×


תפריט נגישות

הום סטיילינג

 

כל מה שצריך לדעת על שירותי הום סטיילינג

 

ברוכים הבאים לאתר בעלי מקצוע שירות 10, כאן ניתן לקרוא המלצות, לקבל ייעוץ מקצועי והצעות מחיר בקליק להום סטיילינג - וכל זה ללא עלות וללא התחייבות!

 

ייעוץ טלפוני והצעת מחיר ללא התחייבות!
 

 

היום כבר אין צורך להשקיע זמן בחיפוש אחר חברת עיצוב פנים טובה, אתר שירות 10 בדק ומצא עבורכם חברות עיצוב פנים איכותיות ומקצועיות שקיבלו ביקורות חיוביות והמלצות מגולשים ועכשיו גם אתם יכולים להינות מייעוץ מקצועי בחינם והצעות מחיר ללא התחייבות, מלאו את טופס בקשה להצעת מחיר ועד 3 מעצבי פנים יחזרו אליכם טלפונית, בדרך זו תקבלו תשובות לשאלות וגם תעשו השוואת מחירים.

 

יד ביד כל הדרך לעיצוב סטיילינג


הייתם באמת רוצים להיות מאלה שיש להם "אחד מכל אחד"- קרוב משפחה שהוא רופא, עורך דין, שופט, מורה ואפילו מעצב פנים.

ככה, הרי תהיו בטוחים כי המסלול אותו אתם עוברים עם מומחה אדריכלות ועיצוב פנים הוא תהליך חיובי, שלא עובדים עליכם, לא מנסים להרוויח על גבכם והכל נעשה בדיוק לשביעות רצונכם.

עם זאת, אם דווקא לכם אין מעצב פנים במשפחה, לא אומר הדבר שעליכם להתפשר על עזרתו של הראשון שמציג עצמו כמבין הום סטייל באופן עיוור.

עם קצת מאמץ ועם התמדה בשלבי העבודה הנכונים, תוכלו בקלות להבטיח את הצלחת התהליך ע"י בחירה במומחה הנכון וערובה לעבודה פורייה ואיכותית עמו לאורך כל הדרך.

כדי להקל עליכם, בנינו לכבודכם מסלול מקיף של שלבים שהעוקב אחריהם יהיה בהחלט בדרך הנכונה מלכתחילה.

 

סקר שוק בסיסי

 

עולם אדריכלות ועיצוב פנים הוא עולם פופולארי מאד ללימודים ועיסוק, על כן, לא תתפלאו לדעת כי כמות המעצבים והמעצבות המציעים את שירותיהם עבורכם הוא כמעט ואין סופי.

כדי לעשות את החיפוש שלכם יעיל, צמצמו מראש כמה שיותר קטגוריות: חפשו מומחה אדריכלות פנים שמתאים לעיצוב הרלוונטי לכם (בית או עסק למשל), כזה שמתמחה בחללים קטנים או גדולים כמו שיש לכם ואפילו מתמחה בסגנון הום סטיילינג אליו אתם יותר מתחברים.

הוסיפו למשוואה גם נתונים בסיסיים אחרים כגון מיקום המשרדים, נוחות ההגעה, התרשמות מהאתר של המשרד ועוד. עכשיו, הגרילו שלושה שמות של מעצבי פנים שעונים על הנתונים הנוחים לכם- אל תדאגו, גם אם תצמצמו את טווח הבחירה לחלוטין עדיין תוכלו למצוא הרבה יותר משלושה. חשוב לבחור מספר מועט של מומחי עיצוב בית לבחור מהם, אחרת, פשוט הולכים לאיבוד.

 

איסוף מידע

 

בשלב הזה יש לכם שלושה שמות של מומחה עיצוב בתים בידיים לאחר סינון ראשוני, עכשיו עליכם לברר עליהם מה שיותר פרטים: היכנסו למקורות מידע כגון בלוג עיצוב פנים, בלוג עיצוב הבית, הום סטיילינג בלוג, אתרי עיצוב שונים ומגזינים (מקוונים או לאו דווקא) וחפשו מידע על המעצבים הנ"ל.

בעיקר חפשו דעות של אנשים מן המניין, האם מעצבים אלה מופיעים ברשימה של מעצבי פנים מומלצים או דווקא ברשימות השחורות? מעצבים שמופיעים עליהם דברים לא טובים יפסלו מיד, אך אל תפסלו מעצב רק בגלל שאינו נמצא ברשימת המומלצים- כאמור, כמות המעצבים היא אסטרונומית.

בשלב הבא עליכם ליצור קשר עם המשרדים של המעצב ולבקש הצעת מחיר עבור עיצוב בתים פרטיים או דירות- מה שרלוונטי לכם, כמובן. הקפידו לראות את תיק העבודות של המעצב ועדיף לא רק ברשת- לעיתים תמונות פיזיות יכולות לגלות לכם דברים שקשה לראות על מסך המחשב.

 

פגישה אישית


בשלב הזה, אם לא הושמצו מעצבים מהרשימה שלכם, אתם אמורים עדיין למצוא את עצמכם עם שלוש מועמדים. קבעו עם כל אחד מהם פגישה אישית ובחנו את האדיבות והזמינות של מעצב או מעצבת פנים עמם אתם קובעים.

