×


תפריט נגישות

איתור נזילות

 

כל מה שצריך לדעת על שירות איתור נזילות

 

ברוכים הבאים לאתר בעלי מקצוע שירות 10, כאן ניתן לקרוא המלצות, לקבל ייעוץ מקצועי והצעות מחיר בקליק לאיתור נזילות - וכל זה ללא עלות וללא התחייבות!

 

ייעוץ טלפוני והצעת מחיר ללא התחייבות!
 

 

היום כבר אין צורך להשקיע זמן בחיפוש אחר חברת איתור נזילות טובה, אתר שירות 10 בדק ומצא עבורכם חברות איתור נזילות איכותיות ומקצועיות שקיבלו ביקורות חיוביות והמלצות מגולשים ועכשיו גם אתם יכולים להינות מייעוץ מקצועי בחינם והצעות מחיר ללא התחייבות, מלאו את טופס בקשה להצעת מחיר ועד 3 חברות איתור נזילות יחזרו אליכם טלפונית, בדרך זו תקבלו תשובות לשאלות וגם תעשו השוואת מחירים.

 

 

מדריך לביצוע איתור נזילות בעידן האינטרנט

 

רטיבות בבית הינה סכנת נפשות של ממש, אל תחשבו אחרת!?

התפיסה הרווחת היא שאם ישנה נזילה ואחד הקירות מתנפח ומתקלף - הרי שמדובר בנזק אסתטי בלבד, אך לא כך הדבר... אפילו אם הנזילה היא רק של מים נקיים ולא מי ביוב, מדובר על מפגע תברואתי.

מקור מים הינו מקום גידול מעולה לפטרת קירות, חיידקים וגם חרקים, היו סמוכים ובטוחים שבתחילת הקיץ, תיקנים, נמלים ושאר מעופפים למיניהם דוגמת צרעות, יחפשו את קרבתו של מקור המים.

 

שירותי אינסטלטור 24/7

 

כל אדם במהלך חייו הזמין לפחות פעם אחת אינסטלטור וכיום בעידן האינטרנט גם מאוד קל לאתר מידע, להזמין און ליין שירותי אינסטלטורים 24 שעות, להשוות מחירים ולקרוא מידע רב בנושא ולמצוא את בעל המקצוע המתאים במחיר הכי משתלם.

כאשר מגלים נזילה בבית או בחצר, כאשר מגלים כי הבית מוצף בגלל פיצוץ בצנרת או חדירת מים ממקור חיצוני וכאשר מגלים רטיבות בקירות או בתקרה אז אין להשתהות וישר תחפשו אינסטלטור מקצועי ואמין וזאת מכיוון שהנזק גדל משעה לשעה.

נזקי המים עלולים לגרום לנזק כלכלי כבד לרכוש ולמבנה ובנוסף המים העומדים או הרטיבות בקירות, ברצפה או בתקרות הינם מפגע בריאותי העלול לסכן את בריאות הדיירים.

לסיכום, אם איתרתם נזילה או אתם סובלים מהצפה או רטיבות כדאי למהר ולהזמין אינסטלטור, אין לדחות את הטיפול בבעיה, אל תתנו לאף אינסטלטור "למלא את הכיס" על חשבונכם, התייעצו והשוו מחירים ושירות.

 

איתור נזילות באמצעות מצלמה תרמית?

 

סימנים שיכולים להעיד על כך שיש נזילה

התנפחות הטיח או עובש - אם אתם רואים סימנים של התנפחות מימית בקיר או התחלה של תהליך עובש בקירות או בתקרה - הזמינו ללא דיחוי איש מקצוע לאיתור נזילות, לאחר איתור הנזילה, תיקון ואיטום מומלץ לצבוע את הקירות בחומרי צבע מיוחדים נגד עובש ופטריות.

ג'וקים או נמלים - התאספות גדולה שלהם מאחורי קרמיקה מסוימת יכול לרמוז על נזילה, אז תבדקו ותפקחו עיניים.

כדי למצוא את מקור הנזילה או אולי אפילו יש מספר מקורות שמהן יש נזילות מים, יש צורך במצלמה תרמית, מדובר על מצלמה שעושה סוג של "צילום רנטגן" דרך הקירות, חברות לאיתור נזילות יגיעו אליכם לדירה לצלם ולמצוא את מקור הנזילה.

 

איתור נזילות - יצאת צדיק

 

במדינת ישראל תוכנית הטלוויזיה הכי מצליחה בנושא בעלי מקצוע ונותני שירות היא התוכנית יצאת צדיק בא "מחפשים בנרות" ונעזרים גם "בזכוכית מגדלת" אחר איתור בעלי מקצוע שהם גם ישרים וגם מקצועיים ולאתר אחד כזה בישראל זו משימה לא פשוטה בכלל... רק למען ההבנה וההיגיון הבריא המצב היה אמור להיות הפוך כמו באירופה ששם ישנם תוכניות טלוויזיה דומות אך בניגוד אלינו הישראלים שם מחפשים את בעל המקצוע הרמאי, כי שם כולם צדיקים.

