×


תפריט נגישות

איתור וטיפול בטרמיטים

מחפשים שירותי איתור וטיפול בטרמיטים?

 

מדריך איתור וטיפול בטרמיטים

 

ברוכים הבאים לאתר בעלי מקצוע שירות 10, כאן ניתן לקרוא המלצות, לקבל ייעוץ מקצועי והצעות מחיר בקליק לאיתור וטיפול בטרמיטים - וכל זה ללא עלות וללא התחייבות!

 

ייעוץ טלפוני והצעת מחיר ללא התחייבות!
 

 

היום כבר אין צורך להשקיע זמן בחיפוש אחר חברת הדברות טובה, אתר שירות 10 בדק ומצא עבורכם חברות הדברה איכותיות ומקצועיות שקיבלו ביקורות חיוביות והמלצות מגולשים ועכשיו גם אתם יכולים להינות מייעוץ מקצועי בחינם והצעות מחיר ללא התחייבות, מלאו את טופס בקשה להצעת מחיר ועד 3 חברות הדברה יחזרו אליכם טלפונית, בדרך זו תקבלו תשובות לשאלות וגם תעשו השוואת מחירים.

 

 

איתור וטיפול בטרמיטים בבדיקת בדק בית

 

בדיקת ואיתור טרמיטים טרם קניית בית או השכרת דירה חשובה ותמנע מכם עוגמת נפש, מטרד והוצאות כספיות גבוהות.

בדק בית מקיף עבור טרמיטים באמצעות מכשור אלקטרוני וגלאים מתקדמים יאפשר טיפול מהיר לפני שנזק רב יגרם לתשתיות ולרהיטים בבית.

לכן, חשוב להזמין בדיקת המצאות טרמיטים ולטפל באמצעות הדברה מקצועית במידת הצורך.

המכשור הטכנולוגי לבדיקת טרמיטים מדויק ופועל לרוב בשלוש רמות רגישות כאשר ברמה הגבוהה ביותר ניתן לאתר אפילו טרמיט אחד ממרחק של כמה סנטימטרים.

את הבדיקה יש לבצע במקצועיות וביסודיות ובמהלכה בודק איש המקצוע המנוסה את כל החדרים בבית, את הסביבה החיצונית של הבית, את המרפסת או החצר וכמובן את הרהיטים מעץ כמו ארונות המטבח, ריהוט הסלון, ארונות בחדרים וכדומה.

על מנת לבצע בדיקה יסודית מחדיר איש המקצוע צינורית דקיקה לחללים נסתרים וגלויים כמו סדקים בקירות, סדקים בין אריחי הריצוף והקרמיקה, סדקים המתגלים בארונות ובפריטי הריהוט.

כאמור, בדיקה מוקדמת לאיתור טרמיטים ומזיקים יכולה להציל את הנכס ולחסוך כסף רב.

 

בדיקת טרמיטים, תולעי עץ ושאר מזיקים

 

בדיקת המצאות טרמיטים ע"י מכשירים אלקטרוניים מיוחדים לגילוי טרמיטים ושאר מזיקים חשוב לפני קבלת ההחלטה על רכישת נכס ולפני חתימה על חוזה שכירות.

בדיקה זו תמנע מכם נזקים כספיים והוצאות גבוהות להדברת המזיקים.

הטרמיטים נחשבים לאחד מסוגי המזיקים אשר גורמים לנזק הרב ביותר ולמפגע בריאותי בעקבות פליטת הפחמן הדו חמצני הרב ועקב נזקי הרכוש הרבים שהם גורמים.

יש לבדוק היטב את כל הדירה וכאשר עומדים לרכוש בית פרטי או לשכור בית פרטי יש לבדוק היטב גם את הקירות החיצוניים ואת החצר.

אמנם ניתן להזמין הדברת טרמיטים אך חשוב לדעת כי זו הוצאה גבוהה וכי ריסוס נגד טרמיטים יש לבצע רק בחברות מקצועיות המתמחות בהדברת טרמיטים.

 

נזקי רכוש ונזקים לתשתיות הנכס

 

טרמיטים אינם הורסים רק רהיטים, בתי עץ ופרגולות אלא גם פוגעים פיסית במבני בטון וקירות גבס.

הטרמיטים חודרים לסדקים ומתחילים להרחיב אותם על מנת ליצור מושבה בטוחה. קצב ההתרבות של הטרמיטים גבוה ובתוך זמן קצר מתיישבת לה מושבה שלמה וענקית הגורמת לנזקי רכוש רבים במהירות שלא תאומן.

לכן, בדיקות תקופתיות להמצאות טרמיטים יאתרו ולו טרמיט אחד וכך תוכלו לפנות לחברות ההדברה או לחברות בדק הבית המתמחות בטיפול מקצועי ויעיל נגד טרמיטים.

ישנו ריסוס נגד טרמיטים הממית ודוחה את הטרמיטים ביעילות אך אחרי ההדברה יש לבדק המצאות טרמיטים נוספים וחשוב לבצע פעולות מנע כמו איטום הסדקים, חיסול קן המושבה של הטרמיטים ולאחר תקופת מה כדאי לבדוק מחדש באמצעות המכשיר האלקטרוני האם יש עדיין טרמיטים או שההדברה עזרה.

הדברה מקצועית הכוללת טיפול מנע יעיל ואיכותי לרוב יעילה לאורך שנים אך ישנם אזורים בהם הטרמיטים נפוצים יותר, לדוגמא באזור השפלה ובאזורים נרחבים בדרום.

