×


תפריט נגישות

בניית אתרים

 

כל מה שצריך לדעת על שירות בניית אתרים

 

ברוכים הבאים לאתר בעלי מקצוע שירות 10, כאן ניתן לקרוא המלצות, לקבל ייעוץ מקצועי והצעות מחיר בקליק לבניית אתרים - וכל זה ללא עלות וללא התחייבות!

 

ייעוץ טלפוני והצעת מחיר ללא התחייבות!
 

 

היום כבר אין צורך להשקיע זמן בחיפוש אחר חברת בניית אתרים טובה, אתר שירות 10 בדק ומצא עבורכם חברות בניית אתרים איכותיות ומקצועיות שקיבלו ביקורות חיוביות והמלצות מגולשים ועכשיו גם אתם יכולים להינות מייעוץ מקצועי בחינם והצעות מחיר ללא התחייבות, מלאו את טופס בקשה להצעת מחיר ועד 3 בוני אתרים יחזרו אליכם טלפונית, בדרך זו תקבלו תשובות לשאלות וגם תעשו השוואת מחירים.

 

מדריך בנושא בניית אתרים


עידן הטכנולוגיה והאינטרנט הביא בעלי עסקים רבים להבין כי נראות באינטרנט היא הכרח הן מבחינה עסקית והן מבחינה שיווקית.

מרבית פעולות השיווק של היום מבוצעות באינטרנט הודות לנתח השוק הגדול של קהל הלקוחות לעסקים ולחברות.

לאור הביקוש הגבוה להקמת אתרים לעסקים וחברות, תחום בניית אתרים הוא אחד התחומים הדינמיים והמתפתחים ביותר בעשורים האחרונים.

למרות שתחום בניית אתרים הוא תחום מקצועי, יותר ויותר אנשים מבצעים בניית אתרים באינטרנט על ידי תוכנות וממשקים המאפשרים לבצע בניית אתר באינטרנט גם למי שאין לו ידע מקדים.

בניית אתרים לעסקים מחייבת התחשבות גם בביצוע עיצוב אתרים ולכן קיימים היום ברשת מדריכים רבים המנחים את בונה האתרים לבצע עיצוב ממשק משתמש על פי תקנים והנחיות ספציפיות. המאמר הבא סוקר את סוגי האתרים ואפשרויות בניית האתרים הקיימת ברשת.

להלן סוגי האתרים הקיימים


נכון להיום, ברשת האינטרנט ניתן למצוא מגוון רחב של ממשקים המסייעים לבניית אתרים מכל הסוגים וכל מי שמעוניין לבנות אתר לעצמו או לבית העסק שלו יכול להיכנס לממשקים הייעודיים וליהנות ממשק ידידותי שמלווה את בונה האתר לאורך כל הדרך עד לאתר המושלם.

בין האופציות הקיימות באתרים הייעודיים ניתן למצוא בניית אתרים לעסקים קטנים, בניית אתרי חנות מקוונת, בניית אתרי מסחר, חנות אלקטרונית וכדומה.

בניית אתרים מסחריים מחייבת לעתים קרובות קישור לבסיס נתונים ויצירת טפסים מאובטחים, גם כאן, רשת האינטרנט באה לעזרתו של בונה האתרים ומנחה אותו צעד אחד צעד כיצד לבצע את הפעולה ולהעלות לאוויר אתרים מסחריים מכל הסוגים באמצעות מדריך בניית אתרים מסודר וברור בכל השפות.

 

בניית אתרים בחינם

 

משמשים רבים בוחרים לבנות אתרים ייעודיים כמו בלוגים ואתרי תוכן אישיים או אתרים ברשתות חברתיות ולכן בעבור אותם משתמשים, הקמת אתר אינטרנט ייעודי ואישי אפשרית באמצעות מדריכים הקיימים ברשת האינטרנט. המדריכים מנחים את המשתמשים להקים את האתר שלהם בספקיות התוכן ברשת כמו ישראבלוג, בלוג-לי, וורדפרס ועוד. אתרים אלה הם לרוב אתרים אישיים בהם המשתמש מעלה תוכן אישי שלו ומשתף את הקוראים שלו בנושא מסוים או מגוון של נושאים. בניית אתרים קטנים כמו אתרי תוכן כל כך פשוטה שהיום ניתן לראות אתרי תוכן אישי השייכים לילדים ולנוער שהקימו אותם בעצמם.

 

בניית אתרים ועיצוב אתרים לצרכים תדמיתיים


חברות וארגונים רבים רואים ברשת האינטרנט כפלטפורמה ייחודית לחיזוק המותג ושיפור התדמית של החברה או של המוצר. בניית אתרים תדמיתיים או אתרי מיניסייט. בניית אתר תדמית יכול להיות מבוצע על ידי בוני אתרים מקצוענים בתחום שיכולים לתת את המענה או באופן עצמאי על ידי אתרי בניית אתרים הנמצאים ברשת.

מכיוון שאתר תדמיתי הוא בעל מטרה ספציפית והיא לחזק את המותג ואת התדמית של החברה או בעל המקצוע, בניית האתר מבוצעת בהתאם לצרכים ולמאפיינים של בית העסק.

