בקשי הצעת מחיר בקליק לעיצוב שיער

שירותי עיצוב שיער

מחפשים שירותי עיצוב שיער? ברוכים הבאים לאתר שירות 10 מחיר 10, כאן ניתן לקבל ייעוץ מקצועי, המלצות והצעות מחיר עבור עיצובי שיער.

 

מעצבי שיער

מעצבי השיער של היום נהנים ממעמד של כוכבי רוק: הם מקבלים תשומת לב תקשורתית, והופכים לסלבריטיז בזכות עצמם. רבים בוחרים את המספרה שבה יפקידו את הטיפול בשער ראשם לפי שמו של מעצב השיער, והמוניטין שצבר לעצמו.

מעצבי השיער בישראל מחזיקים ברמה גבוהה מאוד של ידע, וניתן למצוא מעצבי שיער מומחים לכל תחום: מעצבי שיער המתמחים בתספורות אופנתיות וחדשניות, מעצבי שיער המומחים לתוספות שיער או שזירת שיער, ניתן למצוא מספרות המעסיקות מומחים להחלקת שיער ועוד. עוד מצויים לרוב מעצבי שיער לכלות בלבד, המתמחים בתסרוקות מורכבות ולעיתים גם באיפור. מחיר מעצבי שיער אינו קבוע, ותלוי בגורמים רבים ומשתנים, ולעתים ניתן למצוא פערי מחירים משמעותיים בין מספרה אחת לאחרת, הממוקמות באותו הרחוב.


עיצוב שיער – למה אנחנו עושים את זה?

את סיפורו של שמשון הגיבור אין צורך לספר מחדש: מאז ומתמיד התקשר שערו של האדם לביטחונו העצמי, ולתחושות של יופי, עוצמה וכוח. ההבדל המהותי בין היום לימי קדם הוא עצם קיומם של מעצבי שיער, המסוגלים לעשות פלאים בשיער האנושי, ולהעניק לנו כמעט כל מראה שנחפוץ בו. שיער בריא, מטופח ושופע הוא משאת נפש עבור גברים ונשים, המוכנים לשלם המון ולבלות זמן רב במספרה כדי להיראות במיטבם. עיצוב שיער לנשים הוא חלק בלתי נפרד משגרת טיפוח שבועית של נשים רבות, המבקרות במספרה לצרכים שונים.


עיצוב שיער – הטיפולים הנפוצים ביותר

האופנה, כפי שמשתקפת משערי מגזינים וממדורים שונים בתוכם, מכתיבה לנו סוגי תסרוקות ומיני תספורות, כולל צבע לשיער, המשתנים ומתחלפים תדיר מעונה לעונה. אך גם בתוך כל המגמות והשינויים, עדיין ניתן למצוא את אחד הטיפולים המבוקשים ביותר בכל הנוגע לעיצוב שיער לנשים: החלקת שיער. בכל אחת מן המספרות, קטנות וגדולות גם יחד, יוצעו לנו טיפולי החלקת שיער מסוגים שונים. כידוע לכולנו, עיצוב שיער מתולתל הוא מלאכה לא קלה, ונשים רבות חולמות על שיער חלק, ללא צורך בפנים ובשעות ארוכות של סידור.


קטלוג עיצוב שיער – כזה אני רוצה!

בכל מספרה ניתן למצוא עשרות תמונות עיצוב שיער, בעיקר כאשר עוסקים בעיצוב שיער כלות. טעות נפוצה אצל נשים וגברים רבים היא להצביע על תמונה בקטלוג ולרצות "כזה בדיוק". עיצוב שיער חייב להיות מותאם לאופי, ולנתוני המראה החיצוני כמו מבנה הפנים וצבע העור. לא כל מה שמתאים לדוגמנית מקטלוג עיצוב שיער יתאים לכל אישה. עיצוב שיער לכלות כולל בדרך כלל תוספות שיער, הארכת שיער ועוד מניפולציות שונות, שנועדו ליצור תסרוקת עוצרת נשימה ליום החשוב ביותר בחיים. מחיר עיצוב שיער כלות נע בין מאות לאלפי שקלים, ותלוי בתסרוקת ובתוספות הנלוות לה, אך גם בשמו של מעצב השיער.