כאשר מדובר על הום סטיילינג עיצוב פנים ובעיקר כאשר מדובר על הום סטיילינג לבית- לכימיה בין אישית בניכם לבין המעצב יש משמעות מכרעת וזו צריכה להיות הבדיקה המרכזית שלכם. אבל, תפקיד הבילוש שלכם מתחלק לחלקים נוספים: עליכם לשאול שלל שאלות וגם להשתמש בעיניים שלכם- בררו את אמינות המשרד והמעצב ע"י בירור האם הצעת המחיר שקיבלתם בטלפון תואמת למצע הום סטיילינג מחירים הקיימים במקום והניתנים לכם במעמד השיחה האישית, ראו במו עיניכם האם משרדי החברה מעוצבים בהתאם לאותם טיפים לעיצוב הבית שינתנו לכם- או שמה הסנדלר הולך יחף, בררו מי הוא מומחה סטיילינג לבית הספציפי שיעבוד איתכם ובררו עליו כל שתוכלו: מה למד, מתי, איפה? האם יש בידיו תעודה, כמה זמן הוא עובד בחברה זו וכמה שנות ניסיון יש מאחוריו בנושאים הרלוונטיים לכם וכו'.

 

סיום הפגישה


שלב הפגישה האישית מכריע וחשוב כל כך, שמן הראוי שנתעכב עליו עוד.

רק בסיום שלושת הפגישות ותוכנית תיאורטית של עיצוב דירה עם שלושת המעצבים- חזרו הביתה והעריכו את המצב. אל תסגרו במקום עם אף אחד, שכן בהתרגשות הרגע קשה לראות את התמונה הכללית. ההחלטה על מומחה עיצוב דירות צריכה להגיע על סמך יכולותיו העיצוביות של האדם ולא על סמך יכולות המכירתיות שלו.

חשוב גם שתקחו בחשבון את נוחות ההגעה והשהות במשרדים, שכן שם תבלו זמן לא מועט. אין טעם לחפש מעצבי פנים במרכז אם אתם בכלל מהצפון הרחוק או להתעקש על עיצוב הבית ע"י מעצב פנים מתל אביב בעל שם מפורסם, אם הוא עמוס לעייפה ולא יוכל להתפנות אל הפרוייקט שלכם במלואו.

הגיעו אל הפגישה עם מה שיותר תובנות על עיצוב הבית, רעיונות עיצוב הבית, תמונות ועוד. ככה תוכלו לראות אם אתם והמעצב מדברים באותה שפה והאם ישנה כימיה חיובית בניכם. את רעיונות לעיצוב הבית תוכלו למצוא ברשת, בתוך פורום עיצוב פנים, אתרים שונים ומגזינים.

 

ההחלטה וההתחלה


בבית, ברוגע ושלווה ועם כל הנתונים מול העיניים, תחליטו מי מבין המעצבים יתן לכם עיצוב הבית בזול, באיכות הגבוהה ביותר, עם מי תקשרתם הטוב ביותר ומי הנח ביותר עבורכם מהבחינה התפעולית.

קחו בחשבון גם דברים כמו שפה משותפת וכימיה אישית. עכשיו, הרימו טלפון וסגרו עסקה עם הנבחר שלכם.

כאן תקבע פגישה שניה- אליה הגיעו עם כל הרעיונות שלכם באופן מעמיק יותר שכן בה יקבעו עיקרי הדברים: סגנונות עיצוב חדרי שינה, הום סטיילינג לחדרי ילדים, עיצוב פנים סלון, מטבחים וחדרי אמבטיה. ציינו בפני המעצב אם יש אלמנטים נוספים שעליו לדעת, למשל האם מדובר על שיפוץ דירה לפני מכירה או דירה לאחר הזנחה ממושכת.

הכנת דירה למכירה תשנה באופן משמעותי את הגישה של עיצוב חדרים בבית, שכן לא יהיה צורך להתחשב בצרכים המיוחדים למשפחתכם.

 

יצאתם לדרך


בין אם החלטתם על הום סטיילינג בזול או עיצוב פנים אקסטרווגנטי ביותר, עיצוב פנים מודרני או עיצוב פנים הבית בסגנונות אחרים- עליכם לדעת כי עיצוב פנים דירות לעולם לא הולך כפי שתוכנן תחילה.

לא אומר הדבר שלא תוכלו לקבל עיצוב סלון תמונות כמו שרציתם, רק לא עיצוב סלון בדיוק כמו בתמונות. על כן, וודאו כי מעצב הפנים שלכם עושה רושם של אדם יצירתי וגמיש, שידע לצאת גם מפלונטרים שיצוצו בהמשך העבודה.

 

כמה עולה הום סטיילינג?

 

מחירים של מעצב פנים עבור שירותי הום סטיילינג :

פגישת ייעוץ לפי שעה - 250-700 ש"ח

הום סטייל לחלל ציבורי עבור מוסדות ועסקים - 1,500-6,000 ש"ח

הום סטייל עבור חדר מטבח לדירה - 4,000-8,000 ש"ח

הום סטיילינג לבית או לדירה הכל כלול - 4,000-10,000 ש"ח

ט.ל.ח

 

הום סטיילינג - מתייעצים, משווים וחוסכים!

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.