עיבוי שפתיים - מתייעצים, משווים וחוסכים

שירותי עיבוי שפתיים

מחפשות שירותי עיבוי שפתיים? ברוכות הבאות לאתר שירות 10 מחיר 10, כאן ניתן לקבל ייעוץ מקצועי, המלצות והצעות מחיר עבור שירותי עיבוי שפתיים.

 

עיבוי מילוי ועיצוב שפתיים

במרוצת השניים נשים רבות מסתכלות במראה ורואות כי השפתיים אשר היו להן בעבר הפכו להיות רזות יותר בשרניות פחות נפולות ומקומטות. בריחת הקולגן בשלבים מתקדמים של החיים לאחר תקופת גיל המעבר גורמת לתופעות שתוארו למעלה.כל שינוי בשפתיים יוצר חוסר התאמה בין הפנים לשפתיים אשר מצביע על "פגם" בפנים וגורם לנשים רבות לחוסר ביטחון שכן שפתיים חושניות שפתיים סקסיות ובשרניות עושות את הנשים בימינו זורחת ופורחת.

נשים רבות בגיל צעיר (מגיל 18 ואילך) אשר לא בורכו בשפתיים מלאות אף הן מרגישות צורך לבצע עיבוי שפתיים. הטיפול עיבוי שפתיים מקובל ופופולארי ביותר בקרב נשים באזור גיל השלושים.


כיצד מבוצע עיבוי שפתיים

מילוי שפתיים מתחיל בייעוץ ולעיתים בהדמיה ממוחשבת ע"י הרופא המטפל. בזמן הייעוץ יבחן הרופא את השפתיים, את מצב עמידתם, סוג הקמט עם יש ורק לאחר שהגיע להחלטה שאכן השפתיים צריכות מילוי הוא יבצע את הטיפול עיצוב שפתיים. זאת כמובן לאחר הסבר אופן הטיפול חתימה על טופס הסכמה מדעת (הסבר בע"פ וגם בכתב על האופן אשר בו יבוצע עיבוי שפתיים) ותופעות הלוואי לאחר טיפול לעיבוי שפתיים.

בשלב ראשוני הרופא המטפל יזריק חומר הרדמה באזור החניכיים בדרך כלל לידוקאין (אותו החומר בו משתמש רופא השיניים) בהנחה וידועה רגישות לחומר זה יש לידע את הרופא טרם קבלת ההרדמה המקומית בשפתיים. לאחר שהשפתיים מורדמות יבצע הרופא הזרקות עבור עיבוי שפתיים ועיצובם כך שיזריק באופן סימטרי חומר לאזור השפתיים. הזרקות אלה יהיו בחלקים שונים של השפתיים, בסוף ההזרקות יעסה הרופא את השפתיים עם אצבעותיו כך שחומר המילוי ייספג בהן בצורה אחידה.

הטיפול בעיבוי שפתיים מבוצע פעם אחת כל זמן שמזריקים לשפתיים חומרי מילוי זמניים ,בדרך כלל מדובר בחומרים טבעיים. כאשר מזריקים סיליקון לשפתיים יש צורך לבצע טיפול מסוג זה כחמש עד שמונה פעמים! הזרקת סיליקון לשפתיים מבוצעת בצורה הדרגתית מבוקרת ע"י החדרת טיפות סיליקון מיקרוסקופיות מילוי שפתיים בסיליקון הוא לצמיתות.


מהן תופעות הלוואי לאחר עיבוי שפתיים?

טיפול עיבוי שפתיים וטיפול מילוי שפתיים הוא טיפול ללא תופעות לוואי בעיתיות כל זמן שהוא מבוצע ע"י חומרי מילוי איכותיים (בעיקר חומרי מילוי טבעיים-יפורט בהמשך).

לאחר טיפול עיצוב שפתיים ישנה רגישויות באזור ההזרקה או באדמומיות שתיווצר בשפתיים, תופעה זו נעלמת לאחר מספר ימים. במצבים קיצונים יתהוו נפיחות ודימומים, אשר אף הם ייפסקו לאחר מספר ימים. במצבים נדירים תיתכן אלרגיה לחומר המוזרק-במקרה כזה יש לשוב לרופא המטפל אשר יזריק חומר נגד להמסת החומר המוזרק לשפתיים.