 

בדיקה מקצועית לאיתור טרמיטים

 

חשוב לדעת כי רק חברות מקצועיות ומנוסות כמו חברות בדק בית וחברות הדברה מובילות יוכלו לאתר מושבת טרמיטים.

המושבה מתחבאת עמוק מתחת לאדמה ולכן רק איש מקצוע יוכל לאתר את מיקומה של המושבה ולהציע את הפתרון היעיל והאיכותי ביותר לאורך זמן.

הבדיקה נערכת בשני שלבים עיקריים- בדיקה פיסית בבית ובשטח סביבו על מנת לאתר טרמיטים ובדיקה באמצעות מכשיר אלקטרוני משוכלל בעל שלוש רמות רגישות. במהלך הבדיקה מחדירים את המכשיר לסדקים ולמקומות בהם יש חשש להמצאות טרמיטים וישנם נזקי רכוש האופייניים לטרמיטים וכך ניתן לאמת את החשש להמצאותם.

אגב, מספיקה המצאות של שני טרמיטים על מנת להתחיל מושבה ועליכם לדעת כי המושבה מתפתחת במהירות עצומה ובתוך זמן קצר המושבה תמנה מאות אלפי טרמיטים ויותר.

את הבדיקה והטיפול בטרמיטים יש להשאיר רק למקצוענים בתחום וחשוב לפנות לחברות ולמדבירים בעלי היתר מהמשרד להגנת הסביבה.

כך תבטיחו כי הטיפול יעשה באופן מקצועי ויעיל עם חומרים הנמצאים תחת פיקוח ותימנעו מסיכונים בריאותיים לכם ולחיות המחמד.

כדאי לדעת כי טרמיטים ניזונים מתאית ומליגנין, חומרים הנמצאים בשפע בעץ. כאשר הטרמיט מוצא מזון הוא מתחיל לעכל את התאית והליגנין ומתקדם בדרכו במהירות, לרוב יחד עם טרמיטים רבים נוספים, וכך למעשה נוצרים סדקים ונזקים לרכושכם העשוי מעץ.

הטרמיט חש מרחוק בעצים ועל מנת לאתר את מזונו הוא מתחיל לחפור בקירות, ברצפות ובתקרות המבנה ויוצר תעלות ומנהרות על מנת להגיע לרהיטים הנמצאים בבית, למשקופי הדלתות, לדלתות העץ, לארונות ולשאר הפרטים העשויים מעץ יבש. הנזק עלול להיות עצום ללא איתור מוקדם של הטרמיטים וללא טיפול במושבה בה מתחבאת המלכה שתפקידה ללדת עוד ועוד טרמיטים.

 

הכנת הבית לפני הדברה

 

לאחר איתור טרמיטים בבית או בחצר יש לפעול במהירות על מנת לטפל בבעיה.

הדברת טרמיטים אינה פשוטה ויש לבצעה במספר שלבים. בשלב הראשון נהוג ליצור חגורת הגנה למניעת כניסת הטרמיטים למבנה.

את חגורת ההגנה יוצרים בעזרת קידוח בקירות, בתקרה וברצפה והחדרת חומרי הדברה איכותיים בלחץ רב. לאחר שהחומר מתייבש מחדירים לתעלות שהטרמיטים יצרו חומרי איטום כמו רובע על מנת לשקם את הנזקים הפיסיים שנגרמו לקירות ולתקרות.

לאחר מכן יש לאתר את מקום המושבה של הטרמיטים וכדאי לדעת כי המושבה חבויה היטב עמוק בקרקע.

יש להחדיר חומרי הדברה יעילים לתעלות המשמשות את הפועלים לצאת מהמושבה בדרכם למציאת מזון ולקטול את הטרמיטים השונים, לרבות את המלכה. בנוסף, חשוב לאטום סדקים, למנוע מגע של עץ בקרקע, לדוגמא בפרגולות, דקים או מחסני עצים ובחצר ניתן ליצור חגורת הגנה עם חצץ שאינו אהוב על הטרמיטים.

כמו כן, חשוב להימנע מרטיבות ולחות גבוהה בצמוד לקירות הבית מכיוון שהטרמיטים אוהבים לחות ונמשכים אליה.

במסגרת ההכנות להדברה יש לייבש את הקרקע הסמוכה לתשתיות המבנה, יש להעלות מעלה או לעטוף במיגון את הרהיטים והתשתיות מעץ, מתחילים בהדברה מבחוץ תוך כדי איטום התעלות בקירות והחדרת חומרי הדברה לתעלות ולסדקים ובבית נהוג לפנות את הרהיטים ולהדביר במהירות וביעילות את כל החדרים, הארונות מעץ, המשקופים ושאר הפריטים המיוצרים מעץ יבש.

 

כמה עולה איתור וטיפול בטרמיטים?

 

בדיקת בדק בית הכוללת איתור טרמיטים תעזור לכם לקבל את ההחלטה הנכונה לרכישת נכס כמו דירה בבניין משותף או בית פרטי.

הבדיקה חשובה גם לשוכרי הדירות על מנת שלא לסבול מנזקי רכוש ומהוצאות כספיות גבוהות להדברת הטרמיטים. לכן, אין לוותר על בדיקת טרמיטים מקצועית כחלק בלתי נפרד מבדק הבית.


טווחי מחירים

ביקור מדביר מזיקים : 150-300 ש"ח

הדברת טרמיטים (דירה עד 3 חדרים) : 700-900 ש"ח

הדברת טרמיטים (דירה מעל 3 חדרים) : 1,000-1,500 ש"ח

ט.ל.ח