחילת המילניום והגישה למידע (טלוויזיה אינטרנט) והצורך להמשיך להרגיש צעיר היא צו השעה.

החלקת קמטים מתאימה במיוחד לגברים ונשים בגיל המעבר גילאי 40-55 שאולי צריכים התערבות כירורגית אולם אין ידם משגת (ההשקעה בניתוח פנים עולה כ-50,000 ₪) או שישנה בעיה רפואית אשר מונעת הרדמה מקומית או כללית ואין אפשרות לבחור באופציה ניתוחית זו או אומץ לעבור ניתוח שעצם הזכרת המילה ניתוח יכולה לגרום לאוכלוסיות שונות צמרמורת,מטעמי זמן שכן ההחלמה מניתוח ארוכה יחסית כחודש …


באיזה קמטים מטפלים בהזרקה?

מילוי קמטים מתאים לאותם הקמטים שאינם בתנועה מתמדת וחזקה . מילוי קמטים אינו מתאים לחריצי רוחב אקטיביים במצח-קמטים במצח כמו גם קמטים בצידיי עיניים ,קמטים מסביב לעיניים מטופלים ע"י הזרקה של חומר שנקרא בוטוקס (ראה הסבר בוטוקס) או לקמטים בשפה עליונה המופיעים בדיבור ובתנועות שריקה ומציצה.


מילוי קמטים אינו יכול להלחם בגרוויטציה (כוח המשיכה), עור שצנח ונפל באזור הלחיים זקוק למתיחה ולא להזרקת חומרי מילוי,על אף שישנם מצבים בהם ניתן לבצע הזרקה של כמות יחסית גדולה של חומרי מילוי לאזור זה דבר אשר יגרום ל"מתיחה" קלה ויגרום ל העלמת הקמטים-החיסרון בהזרקה מסוג זה הוא העלות הכספית הכרוכה בהזרקת חומרי מילוי בכמות גדולה.


סוגי קמטי הבעה

קמטי הבעה מופיעים לרוב בעור המצח בצידי העיניים בין הגבות ולעיתים קרובות בזויות הפה במרחקים המשתנים מאדם לאדם. קמטי ההבעה הם חלק מהותי של פנים מביעות אושר, עצב, השתאות, בוז, תמיהה. במרוצת השנים באזורים בהם העור יוצר קפלים בזמן ההבעה, מופיעים קמטי הבעה קבועים אשר אינם מתיישרים או נעלמים. התופעה הזו שכיחה באזורים מצח, סביב העיניים וסביב הפה. קמטים אלו ישתפרו באופן פלאי בעיקר כאשר המצב לא "חמור" זאת אומרת כאשר מקדימים לטפל בבעיה כשהניצנים הראשונים שלה מתחילים ללבלב.המילוי בשלב הראשוני הוא מומלץ במיוחד!
קמטים בעור באזור השפה עליונה (קמטים אשר מופיעים בעיקר אצל מעשנים) אלה למעשה גם קמטי הבעה אבל מסוג שונה. הטיפול בקמטים מסוג זה רצוי שיעשה ע"י הזרקה של חומרי מילוי מסוג אבולנס (קולגן) או דווקא טיפול באמצעות פילינג מכאני או כימי (פנול).

רפיון עור הצוואר (קמטים בצוואר) שהוא תוצר הגיל הבלתי נמנע-בקמטי רפיון מסוג זה אין אופציה מתאימה מלבד סכין המנתחים הזרקת חומרי מילוי לא יכולה להועיל לקמטים מסוג זה! קיימים רופאים שמליצים להזריק מעט בוטוקס לאזור זה אולם אופציה זו אינה נחשבת ע"י מרבית הפלסטיקאים בישראל ובעולם.

קמטי הבעה בצידי האף אלה קמטים המטרידים את רוב האוכלוסייה –דווקא קמטים מסוג זה הם הקמטים האידיאליים לטיפול ע"י הזרקת חומרי מילוי.. קמטים עדינים (קמטוטים) אלה מופיעים באזור הלחיים התחתונות. בקמטוטים מסוג זה לא מומלץ להזריק כלל ועיקר חומרי מילוי או שיתוק כדוגמת בוטוקס.


כמה עולה טיפול או סדרת טיפולי מילוי קמטים?

מחירון חומרי מילוי קמטים לפי מגוון סוגי חומרי מילוי המאושרים על ידי משרד הבריאות בישראל.

מילוי קמטים באמצעות חומצה היאלורונית

מילוי קמטים באמצעות Matridex
סוג חומר מילוי - חומצה היאלורונית
מחיר –   1,000-1,200 ש"ח (1-2 טיפולים)

מילוי קמטים באמצעות רסיטלן
סוג חומר מילוי - חומצה היאלורונית
מחיר – 1,600-2,200 ש"ח

מילוי קמטים באמצעות רסיטלן פרלן
סוג חומר מילוי - חומצה היאלורונית
מחיר – 1,800-2,200 ש"ח

מילוי קמטים באמצעות ג'ובידרם
סוג חומר מילוי - חומצה היאלורונית
מחיר – 1,600-2,200 ש"ח

 

מילוי קמטים באמצעות חומרי מילוי נוספים

מילוי קמטים באמצעות סיליקון
מחיר – 1,000-1,200 ש"ח להזרקה בודדת

מילוי קמטים באמצעות ביואלקמיד
סוג חומר מילוי - Bio Alcamid
מחיר –   1,000-1,200 ש"ח (1-2 טיפולים)

מילוי קמטים באמצעות קולגן
סוג חומר מילוי - Evollenc
מחיר – 1,000-1,200 ש"ח

מילוי קמטים באמצעות רדיאס
מחיר – 2,600-2,800 ש"ח

מילוי קמטי הבעה באמצעות דיספורט
סוג חומר מילוי - בוטוקס (Dysport)
מחיר – 700-900 ש"ח

מילוי קמטים בשומן עצמי
מחיר – 5,500-6,500 ש"ח

 

מחירון מילוי קמטים לפי אזורים בגוף

מילוי קמטים במצח
מחיר – 800-900 ש"ח

מילוי קמטים באזור הגבות
מחיר – 800-900 ש"ח

מילוי קמטים סביב העיניים
מחיר – 800-900 ש"ח

מילוי קמטים בחלק העליון של הפנים
מחיר – 2,500-2,700 ש"ח

מילוי שפתיים
מחיר – 1,500-2,000 ש"ח

ט.ל.ח

 

עדכונים אחרונים
שירות לקוחות פיצריות בישראל
באיזה עיר נמצאת הפיצה שלך?
מוקדי שירות חברות ביטוח
שירות לקוחות חברות ביטוח