×


תפריט נגישות

בדיקת חשמל

מחפשים שירותי בדיקת חשמל?

 

שירותי בדיקת חשמל לפי התקן

 

ברוכים הבאים לאתר בעלי מקצוע שירות 10, כאן ניתן לקרוא המלצות, לקבל ייעוץ מקצועי והצעות מחיר בקליק לבדיקת חשמל - וכל זה ללא עלות וללא התחייבות!

 

ייעוץ טלפוני והצעת מחיר ללא התחייבות!
 

 

היום כבר אין צורך להשקיע זמן בחיפוש אחר חברת בדק בית טובה, אתר שירות 10 בדק ומצא עבורכם חברות בדק בית איכותיות ומקצועיות שקיבלו ביקורות חיוביות והמלצות מגולשים ועכשיו גם אתם יכולים להינות מייעוץ מקצועי בחינם והצעות מחיר ללא התחייבות, מלאו את טופס בקשה להצעת מחיר ועד 3 חברות בדק בית יחזרו אליכם טלפונית, בדרך זו תקבלו תשובות לשאלות וגם תעשו השוואת מחירים.

 

 

בדיקות חשמל עבור בדק בית

 

בדיקת בדק בית כוללת מגוון בדיקת מקצועיות פיזיות ובאמצעות מכשורים מיוחדים ומשוכללים.

הבדיקות נערכות על ידי מהנדס בניה מנוסה וצוות מקצועי המתמחה באיתור ליקויי בניה ובמתן פתרונות, המלצות והערכות לתיקון הפגמים והליקויים המתגלים.

בין שלל הבדיקות שיש לבצע לפני רכישת נדל"ן ולפני חתימה על חוזה שכירות חשוב להקפיד על בדיקות מערכת החשמל בנכס.

אמנם, במקרים רבים לא מגלים ליקויים אך כאשר מאתרים ליקויים במערכת החשמל אלה מהווים סכנת חיים ויש לבצע תיקון מהיר על ידי קבלן חשמל מקצועי ומנוסה או להחליט לא לרכוש את הנכס המסוכן.

 

מה כוללת בדיקת חשמל?

 

בדיקת מערכת החשמל ותקינותה כוללת סדרת בדיקות, בין היתר תקינות לוח החשמל המותקן בארון החשמל, תקינות שקעים, חיווט והתאורה בבית, בדיקת תקינות מערכת החירום במידה ויש, בדיקה לתקינות המעלית ושאר המערכות המשותפות בבניין, ובדיקת תקינות המערכות האלקטרוניות המותקנת בבית או במבנה, ביניהן מערכת מיזוג האוויר, מערכת לכיבוי אש ועוד.

חברת בדק הבית שולחת מהנדס מנוסה או צוות בעלי מקצוע הכולל חשמלאי מוסמך והם מבצעים בדיקה ויזואלית של מערכת החשמל בבית, בוחנים את תקינות המערכת בעומסים, בודקים האם יש להחליף את לוח החשמל הישן, בוחנים לעומק את החיווט והשקעים על מנת לבדוק מה גילם והאם הם בטוחים לשימוש ומוודאים כי מערכת החשמל עומדת בכל התקנים הנדרשים.

 

בדיקת עומס של רשת החשמל

 

לפני רכישת נכס ישן או חדש ולפני כניסה למגורים בדירה להשכרה מומלץ להזמין חברת בדק ובית ולבצע גם בדיקות עומס של רשת החשמל.

מומלץ להתייעץ עם המהנדס או החשמלאי המוסמך של חברת בדק הבית על מנת להבין האם רשת החשמל מתאימה לאורח חייכם ולאופן השימוש במכשירי החשמל.

הצוות המקצועי יבצע בדיקת עומס על מנת לבדוק את תקינות המערכת ואת ההספק שלה וכך תוכלו לקבל המלצה ופתרונות במידה ואתם צרכני חשמל גבוהים מהרגיל או כאשר תשתית החשמל הקיימת אינה מספקת את הדרישות בעידן הטכנולוגי בו אנו חיים.

