×


תפריט נגישות

גיזום עצים

 

 

כל מה שצריך לדעת על גיזום עצים


גיזום עצים כמה זה יעלה לי? איזה סוג עץ יש לי?

ועוד תשובות לשאלות רבות שאנשים שואלים לפני שהם מחליטים להזמין חברת גיזום עצים.

ייעוץ טלפוני והצעת מחיר ללא התחייבות!

 

 

היום כבר אין צורך להשקיע זמן בחיפוש אחר חברת גיזום  עצים טובה, אתר שירות 10 בדק ומצא עבורכם חברות גיזום עצים איכותיות ומקצועיות שקיבלו ביקורות חיוביות והמלצות מהגולשים ועכשיו גם אתם יכולים להינות מייעוץ מקצועי בחינם והצעות מחיר ללא התחייבות, מלאו את טופס בקשה להצעת מחיר ועד 3 גוזמים יחזרו אליכם טלפונית, בדרך זו תקבלו תשובות לשאלות וגם תעשו השוואת מחירים.

 

 

אל תסתכלו על העץ, הסתכלו על מה שיש בו


אם לא ברור לכם למה בכלל נדרשת כריתת עצים, שהרי מדובר בעץ שטיפחתם לאורך שנים ומבחינתכם מדובר במשהו חי לחלוטין, אז כדאי שתדעו שישנם מצבים בהם פשוט צריך לכרות את העץ.

המצבים האלה יכולים לנבוע מהשתלטות של מזיקים על העץ עד לרמה כזאת שעל אף שהעץ נראה רגיל מבחוץ, מבפנים הוא אכול כולו, ולא ירחק הזמן והוא יקרוס לכם באמצע הגינה, וזה משהו שאתם לא רוצים שיקרה, בטח לא כשאתם או הילדים שלכם משחקים בגינה.

 

זה עצוב, אבל לא את הכל אתם יכולים לעשות בעצמכם

 

עכשיו, ייתכן שבמבט ראשון, גם אם כבר השלמתם עם הצורך לכרות את העץ, אתם חושבים שתוכלו לעשות את זה בעצמכם, אז כדאי שתדעו שעץ יכול לשקול בקלות עשרות ואף מאות קילוגרמים, בהתאם לגודל, הסוג והגובה שלו.

עץ נופל יכול להפיל איתו עוד עשרה עצים לידו, והוא בטח יכול לגרום לנזק לא פשוט לגינה שלכם, שלא לדבר על הסיכון הבטיחותי.

מכל הסיבות האלה, ואחרי שהבנתם את הצורך בכריתת העץ, אתם רוצים למצוא חוטב עצים מקצועי, או בשפה יותר מודרנית חברה מומלצת לכריתת עצים או חברה המספקת שירותי גינון ואשר מציעה גם באופן ספציפי שירות של כריתת עצים וענפים או שירות של עקירת עצים.

 

לא רק לכרות, גם לייפות

 

אפשרות אחרת היא שאתם לא מעוניינים לכרות לחלוטין את העץ, וגם לא צריך לכרות אותו, אבל אתם בהחלט רוצים ליפות אותו, לסדר אותו ולעצב אותו.

שירות כזה יכול להידרש לכם עבור עצים עתירי עלים שניתן לעצב אותם בצורות אסתטיות ולשמור על קווי מיתאר מוגדרים, או לחילופין עצים שסבלו משבירה מאסיבית של הענפים שלהם לאחר שלג כבד או רוחות סוערות למשל.

במקרה כזה, אתם רוצים למצוא מומחה גיזום עצים, או חברות גיזום עצים מומלצות שיודעות לבצע את העבודה בצורה מקצועית ואסתטית, וגם לעשות את זה בצורה בטוחה הן עבור האנשים שמסביב והן עבור הגינה והבית שלכם.

 

עצים גבוהים דורשים רמה מקצועית גבוהה

 

חברות מתמחות בתחום הן בדרך כלל חברות גינון המספקות שרותי גינון כמו כל גנן מקצועי אחר, ובנוסף לכך יציעו לכם גם שירותים מתמחים כמו העתקת עצים, גיזום ועיצוב עצים כשהחברות המובילות שבהן יציעו לכם גם שירותי גיזום עצים עם מנוף או אפילו גיזום עצים בסנפלינג, ואם יש לכם עץ גבוה כדוגמת דקל, ארז או ברוש גבוה, אתם לבטח יודעים להעריך את הצורך בשירות כזה.

אחרי שאמרנו את זה, ייתכן שאתם כבר נמצאים אחרי הסערה, וייתכן שהעץ שלכם כבר אינו עומד על תילו, ובמצב כזה אתם רוצים להזמין חברת פינוי גיזום עצים.

 

מרגישים פופאי? יש פתרון גם בשבילכם


פינוי של עצים שנפלו, או פינוי גזם היא עבודה קשה שבמקרים מסויימים דורשת גם שורה של כלי עבודה מקצועיים, אמצעי שינוע ורכבי הובלה מתאימים.

בחיפוש פשוט תוכלו למצוא חברות המציעות למשל שירות של גיזום עצים במנוף, ולצד זאת מציעות גם שירות פינוי גזם עם משאית בעלת מנוף. אם אתם ממש אוהבים את עצמכם, ואתם ממש מרגישים פופאי ורוצים לעשות את זה לבד, יש גם חברות שיציעו לכם שירות של השכרת משאית עם מנוף כך שתוכלו לעשות את זה בעצמכם, כמובן בתנאי שיש לכם רישיון וניסיון עם עבודות מנוף על פי חוק.