אמנות עיצוב שיער – מה עוד?

בעבר הלא רחוק, עיצוב שיער לגבר כלל טיפול זריז במכונת תספורת, ו…זהו. כיום עיצוב שיער קצר, במיוחד לגברים הוא אמנות לשמה. גברים רבים צובעים את שיער השיבה, ומטפחים את שיערם, גם אם הוא קצר. מחיר עיצוב שיער לגבר או לאישה אינו אחיד כלל ועיקר. מעצבי שיער שונים דורשים מחירים שונים, בהתאם לכישוריהם ובעיקר בהתאם לשמם ולמוניטין שצברו.


תסרוקות שיער

עולם התסרוקות לגברים ולנשים הוא תחום אמנותי לכל דבר ועניין. עיצוב תסרוקות הוא מלאכה מורכבת, גם כאשר מדובר בתסרוקות קצרות במיוחד. אצל כל מעצב שיער ניתן למצוא קטלוג תסרוקות אחד או יותר, המאגד בתוכו מגוון של תסרוקות: מתסרוקות פשוטות לבנות צעירות, בעלות מראה טבעי, ועד תסרוקות מיוחדות המיועדות להפקות אופנה.

כישרונו של מעצב שיער נמדד גם ביכולתו לשלב בין רצון הלקוחות בתסרוקות אופנתיות, לבין ההתאמה של התסרוקת למבנה הפנים ולאופי השיער. גולת כותרת של עיצוב תסרוקות הוא כמובן תסרוקות לכלה, שמעבר לדרישה הבסיסית שיהיו תסרוקות יפות, חייבות להביא בחשבון ערב ארוך של ריקודים וזיעה. מחיר תסרוקות נשים אינו יודע גבול, וככל שמעצב השיער מפורסם יותר והתסרוקת מורכבת יותר – כך יעלה המחיר.

תסרוקות לגברים מקבלות כיום תשומת לב מיוחדת, וניתן למצוא מעצבי שיער המומחים לעניין. הגברים של המאה העשרים ואחת מייחסים חשיבות אין ערוך למראם החיצוני, ולכן גם תסרוקות לבנים הולכות והופכות להיות עניין נפוץ.


תוספות שיער

תחום תוספות השיער הוא למעשה אמנות לשמה. קיימים בשוק סוגים שונים של תוספות שיער, באיכות משתנה, ובטווח רחב של מחירים. בעבר הייתה קיימת נטייה לשימוש בתוספת שיער זמנית, לצורכי תסרוקות לאירועים מיוחדים, המוסרת ביום שלמחרת. אולם כיום תוספת לשיער אינה רק לצרכים אלו, וניתן למצוא מספרות המתמחות בתחום עיצוב שיער ובתוספות שיער בלבד.

הטכנולוגיה המתקדמת שרכשו מעצבי שיער בכל הנוגע לתוספות שיער טבעי והשמתן על ראשי הלקוחות מאפשרת שלל טיפולים המתאימים במיוחד לשיער דליל או קצר: הארכת שיער, מילוי שיער דליל על ידי שזירה של שיער טבעי ועוד טווח עצום של שיטות עבודה להוספת שיער.

מחיר תוספות שיער תלוי רבות באיכות השיער ובמקורו, אך גם במעצב השיער עצמו, ובמיומנות שצבר בעבודה עם תוספות שיער. עוד תלוי מחיר תוספות שיער באורך התוספת, ובשיטת החיבור שבה משתמש מעצב השיער.

>> קרא עוד על תוספות שיער


עיצוב שיער לכלות

היום הגדול מתקרב! מה יהיה עם השיער?

