×


תפריט נגישות

אינסטלטור

מחפשים שירותי אינסטלטור?

 

כל מה שרצית לדעת על שירותי אינסטלטור
 

ברוכים הבאים לאתר בעלי מקצוע שירות 10, כאן ניתן לקרוא המלצות, לקבל ייעוץ מקצועי והצעות מחיר בקליק לשירותי אינסטלטור - וכל זה ללא עלות וללא התחייבות!

 

ייעוץ טלפוני והצעת מחיר ללא התחייבות!
 

 

היום כבר אין צורך להשקיע זמן בחיפוש אחר אינסטלטור טוב, אתר שירות 10 בדק ומצא עבורכם אינסטלטורים איכותיים ומקצועיים שקיבלו ביקורות חיוביות והמלצות מגולשים ועכשיו גם אתם יכולים להינות מייעוץ מקצועי בחינם והצעות מחיר ללא התחייבות, מלאו את טופס בקשה להצעת מחיר ועד 3 אינסטלטורים יחזרו אליכם טלפונית, בדרך זו תקבלו תשובות לשאלות וגם תעשו השוואת מחירים.

 

 

איך למצוא אינסטלטור מתאים בעידן האינטרנט?


אנו חיים בעידן בו מרבית הפעילויות היום יומיות שלנו מתבצעות באמצעות האינטרנט, גם אם לא תמיד אנחנו מודעים לכך. המדובר על תהליכים שאורכים שנים רבות, כך שהמעבר לעולם האינטרנט מתבצע בצורה חלקה, והיום אנחנו כבר נפגשים עם החברים שלנו דרך האינטרנט, ולא כמו פעם בבית הקפה השכונתי.

אחרי שאמרנו את זה, אחד התחומים בהם האינטרנט משפיע עלינו יותר מכל הוא מציאת אנשי מקצוע, נותני שירות ומוצרים בכל התחומים ובכל ענפי הכלכלה, ובכלל זה גם אינסטלטורים מקצועיים.

 

חיפוש כל סוגי המידע באמצעות רשת האינטרנט

 

מציאת אינסטלטור מומחה היא משימה לא פשוטה כפי שרובנו היינו רוצים לחשוב. אנחנו בהחלט יכולים למצוא מספר טלפון של אינסטלטור בתוך דקות ואפילו שניות ספורות, אבל האם זהו אינסטלטור מומלץ?

האם יש לו ניסיון מספיק בתחום של איתור בעיות אינסטלציה ותיקונן בצורה מוחלטת וסופית מבלי שהתקלה תחזור על עצמה בכל מספר שבועות או חודשים? זאת כבר משימה מעט יותר קשה, והאינטרנט מסייע לנו לפתור בדיוק אותה, כשהסוד הוא פשוט נגישות למידע, בין שמדובר על מידע מקצועי ובין שמדובר על מידע צרכני אותו אנו יכולים להשיג במגוון מקורות באינטרנט.

 

הגדירו תחילה מה הוא השירות לו אתם זקוקים ומה רמת המורכבות שלו

 

ובכן, הדבר הראשון שאתם רוצים לעשות כדי למצוא אינסטלטור בתל אביב, או אינסטלטור בירושלים או בכל מקום אחר הוא להבין בדיוק מה הבעיה שאתם רוצים לתקן, והאם אתם יכולים להגדיר אותה.

במידה והשירות לו אתם זקוקים הוא שירות פתיחת סתימה בביוב או פתיחת סתימה בכיור, מרבית האינסטלטורים יוכלו לספק לכם את השירות ולספק לכם אותו ברמה מקצועית מספקת, שכן כל מה שצריך לעשות הוא לפתוח את הסתימה ומרגע שהמים זורמים, הכל תקין. יחד עם זאת, אם התקלה בה אתם מעוניינים לטפל נוגעת יותר לנזילה או דליפה של מים מצינור בקיר, מהצפה של הבית או ממגוון פעולות מקצועיות אחרות שצריך לבצע באינסטלציה של הבית, אתם רוצים לאתר אינסטלטור מנוסה, שרברב מקצועי שמכיר את הצדדים המקצועיים של הצינור, ולא רק את שני הפתחים בקצותיו.

 

חפשו אנשי מקצוע בעלי הניסיון והידע המקצועי

 

סביב השירות הספציפי לו אתם זקוקים


במקרים כאלה אתם רוצים לוודא שהאינסטלטור מספק שירותי תיקון נזילות מים באופן מוצהר, שהוא מציע שירות כדוגמת איתור נזילות מים בקירות באמצעות מצלמה תרמית, שהוא מציע שירות של פיצוץ בצינור, ואפילו שירות הקמת תשתית אינסטלציה לוילות ודירות.

