בקש הצעת מחיר לשילוח בינלאומי

שירותי שילוח בינלאומי

מחפשים שירותי שילוח בינלאומי? ברוכים הבאים לאתר שירות 10 מחיר 10, כאן ניתן לקבל ייעוץ מקצועי, המלצות והצעות מחיר עבור שירותי שילוח בינלאומי.

 

שילוח בינלאומי

שירותי השילוח הבינלאומי הולכים ונעשים נפוצים יותר ויותר ממש כמו שימוש בדואר מקומי. שירותי השילוח הבינלאומי נפוצים מאוד היום ובעזרתם ניתן להגיע לכל פינה ברחבי העולם כמעט. חברות רבות בארץ ובעולם מספקות שילוח בינלאומי ועוסקות גם כן במתן שירותי הובלות לחו"ל. שירותי הובלות לחו"ל יעילים למי שרוצה להעתיק את מקום מגוריו לחו"ל מבלי להיפרד מהחפצים ומהציוד האישי, או לאלה שעוסקים בייבוא או ייצוא.

חשוב לבחור חברת שילוח בינלאומי אשר ניתן לסמוך עליה ונדע שהציוד היקר לנו יגיע אל מחוז חפצו בשלום. כמו כן כדאי לבחור חברה אמינה אשר תיידע אתכם על מקומו של המטען, תכולת השירות שסופק בכדי למנוע עוגמות נפש בעתיד.

הובלות לחו"ל כוללות גם מחיר נלווה לציוד כגון מכס ומיסי נמל שונים אשר עשויים לשנות את המחיר. אופן השילוח לחו"ל הוא על גבי אוניות בדרך כלל, בעיקר שמדובר ברהיטים, מכונות טקסטיל ועוד. האופציה הימית זולה יותר ממטוסי המטען אך כמובן גוזלת זמן רב יותר ולכן יש להיערך בהתאם.

כאשר מדובר במשלוח דחוף או בחבילות בעלות משקל קטן יחסית נבחר השילוח באפשרות הטסת המטען למרות העלות היקרה.

 

מהו שילוח בינלאומי?

כאשר חברה או אדם בדרך כלל יזמים, מעוניינים לשלח סחורה לחו"ל- ייצוא או לקנות סחורה מחו"ל- ייבוא הם נדרשים לחברות שילוח בינלאומי אשר מספקות את השירות הנ"ל. תפקידם של חברות שילוח בינלאומי רבות ומגוונות וכוללות לרוב את השירותים הבאים:

עמילות מכס, טיפול בשטר מטען מול רשויות החוק לדוגמא מול מכון התקנים .

שירותים לוגיסטיים מותאמים לצרכי הלקוח וצורת שינוע מטענים בארץ ובחו"ל לדוגמא שילוח ימי ,שילוח אווירי, שילוח מהיר יבשתי.

חברות שילוח בינלאומי עובדות ברוב המקרים באמצעות שלוחה אחת של משרדים ראשיים ומשרד משני הממוקם במסוף המטענים הימי וגם האווירי בכדי לבצע את התפעול - מטענים או מכולות של הלקוחות בצורה ישירה מולם ומול שאר תהליכי היבוא והיצוא.

 

שילוח בינלאומי ימי

שילוח בינלאומי מקובל לבצע בעולם המסחר בצורה של הובלת מכולה בדרך הים או בשם המוקבל בענף –  שילוח ימי. הטיפול במטענים או במכולות באמצעות שילוח ימי הוא המקובל ביותר בענף השילוח ומרבית הסחורות בעולם משונעות לשווקים דרך הים.הסיבות לשילוח ימי הם רבות ובעיקרן נובעות מעלויות הובלה נמוכות,זמני הובלה, גודל ומשקל מטען רב שלא ניתן להעברה ב-שילוח אווירי למשל וכמובן מטעמי בטחון ובטיחות בהעברת סחורות ושינוע מטענים.


שילוח ימי דברים שכדאי לקחת בחשבון

למרכיבים הרבים בשילוח לחו"ל השפעה רבה על תמחור ההובלה אל מול חברת הספנות או חברת שילוח על כן כדאי לתת דגש רב על הדברים הבאים אשר יכולים לגרום לנו להוצאות רבות ומיותרות :

הובלת מכולות בשילוח בין לאומי ימי אורכת זמן בלתי מבוטל ולכן צריך לקחת זאת בחישובי התפעול לניהול הזמנים בעסק הלקוח. נכון שהובלה ימית תלויה כמובן במרחק אותו עוברים מטענים ממקום למקום אולם חשוב כי שילוח מטענים ימי ובכלל יעשה ע"י חברת שילוח ימי מקצועית דבר אשר יכול למנוע מאיתנו כאב ראש גדול.

חשוב למלא את הדוקומנטים הנלווים לשילוח בנלאומי באופן נכון ,כדי למנוע עיקוב של מכולה בשערי המדינה ממנה יצאה ה-מכולה ואליה היא נכנסת/

שירותי שילוח בשיטת FCL או LCL להן משמעות רבה בעלויות שילוח,שכן ישנם גורמים רבים אשר יכולים לשנות את מחיר ה- שילוח במקרים שונים בהובלת LCL לדוגמא משקל מידות וצורת מטען,מטען החשוף לנזקים,צורך בקירור מטענים או תנאים ספציפיים אחרים בזמן שינוע מטענים כמו למשל חומרים מסוכנים למיניהם.

לסיכום רצוי כי בטרם נקבל החלטה על בחירת חברת שילוח נתייעץ עם מספר חברות שילוח ונשקול על סמך פרמטרים נוספים פרט למחיר הובלת מטענים שזה דבר שכולנו רוצים להפחית למינימום אולם לא על חשבון נזק עתידי שיכול להיגרם ע"י חברת שילוח בינלאומי לא מיומנת ומקצועית מספיק.בחרנו עבורכם מספר חברות שילוח בינלאומי מנוסות בהעברה ושינוע מטענים מכולות אשר יתנו פתרונות שילוח בינ"ל ו- שירותים לוגיסטיים ברמה מקצועית וגבוהה,נצלו את השירות בחוכמה.

 

כמה עולה שילוח בינלאומי?

מחירון מומלץ עבור שילוח בינלאומי באמצעות דואר אוויר

דואר אוויר עד משקל של 100 גרם 4-10 ש"ח

דואר אוויר עד משקל של 500 גרם 10-50 ש"ח

דואר אוויר עד משקל של 1,000 גרם 20-100 ש"ח

 

מחירון מומלץ עבור שילוח בינלאומי באמצעות הובלה אווירית

הובלה אווירית למזרח הרחוק עד 1 קוב (D2D) 1,300-2,000 $

הובלה אווירית לסין עד 1 קוב (D2D) 1,300-2,000 $

הובלה אווירית לאירופה עד 1 קוב (D2D) 300-900 $

הובלה אווירית למזרח אירופה עד 1 קוב (D2D) 700-1,300 $

הובלה אווירית לארצות הברית עד 1 קוב (D2D) 800-1,400 $

הובלה אווירית לאפריקה עד 1 קוב (D2D) 1,300-1,800 $

ט.ל.ח

 

עדכונים אחרונים
שירות לקוחות פיצריות בישראל
באיזה עיר נמצאת הפיצה שלך?
מוקדי שירות חברות ביטוח
שירות לקוחות חברות ביטוח