כידוע לכם, אנו נוהגים לחמם או לקרר את הבית באמצעות מזגן מרכזי או מספר מזגנים המותקנים בחדרים השונים, אנו מפעילים בו זמנית מכשירים זוללי אנרגיה כמו מכונת כביסה, מדיח כלים, מייבש כביסה וכדומה, וכיום יש מספר טלוויזיות בכל בית עם חיבור לכבלים, מספר מחשבים, מכשירים סלולריים המחוברים למטענים, תאורה, בר מים, מקרר ועוד מגוון מכשירים חשמליים.

בדיקת עמס תבטיח לנו שימוש יעיל במערכת החשמל ללא תקלות ונזקים וללא הוצאה כספית גבוהה במועד מאוחר יותר.

 בדיקת רטיבות ואיכות מערכת האינסטלציה.

 בדיקת מערכת החשמל בנכס, איתור סדקים ו/או ליקויי בנייה.

 בדיקת בעיות קרינה ובדיקת הרישום בטאבו, בדיקת חובות על הנכס.

 בדיקת הקבלן המבצע במקרים של רכישת דירה או בית חדש ועוד.

מטרת הבדיקה הינה לספק סקירה מקיפה ומפורטת ללקוח אודות ליקויים המתגלים בנכס ובדיקה זו חשובה ונדרשת הן ברכישת דירה יד שנייה והן לפני קבלת מפתח מקבלן בקניית דירה חדשה.

איתור ליקויי בנייה מאפשר ללקוח להחליט האם לרכוש את הנכס או להכין רשימת ליקויים לקבלן על מנת שזה יעביר את הנכס כהלכה והלקוח אינו יצטרך להתמודד עם בעיות מורכבות ועם הוצאות כספיות גבוהות בעתיד לתיקון הליקויים.

 

חשיבות בדיקת מערכת החשמל בבית

 

אחת הבדיקות החשובות לפני רכישת נדל"ן היא בדיקת מערכת החשמל.

הבדיקה מאפשרת לכם לדעת האם מערכת ותשתית החשמל תקינה ובמידה ויש לתקן אותה תדעו מראש מהי עלות התיקון ומה נדרש לבצע לדעת קבלן החשמל המנוסה ובעל ההכשרה המתאימה לכך. כך, תוכלו להחליט האם כדאי לרכוש את הנכס או לשכור אותו ותוכלו להתמקח עם המוכר או המשכיר לגבי המחיר.

בנוסף, בדיקת תקינות חשמל תמנע נזקי רכוש ובעיקר נזקים העלולים להיגרם למכשירי החשמל השונים שלכם בגלל עומס יתר, קצרים ונפילות או עליות מתח.

תשתית חשמל לקויה עלולה לקרוס בגלל עומס יתר, לעיתם בגלל הפעלת שני מכשירים זוללי אנרגיה בלבד, והקצר עלול לגרום להתלקחות ולשריפה המסוכנת לחיי הדיירים ועלולה לגרום לנזקי רכשו כבדים.

כמו כן, במהלך בדיקת מערכת החשמל בודקים את תקינות מערכות החירום כמו מערכת כיבוי אש וכך תוכלו להרגיש בטוח בבית וברגע האמת המערכת תפעל ותציל חיים.

בין הבדיקות שמבצעת חברת בדק הבית היא כוללת גם בדיקת בידוד והארקה וכך ניתן להימנע ממקרי התחשמלות העלולים לגרום למוות ולנזקים גופניים.

בדיקת הארקה ובידוד היא בין הבדיקות החשובות ביותר ואין להקל בכך ראש.

כאשר אתם מזמינים חברת בדק בית אנא בקשו מהם לכלול בין הבדיקות לאיתור ליקויי הבנייה גם בדיקות תקינות ובדיקות עומסים של רשת החשמל בבית.

 

איתור ליקויי בניה

 

חברות בדק בית מציעות שירות חשוב והכרחי לפני רכישת נדל"ן אך הבדיקה חשובה לא פחות גם לפני קבלת המפתח עבור הדירה החדשה שרכשתם מקבלן או מחברת בנייה וכמובן בדיקות ופיקוח במהלך בניית בתים חדשים.

