×


תפריט נגישות

גיזום עצים ועבודות מנוף

מחפשים שירותי גיזום עצים?

 

מדריך גיזום עצים

 

ברוכים הבאים לאתר בעלי מקצוע שירות 10, כאן ניתן לקרוא המלצות, לקבל ייעוץ מקצועי והצעות מחיר בקליק לגיזום עצים - וכל זה ללא עלות וללא התחייבות!

 

ייעוץ טלפוני והצעת מחיר ללא התחייבות!
 

 

היום כבר אין צורך להשקיע זמן בחיפוש אחר חברת גיזום עצים טובה, אתר שירות 10 בדק ומצא עבורכם חברות גיזום עצים איכותיות ומקצועיות שקיבלו ביקורות חיוביות והמלצות מגולשים ועכשיו גם אתם יכולים להינות מייעוץ מקצועי בחינם והצעות מחיר ללא התחייבות, מלאו את טופס בקשה להצעת מחיר ועד 3 חברות גיזום עצים יחזרו אליכם טלפונית, בדרך זו תקבלו תשובות לשאלות וגם תעשו השוואת מחירים.

 

 

גיזום עצים ועבודות מנוף

 

גיזום וכריתת עצים הינן פעולות חשובות שיש לבצע מידי תקופה משום שללא תחזוקה נכונה עשויים העצים לגדול ולהפריע לבעלי בתים, רשויות גדולות, להפריע בדרכים, בכבישים מסלולים ועוד.

במהלך השנים האחרונות גדל הביקוש עבור גוזם עצים מקצועי משום שהשיטות השונות ביניהן: ביצוע עבודות מנוף כמו למשל- פינוי גזם עם משאית בעלת מנוף, גיזום עצים במנוף, עקירת שורשי עצים, גיזום עצים בסנפלינג, גיזום ועיצוב עצים, עקירת עצים, כריתת עצים וענפים, העתקת עצים וכו' התגלו כשיטות מוצלחות ויעילות ביותר.

 

גיזום עצים עם מנוף - למה זה כך חשוב?

 

מנוף - השיטה הטובה ביותר לביצוע העבודה

עצים גדולים או עצים קטנים הינם בעלי משקל גבוה ובשל כך הם פוגעים בבטיחות של האנשים ושל הרכוש אשר נמצא בסביבה. הסיבות לכך הן שהעצים קורסים מידי תקופה והענפים נשברים.

באמצעות גיזום עצים וכן פינוי גיזום עצים ניתן לשמור על הבטיחות של האדם, למנוע נפילת עצים כבדים, לשפר את מראם ולמנוע פגיעה בכבלי טלפון או סכבלי חשמל. מעבר לזאת, פעולת הגיזום שומרת על בריאותו של העץ, מאפשרת לו לצמוח מחדש ומסייעת בטיפול במזיקים.

ישנן מגוון שיטות לביצוע גיזום עצים אך השכרת משאית עם מנוף הינה היעילה מכולן.

קיימים מגוון סוגים של מנופים לצורך גיזום והם נבדלים באורך הזרועות. במהלך פעולת הגיזום הגוזם מאובטח את התא של המנוף (במרבית המקרים מדובר על מנוף סל) ונעזר במסורים שונים אשר מאפשרים לו לבצע את הפעולה באופן בטוח ויעיל.

באמצעות המנוף ניתן לגזום עצים אשר נמצאים במקומות שאינם נגישים מבלי לגרום לפגיעה בתשתית, ניתן לבצע את הפעולה בצורה בטוחה, ניתן לגזום עצים בכל גובה ולבצע את העבודה באופן מהיר וללא הקמת פיגומים.

 

 לשמור על הבטיחות

 

לשמור על בעל המקצוע ועל הסביבה

חשוב מאוד לדעת כי כריתת עצים או גיזום עצים הן אינן פעולות פשוטות- לא מדובר על שרותי גינון (אשר כוללים הקמת גינות, שיקום גינות או תחזוקה של גינות) והעבודה מתבצעת בגבהים וחייבת להתבצע באמצעות ציוד ייעודי וכלי עבודה מתאימים.