ייתכן מאוד שמבין כל אלה אתם זקוקים לשירות אחד בלבד, אבל עצם העובדה שהאינסטלטור מציע את כל השירותים הללו מצביעה על כך שמדובר באיש מקצוע אמיתי, איש מקצוע עם ידע עשיר בעולם האינסטלציה.

את כל המידע הזה תוכלו להשיג באתר האינטרנט של בעל המקצוע, באתרי אינטרנט ציבוריים וחברתיים העוסקים בתחום של עבודות אינסטלציה וכמובן בכל מקום אחר בו אתם יכולים לפגוש צרכנים אחרים ולהיחשף לדעתם.

 

אמינות של אינסטלטור

 

חלק בלתי נפרד מהמחיר


אחרי שאמרנו את זה, בין שהשירות שאתם זקוקים לו הוא פתיחת סתימה בכיור המטבח ובין שאתם זקוקים לשירות של תיקוני צנרת, שאיבת ביובים, תיקון ברזים או הפרדת שעונים מים ליחידות דיור, פרמטר אחד חשוב שאתם רוצים לבחון הוא מידת האמינות של האינסטלטור.

ידוע שבתחום זה, כמו בכל תחום אחר, ישנם לא מעט שרלטנים שבאים ומבצעים תיקון שעלותו מספר שקלים בודדים, אך מספרים סיפורים ללקוח וגובים מאות ואף אלפי שקלים בצורה שאי אפשר להגדיר אותה אחרת מנוכלו.

מה שאתם מחפשים בהיבט זה הוא אינסטלטור יצאת צדיק, אינסטלטור שיעמוד במבחן האמינות בכל פעם מחדש.

 

השגת המלצות ממגוון אנשי מקצוע ואנשים פרטיים באמצעות האינטרנט

 

בחיפוש אחרי אינסטלטורים המלצות הוא מרכיב חשוב ביותר, ואת ההמלצות האלה תוכלו להשיג מחברים, בני משפחה ומכרים.

אלא שגם אם לא השגתם את ההמלצות הדרושות לכם בצורה זו, תוכלו להשיג אותן באמצעות האינטרנט. תוכלו להעלות שאלה לרשת החברתית בה אתם חברים, לשאול על אינסטלטור 24 שעות שיכול להגיע אליכם בזה הרגע, לשאול על אינסטלטור בבאר שבע או אינסטלטור בחיפה שמספק שירותי אינסטלציה במחירים נוחים וברמת אמינות מושלמת.

בתוך זמן קצר אתם צפויים לקבל המלצות קונקרטיות מאנשים שונים ברחבי הרשת.

כמו כן, תוכלו לעשות שימוש בפורומים, באתרים מקצועיים בהם מתנהלות קהילות בנושאים משיקים כמו עיצוב ושיפוץ הבית וכדומה.

 

המלצות רלוונטיות אל מול המלצות שאינן רלוונטיות לגביכם

 

במידה ואתם זקוקים לשירותי אינסטלציה פשוטים כמו פתיחת סתימה, כנראה שכל המלצה שתקבלו תהיה מספיק טובה עבורכם ומספיק רלוונטית עבורכם, אך במידה ואתם מחפשים אינסטלטור למשימות קצת יותר מורכבות כמו הגברת לחץ מים, הזזת צינור ביוב, התקנת כלים סניטריים או בקיצור כאשר אתם מחפשים אינסטלטור שיפוצניק שיודע גם לבצע הרכבה והחלפת אסלות וניאגרות, אתם רוצים לוודא שההמלצות שאתם מקבלים הן המלצות רלוונטיות על אנשי מקצוע מתאימים עם הידע הנדרש.

במקרים אלה, המלצה על אינסטלטור שהניסיון איתו היה בפתיחת סתימה בביוב היא המלצה לא רלוונטית לצורך העניין.

 

בחינה של עלות השירות וביצוע השוואת מחירים באמצעות האינטרנט


לבסוף, האינטרנט יכול לסייע לכם מאוד גם בעניין של עלות אינסטלטור. הרי אחת השאלות המטרידות אתכם ביותר ברגע זה ממש היא כמה עולה אינסטלטור? וכמה תצטרכו להוציא מכיסכם עבור השירות לו אתם זקוקים, וזו היא כמובן שאלה לגיטימית וחשובה בכל מקרה שאתם שוכרים את שירותיו של בעל מקצוע. בחיפוש אינסטלטורים השוואת מחירים הוא מהלך חשוב שאתם רוצים לבצע, ואין כמו האינטרנט כדי לבצע אותו.