השלב הבא לאחר בחירת השמלה, הוא ההחלטה החשובה הנוגעת לתסרוקת. קיימים אלפי סגנונות שיער, ואלפי אפשרויות לעיצוב שיער ואיפור לכלות. עיצוב שיער לכלה הוא מלאכה שאינה פשוטה וצריכה להביא בחשבון גורמים רבים ושונים: ראשית יש להשביע את רצון האימא, החמות והחתן עצמו. לאחר מכן נכנסת לתמונה הפנטזיה של הכלה עצמה, ובשלב הסופי מתחילים לחשוב באופן מעשי ופרקטי. מעצב שיער כלות צריך לדעת כיצד ללכת בין הטיפות, ולשלב את כל הרצונות והפנטזיות לעיצוב שיער כלה, באופן שישמר את כל הצדדים מרוצים ביום הכי חגיגי ומאושר.


תסרוקות שיער לכלות

מתי להתחיל?

אם לא מתכננים שינוי דרמטי בצבע השיער או באורכו, מספיקה תסרוקת ניסיון כשבועיים לפני החתונה, בדרך כלל גם נוטים לשלב את התסרוקת גם עם איפור ניסיון. אולם, אם מבקשים גם תספורות לחתונה, או החלקת שיער, רצוי להתחיל בתהליך מוקדם יותר. הסיבה לכך היא שצבע חדש בשיער, או החלקה בשיער וכל שינוי דרמטי דורש זמן הסתגלות, ואולי אף זמן תיקונים אם התוצאה לא משביעת רצון. סמיכות גבוהה מדי ליום החתונה עשויה ליצור לחץ מיותר, הקיים ממילא בתקופה שלפני החתונה.


השיער קצר? לא נורא!

כאשר עוסקים בתסרוקות לכלות – השמיים הם הגבול. ניתן לבצע הארכת שיער או שזירת שיער, כדי להעניק מראה מלא לשיער קצר או דליל. אם רוצים להאריך את השיער ליום האירוע בלבד – תוספת שיער אחת או שילוב של מספר תוספות שיער באורכים שונים, יעניקו מראה של שיער ארוך ומטופח, שאותו ניתן יהיה לאסוף או לפזר, בהתאם לתסרוקת המבוקשת. תסרוקות לכלה נוטות להתבסס בדרך כלל על שיער אסוף, כדי להדגיש את תווי הפנים ולהשיג מקסימום של נוחות בזמן הריקודים והשמחה.


איך בוחרים סלון כלות?

ראשית רצוי לבחור סלון כלות שבו כבר טופלו בעבר חברות או בנות משפחה, היכולות להמליץ על השירות. אולם גם אם אין לך ממליצה להיעזר בה, ביקור בסלון עצמו, וצפייה במעצבי השיער ובמאפרים בזמן העבודה עשויה לתת מושג על המקצועיות ועל השירות. האווירה בזמן העבודה בסלון הכלות תבהיר לך אם זהו הסלון שבו תרצי לבלות את היום החשוב בחייך. מחיר עיצוב שיער כלות אינו קבוע, ולא ניתן להעריכו באופן מדויק. בכל סלון כוללים את מחיר האיפור, השיער ושאר השירותים יחד, ולכן חשוב לערוך השוואת מחירים מפורטת, ולבחור את הטוב ביותר.


מספרות

מספרות הם אחד העסקים הנפוצים בישראל, וניתן למצוא מגוון רחב של מספרות בכל עיר. קיימים סוגים שונים של מספרות ומעצבי שיער: ניתן למצוא מספרות שבהן מתמחים בתספורות לילדים בלבד. מספרות ילדים מתאפיינות בעיצוב צבעוני, במשחקים רבים ובכל הקשור להנעמת זמנם של ילדים, שלא תמיד מחבבים את הביקור אצל מעצב שיער. ניתן למצוא גם מספרה שכל התמחותה היא החלקת שיער, או מספרות לגברים בלבד. מספרות לנשים הם הסוג הנפוץ ביותר של מספרות, עובדה הנובעת מן החשיבות הגדולה שמייחסות נשים לשיערן ולטיפוחו. ניתן למצוא בישראל רשתות גדולות של מספרות, בעלות פריסה רחבה בכל הארץ, הנתונות לפיקוחו של מעצב ידוע שם. עם כל זאת, נשים וגברים רבים נוטים לשמור אמונים למספרה השכונתית או למעצב שיער אחד למשך תקופות ארוכות.