רק בצורה זו ניתן לשמור על הבטיחות. גנן ממוצע אינו מסתכן בצורה זו משום שהוא משתמש רק במכסחת דשא ומזמרה. בשל הסיבות הללו צריכה עבודת הגיזום להתבצע על ידי מומחה גיזום עצים אשר עבר הכשרה מסודרת ויודע כיצד להקפיד על כל כללי הבטיחות, ביניהם חייב הגוזם להשתמש ברתמות וכבלים אשר מחוברים אל סל המנוף או אל גורמים אחרים, חייב להשתמש בכפפות עבודה, קסדה, נעלי עבודה וחייב להשתמש בכלים תקינים.

בצורה זו הוא שומר על עצמו מפני פגיעה מענפיו של העץ ומפני נפילה.

המטרה השנייה של השמירה על הבטיחות הינה להגן על האנשים אשר נמצאים בסביבה, על הסביבה ועל הרכוש. שמירה על הכללים תבטיח שאיש לא ייפגע ותמזער את הנזקים אשר עלולים להיגרם לטבע ולרכוש.

כדי לשמור על הבטיחות חייב חוטב עצים מקצועי או גוזם עצים מקצועי לעבוד באופן סטרילי, להרחיק את העוברים והשבים ולהרחיק הרכוש מהאזור (את הרכוש שניתן להזיז).

כמובן שעל בעל המקצוע לדעת כיצד לגזום את הענפים או לכרות את הגזע מבלי לגרום נזקים לבתים ולשאר גורמים אשר אינם ניתנים להזזה. מעבר לזאת, צריך הגוזם לשמור על הצמחייה אשר נמצאת מסביב לעץ המטופל ולשמור על העץ מפני פגיעה. בשל הסיבות הללו חייבים הגוזמים וכורתי העצים לעבור הכשרה ולקבל הסמכה.

חשוב לדעת כי לא כל הגננים רשאים לכרות עצים או לגזום עצים. כדי לקבל את ההסמכה צריך לבצע קורס גוזם מקצועי מטעם משרד החקלאות.

 

אז מי אחראי על פעולת הגיזום?

 

האחראים לפעולות הכריתה והגיזום של העצים הינם האדם או לחילופין הרשות לה שייך השטח בו נמצא העץ.

במידה והעץ ממוקם בשטח פרטי שייכת האחריות לבעל השטח ועליו לדאוג לגיזום או לכריתה במידה והעץ מסכן את הסביבה, האנשים או הרכוש.

במידה והעץ ממוקם ברחוב יהיו האחראים הרשות המקומית או העירייה ובמידה ואדם כלשהו סובל מהימצאותו של עץ אשר נמצא ברחוב, באחריותו לפנות אל הגורמים הללו כדי שיטפלו במפגע.

 

חברה איכותית לקבלת שירות ששומר עליכם ועל הסביבה

 

באמצעות חברה מומלצת לגיזום עצים אשר מכירה את החוקים, מעסיקה גוזמים וחוטבי עצים מוסמכים מטעם משרד החקלאות, פועלים לפי החוק, משתמשים בציוד גיזום מקצועי ואיכותי (כמו למשל: מנופי סל, משאית פינוי גזם וכו') ומבצעים את הפעולות באופן מקצועי אשר אינו גורם לפגיעה בעצים ומאפשר להם לצמוח ולהתפתח באופן תקין, תוכלו לשמור על הבטיחות שלכם, של הסביבה ושל הרכוש בצורה הטובה ביותר.

 

מעוניינים למצוא חברה מקצועית לגיזום עצים וכריתת עצים?כיצד תוכלו למצוא אותה?