עכשיו לאחר שקראתם אודות המצב האבסורדי אצלנו במדינה כבר הבנתם שלאתר בעל מקצוע צדיק בישראל זה קל כמו לאתר נזילת מים בקיר אבל אין סיבה לדאגה ואין צורך להיכנס לפאניקה, אתר בדק בית בקליק מבית רשת אתרי שירות 10 בא לעזרכתם! באתר ניתן לקבל עד 3 הצעות מחיר אמיתיות וייעוץ לא מחייב מחברות אמינות ומקצועיות לאיתור נזילות אשר קבלו חוות דעת חיובית מגולשים כמוכם שפנו דרך האתר והזמינו שירות איתור נזילות.

 

באיתור נזילות מקצועי ללא שבירת קירות וללא חפירת ריצפה

 

רוב האינסטלטורים יגיעו לבית הלקוח בפחות מ 45 דקות ולרוב הם גם מציעים שירות תיקונים מסביב לשעון אך אל תשכחו לשאול בטלפון מראש אם הם מגיעים אליכם עם מצלמה תרמית.

כאשר לא מצליחים לאתר את מקור הנזילה אזי חשוב כי האינסטלטור יגיע עם ציוד מתקדם כגון מצלמה טרמית לאיתור נזילות. כך, ניתן לאתר את מקור הנזילה ללא צורך בקידוחים, חפירות בבית או בחצר וללא הרמת אריחים ורצפות או הסרת קרמיקה מהקיר.

איתור נזילות במצלמה טרמית מאפשר לשרברב לגלות במהירות וביעילות את מקור הנזילה ולהציע ללקוח את הפתרון האיכותי והנכון ביותר.

חשוב לדעת כי איתור נזילות בקירות פנימיים או חיצוניים אשר לא נראים לעין דורש מקצועיות ברמה גבוהה ורק בעל מקצוע עם ניסיון רב שנים באיתור נזילות יאתר את מקור הבעיה, לכן תמיד תשאלו מה הניסיון של אותו בודק נזילות, כמה שנים הוא נמצא בתחום? ולא פחות חשוב למצוא טייח או רצף מקצועי לתיקון הקירות או הריצפה.

בנוסף, איתור מהיר של רטיבות ונזילות בגגות מרוצפים או במרפסות על ידי אינסטלטור מקצועי יאפשר לתקן את הבעיה לפני חדירת מים לבית ובכך אפשר להימנע מגרימת נזק לתשתיות המבנה.

 

שירות מסביב לשעון

 

אשר מחפשים אינסטלטורים באמצע הלילה חשוב מראש לאתר אינסטלטורים 24 שעות. כך ניתן לאתר את אנשי המקצוע המציעים שירות מסביב לשעון לאורך כל ימות השנה.

כאמור, כאשר מגלים נזילה, רטיבות או הצפה חשוב לקרוא לשרברב מקצועי ואמין במהירות ואין להזניח את הבעיה מכיוון שהנזק מצטבר ועלול להיות גדול יותר.

נזקי המים הם רבים והם גורמים לרטיבות בתשתיות המבנה, לרבות במערכת החשמל, במערכת המיזוג, בקירות, בתקרה וברצפה ובנוסף המים גורמים לנזק למכשירי החשמל, לרהיטים ולכל הרכוש בבית או בחצר.

בנוסף, מים עומדים גורמים לקורוזיה המתפשטת במהירות וללא טיפול מקצועי עלול הלקוח לסבול מנזקי רכוש גבוהים ולעמוד בפני הוצאה כספית גבוהה.

המים העומדים גורמים להגברת הלחות במבנה, להתפתחות רטיבות, לאוויר מעופש ולהתפתחות עובש וטחב.

פטריות העובש הן מפגע תברואתי מסוכן לבריאות ולעיתים יש לפנות את הדיירים עד לאיתור הנזילה ולתיקון נזילת המים או מקור הרטיבות.

שירות מהיר מסביב לשעון ימנע את התפשטות הנזקים ובאמצעות השתלטות על המצב הקיים, עצירת נזקי המים ואיתור ותיקון הבעיה ניתן להציל את הרכוש, להימנע מתחלואים ולשוב במהרה לחיים הרגילים.

 

בדיקה לפני קניית בית

 

במידה ואתם מתכננים לרכוש דירה חדשה או יד שנייה או בכוונתכם לעבור לדירה בשכירות חשוב להזמין אינסטלטור מקצועי המבצע בדיקת בדק בית.

באמצעות בדיקה זו ניתן לגלות כשלים בתשתית ובמבנה הבית או הדירה, לבצע בדיקת נזילות ולגלות פגמים בצנרת ובתשתית המורידים את ערך הנכס.

איתור בעיות רטיבות, איתור נזילות בצנרת וגילוי נזילות לפני רכישת הבית מאפשרת לכם לשקול את כדאיות העסקה ולדעת מהי העלות של תיקון נזילות מים בהתאם לממצאים.