סוגי תספורות

סוגי תספורות שונים מוצעים כיום לכל דורש או דורשת, בקווים שמרניים או מעודכנים לפי מגזין האופנה האחרון. לסוג התספורת הנבחרת חייבת להיות התאמה למבנה הפנים, ותספורת לא מתאימה לסוג השיער או למבנה הפנים יכולה ליצור דיס-הרמוניה של המראה כולו. במספרות רבות ניתן למצוא קטלוג תספורות ותסרוקות, לפי מיטב העדכונים האחרונים. מעצבי שיער איכותיים לא ימהרו לגזור את השיער רק על פי בקשת הלקוחה, אלא יטרחו להסביר לה את הטיפול שתדרוש התסרוקת לאחר מכן.

עיצוב שיער הוא אמנות, ומעצב שיער איכותי ידע להתאים לסוג השיער את התספורת המתאימה לו – תספורות תלתלים אינן דומות לתספורות של שיער חלק, ולא לכל אחת יתאימו תספורות מדורגות או גוונים בשיער. מעצבי השיער יודעים כיצד להתאים תספורות אופנתיות ללקוחה, ולהשתמש באלמנטים מסוימים ולוותר על אחרים כדי ליצור מראה יפה והרמוני.

תספורות גברים לא היו בעבר תספורות מיוחדות, אולם ככל שגוברת המודעות של גברים למראה החיצוני, כך הופך נושא תספורות לבנים לאמנות השווה בערכה לעיצוב שיער של נשים. גם תספורות קצרות המיועדות לגברים יכולות להתבצע עם מירב תשומת הלב, תוך התחשבות במפרצים או בשיער דליל, וכל זאת כדי להעניק גם לגברים מראה מטופח ומכובד. כיום ניתן גם למצוא מספרות המתמחות בעיצוב שיער לגברים בלבד.


כמה עולה תספורת?

מחיר תספורת נע בטווח של כמה עשרות שקלים לגבר, וכמה מאות שקלים לאישה. קשה מאוד למצוא מחירון אחיד, וכל מעצב שיער קובע את המחירים שלו בהתאם לראות עיניו.


10 טיפים מעצבי שיער ומספרות

ללכת להסתפר כבר מסובך מפעם. יש כ"כ הרבה טיפולים, כ"כ הרבה טרנדים, כ"כ הרבה ספרים! אם אתם התבלבלתם, אתם לא לבד.

רק רציתם לחדש? להתרענן? יש אירוע בדרך? זה לא צריך להיות סיפור! אז ריכזנו לכם 10 טיפים שיעזרו לכם להחליט מה מתאים לכם, איך לבחור מעצב שיער, איך לבחור מספרה ועוד – ולעבור את הביקור במספרה בשלום!

1. הסמכות לא לכל מעצב שיער יש תעודה אבל גם לא חייב, סה"כ זה לא מדע טילים. אם הספר מנוסה, מבוגר, אנרגטי ועם ותק אין סיבה לפחד (לא כולל טיפולים מיוחדים) – הטיפ פה תקף למספרות! מספרה צריכה לעמוד בסטנדרטים מסוימים מבחינת שנים של פעילות, הסמכות והמלצות. אם אתם מרגישים שהמספרה מפוקפקת, פנו להיגיון הבריא שלכם ועשו אחורה פנה. את שאר הסיבות לאחורה פנה הכ"כ דרסטי בטיפ תגלו בהמשך.