פיקוח על ידי מהנדס אזרחי מנוסה ומקצועי מטעם חברת בדק הבית יבטיח עבורכם בניה איכותית עם חומרי גלם איכותיים בלבד תוך הקפדה על זמני ביצוע ועבודה מקצועית של הקבלן המבצע.

התקנת מערכת ורשת חשמל איכותית במהלך בניית הבית תימנע נזקים וסכנות אפשרויות לאחר הכניסה למגורים ותימנע את הצורך לפנות לקבלן המבצע או לקבלן חשמל אחר על מנת לתקן את תשתית החשמל.

תיקון לאחר הכניסה לבית גורם ללכלוך בגלל קידוחים וחיווט מחדש ומביא להוצאה כספית גבוהה שניתן לחסוך כאשר מפקחים על הבניה עם חברת בדק בית. כמו כן, במדידה ורכשתם דירה חדשה מקבלן חשוב לפני קבלת המפתח או תוך כדי העבודות המתבצעות על ידי הקבלן לבדוק את העבודה ולאתר ליקויי בנייה שונים, ביניהם איתר ליקויי בניה ותשתיות רשת החשמל בבית ובמערכות המשותפות כמו מעלית, גנרטור חירום, ארון השנאי, ארונות חשמל ועוד.

איתור ליקויי בניה יאפשר לכם לדרוש פיצויים מחברת הבנייה או לדרוש תיקון מקצועי של הליקויים שחברת בדק הבית מגלה בבדיקה.

כאמור, תשתית חשמל לקויה עלולה להוות סכנת חיים חמורה ובגלל עומס יתר, בידוד לקוי ועבודה לא מקצועית עלול להיגרם קצר המביא להתלקחות ולשריפה, וכמו כן נזק למכשירי החשמל היקרים בבית.

 

בדיקה מקצועית לדירה לפני מסירה

 

אין לוותר על בדיקת בדק בית המתבצעת על ידי חברה מקצועית ומנוסה. הנושא מקבל משנה תוקף בדירות לפני מסירה.

אמנם אתם עומדים לקבל דירה חדשה מקבלן בו בחרתם, סביר להניח בפרויקט מפואר המבטיח בניה ירוקה, איכות חומרים ורמת גימור גבוהה.

יחד עם זאת, אתם עומדים לבצע את ההשקעה הכספית הגבוהה ביותר בחייכם ואין להקל ראש בבדיקת בדק בית. במהלך הבדיקה ניתן לאתר ליקויי בנייה שונים, ביניהם ליקויים במערכת ובתשתית החשמל.

חברת בדק בית מכינה עבורכם דוח מפורט הכולל את רשימת הליקויים, הערכת זמן לתיקון והערכת עלויות.

למסמך זה תוקף משפטי ותוכלו להציגו כראייה במידה והקבלן מסרב לתקן את הליקויים או שהם נתגלו לאחר שנכנסתם לגור.

לסיכום, בדיקת תקינות מערכת החשמל בבית אינה יקרה ואין לוותר עליה מכיוון שהיא תבטיח לכם שקט נפשי והימנעות מסכנות כמו שריפות וקצרים בגלל עומס יתר, התחשמלות בגלל בידוד ותשתיות ישנות או לקויות ועוד.

הבדיקה חשובה בנכסים חדשים לפני מסירה ולפני קבלת החלטה על רכישת דירה או בית או חתימה על חוזה שכירות.

 

כמה עולה בדיקות חשמל?

 

ביקורת חשמלאי מוסמך : 300-340 ש"ח

בדיקת לוח חשמל : 200-300 ש"ח

בדיקת ארון חשמל : 150-250 ש"ח

בדיקת דוד חשמל : 150-200 ש"ח

בדיקה של מקור קצר חשמלי : 130-200 ש"ח

בדיקה + ביקורת הארקה : 1,300-1,700 ש"ח

בדיקות גופי תאורה : 70-100 ש"ח

ט.ל.ח