 

לא כל דבר צריך לנסות כדי להבין


העניין הוא שלא רבים מעריכים את הצורך בשירות כזה, ורבים הם האנשים שחושבים שהם יכולים להתמודד עם זה בעצמם. זה היה נחמד לומר לכם "אין בעיה, תנסו בעצמכם וכשלא תצליחו, תרימו טלפון", אלא שבסוג העבודות האלה, חוסר הצלחה יכול לבוא לידי ביטוי בפציעה קשה ובנזק כבד לרכוש.

ישנם דברים שאתם לא רוצים לנסות לעשות לבד, אפילו אם יש לכם ידי זהב וחמתכם מאוד אוהבת את עבודות הנגרות שלכם.

לא כל עבודה בעץ מקנה לכם את היכולות לבצע גיזום עצים במנוף, או עקירת שורשי עצים בידיים חשופות.

יש מקרים בהם פשוט צריך לתת לאנשי המקצוע לעשות את העבודה שלהם, לשים להם את פרנסתם בכיסם, ולהניח את העניין מאחוריכם.

 

מוצאים איש מקצוע בקלות ובמהירות


בין שאתם זקוקים לשירות של הסרת גדם עצים, בין שאתם זקוקים לשירות של פינוי גזם, או גיזום עצים ושיחים, ובין שאתם זקוקים לשירות סופר מקצועי של שיקום עצים, ובמקרה זה אכן מדובר בשירות סופר מקצועי, תוכלו למצוא לא מעט חברות המציעות שירותי גיזום עצים בשרון, גיזום עצים תל אביב, גיזום עצים כפר סבא, או גיזום עצים בכל מקום אחר לרבות גיזום עצים הרצליה או בת ים.

אתם לא צריכים לעבוד קשה כדי למצוא מי שיבצע עבורכם את העבודה, פשוט חפשו חברה מקצועית המציעה את השירות, והזמינו אותה לבצע את העבודה. לא תורה מסיני.

 

הנה הגענו למחיר, הנושא שהכי מעניין אתכם מכל הסיפור


אבל אי אפשר לסיים בלי הדבר שהכי מטריד אתכם בכל הסיפור: כמה עולה כריתת עצים? הרי אנחנו מסבירים את כל ההיבטים המקצועיים, אבל אנחנו יודעים שלאורך כל הקריאה, הדבר היחיד שמעניין אתכם זה כמה יעלה לכם הסיפור.

אז כבר כדאי שתדעו שלא מדובר בסיפור יקר מדי, והערך ששירות כזה יתן לכם, עם השקט הנפשי שילווה את כל התהליך, פשוט שווים כל שקל.

אחרי שאמרנו את זה, בכל מקרה שבו אתם זקוקים לשירות של כריתת עצים השוואת מחירים היא פרקטיקה שאתם רוצים לבצע פשוט מכיוון שישנם פערים לא קטנים בין המחירים שמציעות החברות ואנשי המקצוע השונים.

גם פה לא מדובר בתורה מסיני, ובתוך זמן קצר תוכלו לקבל הצעות מחיר משתיים שלוש חברות, ולהחליט מי אתם רוצים שיבצע עבורכם את העבודה.

 

כמה עולה גיזום עצים?

 

גיזום עצים עם מנוף (עד 15 מטר)
400-1,200 ש"ח (לשעתיים הראשונות)

גיזום עצים עם מנוף (מעל 15 מטר)
700-1,800 ש"ח (לשעתיים הראשונות)

גיזום עצים עם צוות + טרקטור
2,300-3,500 ש"ח (יום עבודה)

גיזום עצים עם סל אדם

400-1,100 ש"ח (לשעתיים הראשונות)

גיזום עצים עם סנפלינג
250-500 ש"ח (לשעת עבודה)

השכרת צוות גיזום עצים
1,200-3,000 ש"ח (יום עבודה)

 

כמה עולה כריתת עצים?

 

כריתת עץ דקל
1,000-2,500 ש"ח

כריתת עץ הדר
500-1,500 ש"ח

כריתת עץ אורן
1,400-3,200 ש"ח

כריתת עץ פיקוס
1,000-3,000 ש"ח

כריתת עץ אזדרכת
700-2,000 ש"ח

עקירת שורשי עצים
700-2,000 ש"ח

המתת שורשי עצים
700-2,000 ש"ח

העתקת מיקום עץ עד גובה של 5 מטר
1,000-3,000 ש"ח

העתקת מיקום עץ עד גובה של 12 מטר
2,800-5,500 ש"ח

 

כמה עולה פינוי גזם?


פינוי גזם מעץ בודד
400-1,000 ש"ח

פינוי גזם עם משאית בעלת מנוף
800-1,500 ש"ח

 

כמה עולה השכרת משאית עם מנוף לפינוי גזם?


השכרת משאית עם מנוף
(עד 8 שעות בשטח)
2,500-3,800 ש"ח

השכרת משאית סמי עם מנוף הידראולי
עד 60 טון
4,500-6,000 ש"ח

השכרת משאית סמי עם מנוף הידראולי
עד 30 טון
3,500-5,000 ש"ח

ט.ל.ח