2. מספרה מצוידת – זה נשמע מובן מאיליו נכון? אז זהו שלא. ישנן מספרות שיש בהן תכשירים או מכשירים שאינן נמצאים במספרות אחרות – לכן התאימי את הטיפול למספרה. את הולכת לבצע החלקה יפנית? צביעת שיער? תוספות? קודם בדקי אם למספרה ולספר יש את ההרשאות וההכשרות המתאימות לבצע טיפולים אלה. אל תקלי ראש, הטיפולים האלה כוללים חומרים כימים! ואח"כ בדקי איפה מבצעים את זה, השווי מחירים ו בדקי האם המספרה לא צריכה להזמין מראש את הצבע או החומר הספציפי שאת צריכה.

3. מספרה ומעצבי שיער מעודכנים – לא כולנו רוצים להיראות כמו ג'ון טרבולטה בשנות ה80! מספרה ומעצב שיער שמעודכנים ומתעדכנים כל הזמן בכל הטרנדים הקיימים, שיטות ההחלקה הכי חדישות, שיטות השזירה הכי חדשות, הצבעים החדשים וכולי – הם ממש נכס! גם אם את הולכת רק לתספורת ומשהו פשוט, דאגי שהמעצב לא בן 205, עצבני ועם עיצוב מולט רוקנרול! זה לפעמים קשה לברר איזו מספרה מעודכנת ואיזו לא, אבל מהמלצות, הנחיות ממך והאווירה במספרה אמור לעשות את העבודה ולעזור לך בהבנה.

4. ניסיון, ניסיון וניסיון – כמה דנדש שהספר שיצא עכשיו מהלימודים ומעודכן בכל הטרנדים העכשוויים וצופה בערוץ האופנה באובססיביות, זה לא עוזר כשמדובר ברגע האמת. כמדובר בלהתאים לך תספורת, לאבחן את שיערך, להציע לך טיפולים והנחיות – מעצב שיער מנוסה עם ותק שווה זהב. יש דברים שלומדים רק עם הזמן כמו התאמת תספורת לאופי ולצורת הפנים, אבחון האם שיערך יבש או שומני, האם שערך מתאים לטיפול שאת רוצה ואיזו תוצאה הוא ייתן ועוד ועוד. שימי דגש על הותק ולא תתחרטי.

5. בחרי מעצב שיער עם המלצות! – מספרה אפשר ישר לראות מה טיבה. המקום נעים? המספרה למראית עין מצוידת? מתפקדת? יאללה סלאמטק. אבל מעצב שיער? זה משהו אחר. במספרה גדולה מספר הספרים יכולים להגיע לאפילו 10 ו15, אז איך תדעי באיזה מהם לבחור? יש לך את הזכות לבחור! אז פה זה כבר המלצות. חפשי מידע על המעצב – האם הוא מנוסה? בנאדם נעים? בעל ידע על הטיפולים שתרצי לעבור? וכל מה שתרגישי צורך לברר. חברה זה הכי טוב אבל במקרה שאין לך שפן ניסיונות תוכלי לפנות לביקורות באינטרנט, פורומים וגם אל תתביישי לשאול שאלות אם את מרגישה צורך. תרגישי שאת בידיים טובות!. בנוסף, טיפ קטן: אל תקבלי המלצות על טיפולים, כל אחד והטיפול שמתאים לה.

6. בחרי מעצב שיער שתתחברי איליו ברמה האישית – בד"כ אומרים את זה על רופא נשים נכון? אבל באמת זה טיפ מאד חשוב. בחרי מעצב שיער שתרגישי בנוח אתו, שמבין אותך וייתן לך את השירות הנעים והאדיב שמגיע לך. זכרי, יש טיפולים כמו צביעת שיער, החלקות למיניהן ועוד שתשבי אפילו עד 5 שעות במספרה! אל תתפשרי על מעצב עצבני שיעביר לך את השעות האלה ברוגז ובעצבים. בנוסף גם, מעצב שיער שמבין אותך, מכיר אותך ויש עליו המלצות רבות סביר להניח גם לא יסלף אותך לגבי תופעות לואי של טיפולים, לגבי התוצאות שתקבלי ולגבי התכשירים שטוב יהיה לך להשתמש בהם. הטיפ הזה לא פחות חשוב מכל טיפ אחר וכדאי לא להקל בו ראש.