כאשר מזריקים חומרי מילוי קבועים בטיפול מילוי שפתיים כדוגמת סיליקון וביואלקמיד ישנן תופעות לוואי רבות נוספות אשר קצרה היריעה לתארן אשר מצריכות חתימה על טופסי הסכמה ורצוי מאוד לעבור על הסיכונים בטיפול מסוג זה בטרם טיפול של שפתיים בחומרים קבועים. בסוף טיפול עיבוי שפתיים ניתן לחזור אל שגרת החיים, כאשר המראה החדש של השפתיים ישנה את מראה הפנים ויעניק להם מראה בשרני וחדש לגמרי. מילוי שפתיים חוזר כאשר מבצעים בשימוש חומרי מילוי זמניים מתבצע אחת לשנה לערך .


חומרי מילוי בטיפול עיבוי שפתיים

בטיפול עיבוי שפתיים משתמשים בשתי קבוצות חומרי מילוי כאשר האחת היא חומרי מילוי זמניים טבעיים כדוגמת רסטילן פרלן המבוסס על חומצה היאלרונית ובחומר בשם אבולנס המבוסס על קולגן. שימוש בחומרי מילוי אלה בטיפול עיצוב שפתיים נפוץ מאוד ומקנה לשפתיים מראה טבעי ומלא ולא מראה "בובתי" או שפתיים גדולות ונפוחות שהרי אין עסקינן ב הגדלת שפתיים אלה בעיצובן.

רסטילן פרלן ממלא את אבדן הנפח בשפתיים ומשפר את מראך על ידי יצירת שפתיים מלאות. רסטילן מאושר לשימוש ע"י ה FDA וקיים יותר מעשר שנים בהם נעשו בו יותר מארבעה מיליון טיפולים ביותר מ-70 מדינות בעולם. רסטילן פרלן הוא חומר עיצוב שפתיים המוביל בעולם ומחזיק כשנה באזור השפתיים.


חומרי מילוי סינתטיים קבועים לעיבוי שפתיים

לקבוצה זו שיכים סיליקון נוזלי וביואלקמיד. הטיפול עיצוב שפתיים בסיליקון מתבצע במספר הזרקות ובמספר פגישות בדרך כלל בין חמש לשמונה פגישות כאשר בכל פגישה עם הרופא המטפל מוזרקות טיפול של סיליקון רפואי טהור אשר מעבה את השפתיים. בעולם כיום אין אישור להזריק סיליקון זה לטיפול בעיבוי שפתיים אולם בישראל משתמשים בחומר זה בטיפול עיצוב שפתיים שכן יתרונו הוא מחירו הנמוך מחד ועצם הימצאותו בשפתיים באופן קבוע מאידך כמו גם שפתיים יפות שהוא עושה למטופלים. תופעות לוואי רבות יש בטיפול בסיליקון זה בעיצוב השפתיים ורצוי לקרוא ולהקשיב לרופא המטפל על תופעות לוואי אלו.הרבה ניתוחי שפתיים מבוצעים לצורך טיפול בתופעות לוואי הנגרמות כתוצאה מהזרקת סיליקון ולא תמיד בהצלחה!


כמה עולה עיבוי שפתיים?

עיבוי שפתיים בחומרי מילוי זמניים

עיבוי שפתיים באמצעות רסיטלן
סוג חומר מילוי - חומצה היאלורונית
מחיר – 1,600-2,500 ש"ח

עיבוי שפתיים באמצעות רסיטלן פרלן
סוג חומר מילוי - חומצה היאלורונית
מחיר – 1,800-2,700 ש"ח

 

עיבוי שפתיים בחומרי מילוי קבועים עד 6 שנים

עיבוי שפתיים באמצעות סיליקון
מחיר – 3,800-4,200 ש"ח

עיבוי שפתיים באמצעות ביו אלקמיד
מחיר – 3,800-4,200 ש"ח

ט.ל.ח

 

עדכונים אחרונים
שירות לקוחות פיצריות בישראל
באיזה עיר נמצאת הפיצה שלך?
מוקדי שירות חברות ביטוח
שירות לקוחות חברות ביטוח