את המחירים תוכלו להשיג באתרי האינטרנט של האינסטלטורים השונים, ברשתות חברתיות, בכתבות סקירה עיתונאיות, ואפילו מהאינסטלטורים עצמם, שאתם פרטי ההתקשרות שלהם תוכלו להשיג בקלות רבה באמצעות האינטרנט.

 

התייעצו עם אנשים ברחבי האינטרנט

 

וקבלו את כל הסיוע לו אתם זקוקים


כמו כן, באינטרנט תוכלו לקבל חוות דעת לגבי הצעות מחיר שקיבלתם, כדי לדעת האם מדובר בהצעות סבירות, אטרקטיביות או אולי מוגזמות.

ישנם אנשים רבים שעשו שימוש בשירותי אינסטלציה שונים דומים לאלו שאתם זקוקים להם כעת, ואלו יוכלו לספר לכם על הניסיון שלהם, על המחיר שהם נדרשו לשלם, ובכך לסייע לכם להבין מה טיב ההצעות שאתם מחזיקים ביד.

כמו כן, תוכלו להתייעץ עם אנשי מקצוע מהתחום או מתחומים משיקים, ואת אנשי המקצוע האלה תוכלו למצוא כמובן, באינטרנט.

 

טיפים עבור אינסטלטורים


זה קורה לכל אחד. בוקר אחד מתעוררים ומגלים שכל הבית מוצף. לאחר שגורפים את המים במשך דקות ארוכות מסתבר שיש נזילה בצנרת. אין מנוס וצריך לקרוא לאינסטלטור.

למען האמת קשה למצוא בעלי מקצוע המוכנים לקריאה באופן מיידי. בנוסף, חשוב להסתמך על המלצות של חברים או קרובים כדי להיות בטוחים שבחרנו את איש המקצוע הטוב ביותר.

איך נוכל לדעת שאנחנו לא משלמים מחיר יקר יותר ומה יקרה אם הבעיה תחזור על עצמה בעוד שבוע.

 

הנה כל מה שאתם צריכים לדעת על אינסטלטורים


אינסטלטור בשעת חירום

אינסטלטור הוא בעל מקצוע, הוא אמור להיות זמין באופן מיידי לכל קריאה, אבל כשמרפי עובד כמו שצריך דווקא האינסטלאטור שחיפשנו יהיה עמוס.

בכל זאת לא כדאי לומר נואש. עידן האינטרנט מאפשר לכם למצוא אינסטלטור במהירות וביעילות, כזה שייענה לקריאה שלכם ויהיה אצלכם לכל היותר בתוך שעה.

 

אינסטלטור המלצות?


כל אינסטלטור הוא בעל מקצוע ואנחנו יוצאים מתוך נקודת הנחה שמי שתזמינו אליכם יידע את עבודתו. הנה כמה כללי ברזל שיעזרו לכם לבחור את האינסטלטור הנכון.

1. סכמו את המחיר מראש: כשמדובר על אינסטלטור מחיר יכול לנוע בין מאות לאלפי שקלים. עוד בטלפון בררו את עלות שעות העבודה שלו. תארו לו את הבעיה ובקשו ממנו הערכת זמן לפתרון הבעיה. חשוב שהמחיר יהיה פחות או יותר ברקע. במידה ומדובר בסכום גדול מומלץ להחתים את החוזה על זיכרון דברים.

2. אינסטלטור 24 שעות: רצוי לבחור איש מקצוע שזמין במשך כל שעות היממה. כך תהיו שקטים שבמידה והבעיה תחזור על עצמה יהיה מי שייתן לכם מענה.

3. חפשו לפי אזור המגורים שלכם: אם אתם נמצאים באזור המרכז חפשו: "אינסטלטור תל אביב" ואם אתם מחפשים אינסטלטורים בצפון חפשו לפי עיר המגורים שלכם, למשל: "אינסטלטור בחיפה", כך גם אם אתם מחפשים אינסטלטורים בדרום וכו'.

4. קחו איש מקצוע המתמחה בבעיה: במידה שאתם מחפשים אינסטלטור המתמחה בפתיחת סתימה, אינכם זקוקים לשירותיו של אינסטלטור מקצועי. אם אתם מחפשים אינסטלאטור למטרת התקנת מטבח או אמבטיה או למטרת שיפוץ הסיפור מורכב יותר. כאן לא כדאי לתת את העבודה לכל אחד.

 

כמה עולה אינסטלטור?


ביקור אינסטלטור – 150-200 ש"ח

פתיחת סתימה בכיור מטבח – 230-250 ש"ח

תיקון סתימה בכיור מטבח – 250-270 ש"ח

פתיחת סתימה בפתח ניקוז – 250-270 ש"ח

פתיחת סתימה במקלחת – 250-270 ש"ח

פתיחה ותיקון סתימה באמבטיה – 250-270 ש"ח

ט.ל.ח