7. בואי מוכנה! – את הבנאדם שאת הכי סומכת עליו, את זאתי שהכי דואגת לבריאות שלך ואת זאתי שיהיה לה הכי אכפת מהמראה שלך – אז תקשיבי לעצמך ובואי מוכנה! מזה אומר מוכנה? אם נפשך חשקה בטיפול מסוים – בררי הכל על אותו טיפול: מהו המחיר והמחירים במספרות, מה התהליך שתעברי, מהם החומרים, מהן התוצאות שתקבלי וכל שאלה שתחשבי עליה. אם את רוצה תספורת מסוימת: הוציאי תמונות מגוגל, לפעמים יש לה שם – בררי איך היא נקראת והיי עקשנית אך פתוחה להצעות. בואי מוכנה וזה ישתלם!

8. טיפולים מיוחדים? לכי למעצב שיער מיוחד! – טיפולים מיוחדים למיניהם כמו צבע, החלקות ועוד זה לא משו שצריך להתייחס אליו בקלילות. מלבד החומרים הכימיים שמשתמשים בהם ברובם צריך לעבור הכשרה מיוחדת מטעם החברה או מוסד כלשהו כדי לבצע אותם. אם חשבת על טיפול מסוג כזה לכי למעצב שיער שעבר את ההכשרה לבצע אותו. בררי את כל זה מבעוד מועד לפני התור. בנוסף, לפני כל טיפול (אולי לא חובה על צביעת שיער) כגון החלקה, קבעי פגישת ייעוץ לפני התור. בואי מוכנה לפגישת ייעוץ ואל תצאי משם עד שהבנת את כל התהליך, תופעות הלוואי והתוצאות שתקבלי בסופו.

9. אל תתפשרי על הבריאות שלך – שום טיפול יופי לא שווה את הבריאות שלך! משרד הבריאות אפילו הוציא אזהרה מיוחדת לגבי החומר פורמלדהיד שנפוץ בהחלקה ברזילאית והוכר כחומר מסרטן! ולכן בטיפולים מיוחדים שימי אקסטרה דגש על הבטיחות ותופעות הלוואי! לכי למספרות שיודעות מהן עושות, אל תסתכני במספרה מפוקפקת כשמדובר בטיפול מיוחד ובטיפולים שמדיפים בהם אדים רעילים בדקי שהמספרה מאווררת והשירות אמין.

10. חתונה? אל תתפרעי אבל אל תתפשרי – אירוע זה היום הכי מיוחד, הכי חשוב ולכן יש כמה טיפים קטנים שכדאי שתדעי מלבד האחרים. הספר המקומי אולי לא מתאים לאירוע, לכן לכי למקום שמתמחה בזה – כל הטיפים תקפים כאן גם כמדובר במספרה מיוחדת או סלון כלות, השווי מחירים בין המספרות השונות (אל תתפרעי), שימי דגש על לבוא מוכנה ועייני בכל עיתוני הלאישה שתמצאי כדי לדעת בדיוק מה את רוצה (אל תתפשרי) וטיפ אחרון וקטן – אל תעשי טיפולים מיוחדים לפני האירוע, אם משהו ישתבש למרות ההבטחות של הספר זה יהיה בכל התמונות לעולמי עד!

שיהיה במזל טוב!

 

עדכונים אחרונים
המספרה הכי טובה בחדרה
ייעוץ והצעת מחיר ללא התחייבות
שירות לקוחות פיצריות בישראל
באיזה עיר נמצאת הפיצה שלך?
מוקדי שירות חברות ביטוח
שירות לקוחות חברות ביטוח