לפני מעבר לדירה חדשה ולפני כל עסקת נדל"ן חשוב לבצע בדק בית על ידי אנשי מקצועי מנוסים, ובראשם אינסטלטור אשר בודק את הנכס באמצעות ציוד מתקדם ומשוכלל.

 

פיצוצי צנרת מים וביוב

 

אחת הסיבות הפופולאריות לקריאת אינסטלטור היא פיצוץ בצנרת המים או הביוב.

הסיבות לפיצוצי צנרת רבות, ביניהן סתימה, חפצים המושלכים לביוב, הצטברות עלים ושורשים, הצטברות שומן, התיישנות הצינורות והסתיידות הצנרת ועוד.

צנרת ישנה עלולה לסבול מהצפות חוזרת ונשנות ולכן חשוב לקרוא לאינסטלטור עם מכשור מתקדם אשר מבצע צילום צנרת ביוב או צנרת מים על מנת לבדוק מה מקור החסימה בצינור, כיצד לתקן את הבעיה והאם יש להחליף לצנרת חדשה.

בנוסף, באמצעות הצילום ניתן לאתר פיצוצי צנרת וכך ניתן לחפור או לקדוח בדיוק במקום בו יש נזילה או בעיה ולתקן ביעילות ובמהירות את הבעיה, ללא חפירות מיותרות כדי לאתר את התקלה, וכך גם חוסכים עלויות תיקון ומשך התיקון קצר משמעותיות.

 

חיפוש אינסטלטורים

 

בעידן האינטרנט בו אנו חיים קל לאתר מידע אודות אנשי מקצוע ובקליק אחד ומהיר ניתן לקרוא מידע מקיף, לקרוא חוות דעת על האינסטלטור, להשוות מחירים ולהזמין במהירות וביעילות את השרברב לאיתור הנזילה או לתיקון הסתימה או הפיצוץ בצנרת.

באמצעות מנועי החיפוש ניתן לחפש בעלי מקצוע אך יש אינסטלטורים רבים בארץ ולכן מומלץ להיעזר באינדקס מקצועי בו ניתן לסנן בין התוצאות על פי פרמטרים רבים, ביניהם- אזור גיאוגרפי, שעות פעילות, זמינות, סוג העבודה הנדרשת -איתור נזילות מים וביוב, בדק בית, תיקון נזילות מים, איתור בעיות רטיבות, תיקון סתימה, הכנת, שיפוץ והחלפת תשתיות אינסטלציה, שיפוץ חדרי אמבטיה, שירותים ומטבחים, תיקון בעיות נזילות ואיטום וכדומה.

כאמור, באינדקס מקצועי לאנשי מקצוע, לרבות אינסטלטורים, ניתן לקרוא מידע על איש המקצוע ולהתרשם מהמקצועיות והניסיון שלו, חשוב לקרוא חוות דעת והמלצות מגולשים שנעזרו בשירותיו, ולאחר סינון בין התוצאות ניתן להתקשר למספר שרברבים ולשאול כמה עולה איתור נזילות מים ולהשוות מחירים על מנת לבחור באינסטלטור איכותי, מהיר, זמין ובעיקר אמין.

 

מקצועיות וניסיון

 

כאשר בוחרים אינסטלטור חשוב לזכור כי יש מגוון עבודות אינסטלציה, חלקן פשוטות כמו פתיחת סתימה בכיור או באמבטיה וחלקן מורכבות ביותר כמו תכנון ובניית תשתית אינסטלציה או החלפת צנרת בכל הבית.

לכן, כאשר מחפשים אנשי מקצוע יש לבדוק היטב מהו תחום התמחותו של האינסטלטור וכדאי לקרוא באתר שלו איזה עבודות הוא מבצע ובשיחת הטלפון יש לוודא כי הוא אכן מורשה לביצוע עבודות מורכבות.

יש אינסטלטורים מנוסים המתמחים בכל העבודות, לרבות תיקון והחלפת דודי שמש וחשמל, החלפת ברזים, החלפת כלים סניטרים, איתור ותיקון נזילות, איתור רטיבות וטיפול בבעיה וכדומה.

 

השוואת מחירים בקליק

 

באמצעות האתר ניתן לקבל מושג מהו המחיר הממוצע לביקור אינסטלטור בבית ובקליק אחד ניתן להשוות בין בעלי המקצוע.

חשוב לזכור כי אינסטלטורים 24 שעות יציעו מחיר גבוה יותר בשעות הלילה, בסופי שבוע ובחגים אך אם המחיר גבוה מדי יש לבחור באיש מקצוע אחר.

לסיכום, כדאי להיעזר באינטרנט על מנת לאתר אינסטלטורים מקצועיים ובעיקר לבדוק היטב את נושא העלות, המקצועיות והאמינות.

 

כמה עולה איתור נזילות?

סוג שירות, עלויות וטווחי מחירים

איתור נזילות מים : 800-1,000 ש"ח

בדיקת צנרת וביוב : 200-400 ש"ח

בדיקת איטום גגות : 2-4 ש"ח למ"ר

בדיקת איטום תקרות : 2-4 ש"ח למ"ר

ט.ל.ח