אם אתם מעוניינים למצוא חברה מומלצת לגיזום עצים, תוכלו לפנות אל מכרים וחברים אשר נעזרו בחוטב עצים מקצועי או בגוזם עצים מקצועי עבור סילוק מפגע באזור בו הם גרים או עובדים. כמו כן, תוכלו לפנות אל חברים או מכרים אשר נעזרו בשירותי בעלי המקצוע כדי לטפל בעץ אשר נמצא בשטח ביתם הפרטי.

דרך נוספת למציאת חברות גיזום מומלצות תוכל להתבצע על ידי גלישה בפורומים אשר עוסקים בתחום הסרת גדם עצים,  שיקום עצים, כריתת עצים או גיזום עצים. באמצעות הפורומים תוכלו לקבל מענה עבור שאלות רבות ולקבל המלצות על בעלי מקצוע מנוסים אשר מספקים שירות בעיר שלכם ושומרים על כל כללי הבטיחות הדרושים.

בין היתר תוכלו לשאול בפורומים כמה עולה כריתת עצים? דרך נוספת למציאת התשובה תתאפשר באמצעות הקלדת המשפט: כריתת עצים השוואת מחירים, בצורה זו תוכלו להבין כמה עולים השירותים השונים.

מעבר לזאת, תוכלו לגלוש באינטרנט ולבחון אתרים שונים של גוזמי עצים אשר מספקים שירות באזור המגורים שלכם. בצורה זו תוכלו למצוא שירותי גיזום עצים תל אביב, גיזום עצים ירושלים, גיזום עצים בשרון, גיזום עצים הרצליה ועוד. כאשר תבחנו את בעלי המקצוע השונים בדקו האם כל העובדים הוכשרו כהלכה, באילו כלים הם משתמשים על מנת לבצע את העבודה, אילו שירותים מספקת החברה, האם האתר של החברה מכיל המלצות של גולשים, מהו המחיר שהחברה גובה עבור שירותיה ועוד.

לאחר קבלת מלא האינפורמציה אודות החברות המתאימות תוכלו לבצע את הבחירה הנכונה ביותר וליהנות משירות מנצח אשר שומר על הבטיחות שלכם ושל סביבתכם.

 

כמה עולה גיזום עצים?

 

סוג עבודת גיזום עצים טווחי מחירים

גיזום עצים עם מנוף (עד 15 מטר)

400-1,200 ש"ח (לשעתיים הראשונות)

גיזום עצים עם מנוף (מעל 15 מטר)

700-1,800 ש"ח (לשעתיים הראשונות)

גיזום עצים עם צוות + טרקטור

2,300-3,500 ש"ח (יום עבודה)
 

גיזום עצים עם סל אדם

400-1,100 ש"ח (לשעתיים הראשונות)

גיזום עצים עם סנפלינג

250-500 ש"ח (לשעת עבודה)

השכרת צוות גיזום עצים

1,200-3,000 ש"ח (יום עבודה)

 

כריתת עצים

כריתת עץ דקל

1,000-2,500 ש"ח

כריתת עץ הדר

500-1,500 ש"ח

כריתת עץ אורן

1,400-3,200 ש"ח

כריתת עץ פיקוס

1,000-3,000 ש"ח

כריתת עץ אזדרכת

700-2,000 ש"ח

עקירת שורשי עצים

700-2,000 ש"ח

המתת שורשי עצים

700-2,000 ש"ח

העתקת מיקום עץ עד גובה של 5 מטר

1,000-3,000 ש"ח

העתקת מיקום עץ עד גובה של 12 מטר

2,800-5,500 ש"ח

 

פינוי גזם

פינוי גזם מעץ בודד

400-1,000 ש"ח

פינוי גזם עם משאית בעלת מנוף

800-1,500 ש"ח

 

השכרת משאית עם מנוף לפינוי גזם

השכרת משאית עם מנוף

עד 8 שעות בשטח

2,500-3,800 ש"ח


השכרת משאית סמי עם מנוף הידראולי

עד 60 טון

4,500-6,000 ש"ח

השכרת משאית סמי עם מנוף הידראולי

עד 30 טון

3,500-5,000 ש"ח

ט.ל.ח