עיצוב אתר דומה לאופי המסחרי ולשירותים הניתנים על ידי מי שמיוצג על ידי האתר, האתר חייב להיות בעל לוגו מסחרי ספציפי שעומד בקנה אחד עם היעדים העסקיים של החברה או של האדם העצמאי והסגנון העיצובי הכללי של האתר מבליט אותו על פני אתרים אחרים במטרה להפוך אותו לאתר שמתמודד עם התחרות של עסקים ואנשים עצמאיים בתחום.

 

בניית אתרי מידע


בנוסף לאתרים מסחריים ואתרי תדמית, אתרי המידע תופסים תאוצה של ממש בשנים האחרונות. אתרי מידע כמו פורטלים הם אתרים המעניקים למשתמשים מידע בתחומים רבים ועיתונים ומגזינים רבים הפכו לאינטרנטיים על ידי השקה של אתרי מידע ייעודיים.

אתרי מידע יכולים להיות במקביל לפורמטים הפיזיים ולהוות חיזוק או תמיכה של הפורמט הפיזי ברשת או אתרים שעומדים לבד ונותנים מידע למשתמש.

מבחינה שיווקית, אתרי מידע שמביאים למשתמש תוכן רלוונטי ומעניין וצוברים כניסות רבות של משתמשים הם אתרים שמפרסמים רבים רוצים לפרסם בהם ולכן נחשבים לאתרים מצליחים ורווחיים בתחום הפרסום.

בניית אתרי מידע צריכה להיות בהתאם לפלטפורמה שהאתר תומך בה, אם מדובר באתרי חדשות אז ממשק המשתמש צריך להיות מותאם לקוראי החדשות ובמידה ומדובר במגזין נשים או אוכל, העיצוב של האתר צריך להיות בהתאם ולכלול תמונות, סרטונים, כלים אינטראקטיביים כמו פורומים, טוקבקים ועוד.

אתרי מידע מתאימים גם להצגת מאמרים בנושאים שונים ומהווים פלטפורמה שיווקית ופרסומית במקביל לפלטפורמת אינפורמציה.

 

בניית אתרים לצרכים עסקיים

 

בניית אתרים מסחריים או אתרי תדמית גם היא מהווה היום פעולה פשוטה הודות ליכולות של האפליקציות ואתרי בניית האתרים השונים לספק למשתמשים את ממשקי הפיתוח הנחוצים. אתרי מדריכים מייתרים את הצורך להבין ולדעת בשפות התכנות השונות ומאפשרים למשתמשים לבצע את כל התכנות והעיצוב של האתר על ידי מגוון פקודות פשוטות ואינטואיטיביות.

בנוסף, האתרים והתוכנות הייחודיות מאפשרות למשתמשים לבחור מתוך עיצובים שונים לבנות אתרים מעוצבים. בניית אתרי חנות מקוונת, חנות אלקטרונית או בניית אתרי קניות מעולם לא הייתה פשוטה יותר ורק צריך לדעת באילו תוכנות ואתרים ניתן להשתמש. אחת הדרכים הנפוצות ביותר ברשת היום היא בניית אתרי JOOMLA המאפשרת למשתמשים להקים אתר בכמה דקות בלבד ולבחור את העיצוב המבוקש שלו מבין מגוון של עיצובים.

 

קידום ותחזוקה


למרות שבניית אתרים היא פעולה קלה ליישום וכמעט כל אחד יכול היום לבנות את האתר המבוקש, תחזוקה של האתר היא פעולה הדורשת הרבה השקעה. אתר אינטרנט, יפה ככל שיהיה לא יהיה אפקטיבי במיוחד אם המטרות שלו הן מכירות ושיווק ללא קידום אתרים. גם אם השגתם בניית אתרים בחינם, כדאי מאוד להשקיע בביצוע קידום אתר אינטרנט בצורה מקצועית על מנת לאפשר לאתר לעלות בדירוג של מנועי החיפוש השונים.

קידום אתר בגוגל יכול לאפשר את החשיפה של האתר למשתמשים פוטנציאליים רבים בגלל השימוש הרב במנוע החיפוש על ידי משתמשים מכל העולם ולכן המטרה של קידום אתרים בגוגל היא להעלות את הכניסות וכתוצאה מכך את המכירות והחשיפות של האתר למשתמשים פוטנציאליים המהווים את הלקוחות של האתר.

 

קידום אתרים ברשתות חברתיות

 

בשנים האחרונות כבר לא ניתן להתכחש לנוכחות המשפיעה של הרשתות החברתיות. ההשפעה של הרשתות החברתיות בתחום השיווק והקידום באינטרנט הפכה להיות יותר ויותר גדולה הודות למשתמשים הרבים ולתנועתיות הגדולה של משתמשי הרשתות החברתיות. קידום אתר בפייסבוק יכול להוות פריצת דרך משמעותית מבחינה שיווקית לאתר ולפנות לקהל יעד מיוחד. לתכונות הייחודיות של הפייסבוק יש יכולות הפצה וקידום חזקות במיוחד כמו כפתורי השיתוף, חשיפה לצעירים או לקבוצות פייסבוק כמו אימהות וכדומה.

 

בניית אתרים - מתייעצים, משווים וחוסכים!

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.