המספרה הכי טובה בחדרה

מחפשים מספרה בחדרה? ברוכים הבאים לאתר שירות 10 מחיר 10, כאן ניתן לקבל ייעוץ מקצועי, המלצות והצעות מחיר עבור עיצובי שיער בחדרה.

 

המספרה הכי טובה בחדרה – איך מוצאים אותה?


אם אתם מעוניינים להיפרד מחלק משיערכם בזמן הקרוב או אם אתם מעוניינים לשנות את כל המראה שלכם באמצעות עיצוב שיער, כדאי שתתחילו לחפש המלצות על מספרה טובה.

ברוב המקרים, כאשר אנשים מחפשים מספרה, הם מחפשים בית עסק שקרוב לביתם. מספרה שקרובה למקום המגורים יכולה לחסוך הרבה מאוד זמן, ובמידה שמבקרים בה בתדירות קבועה, למשל – פעם בחודש לצורך תחזוקה שוטפת, יכולה הקירבה למקום המגורים לסייע מאוד.


גרים בחדרה ורוצים להסתפר או לעצב את השיער?


כפי שציינו – רצוי מאוד לבחור מספרה שממוקמת בקרבת מקום המגורים. ולכן, אם אתם מתגוררים למשל בחדרה, כדאי שתחפשו מספרות מומלצות בחדרה. מכיוון שיש הרבה מספרות בחדרה חשוב לבחון את האפשרויות.


תוכלו לקבל אינפורמציה מאנשים שאתם מכירים, דרך האינטרנט, על ידי יצירת קשר עם המספרה ושאילת מספר שאלות או על ידי "קפיצה" למקום – דבר שיאפשר לכם גם להתרשם מהאווירה, הניקיון ורמת השירות.

מספרה בחדרה המלצה - אחת השאלות שכדאי לשאול את הסובבים כאשר מקבלים המלצה על מספרה
אחת השאלות שכדאי לשאול את הסובבים כאשר מעוניינים להסתפר או לעצב את השיער היא "האם בעל המקצוע המדובר הוא ספר או מעצב שיער?", לא כולם יודעים מה ההבדל בין השניים ויתכן מאוד שגם הממליצים לא ידעו, אבל עדיין שווה לנסות ולשאול.

במידה שאינכם יודעים מה ההבדל בין מעצב שיער ובין ספר, כדאי שתדעו שהאבחנה בין השניים נעשית לפי ההכשרה והוותק. במילים אחרות – המעצבים החלו את דרכם כספרים. הספרים צברו ניסיון, השתתפו בהכשרות בבתי ספר לעיצוב שיער והתקדמו עד שהם הפכו למעצבי שיער. מספרה של מעצבים אלו תקרא בשם: "סלון" ומעצבי השיער ייחשבו לבעלי מקצוע מוצלחים, חדשניים ובעלי מוניטין.


הבדל נוסף בין ספר ובין מעצב שיער טמון באופי העיסוק. ברוב המקרים, יספקו מעצבי השיער שירות לנשים, כאשר הספרים יספקו שירות לגברים. הבדל זה מושפע מסוג העבודה ורמת המורכבות שלה. מכיוון שיש הרבה יותר אורכים, צורות, תספורות ותסרוקות לנשים מאשר לגברים, יצטרכו מעצבי השיער להשקיע זמן רב יותר בלימודי עיצוב שיער לנשים. על אבחנה זו משפיעים הזמנים המודרניים. הגברים של היום מטפחים את שיערם הרבה יותר מאשר הגברים של פעם, חלקם גם נהנים מתסרוקות מורכבות.


ניתן לראות שהשינויים שחלו לאורך הזמן מצמצמים את הפערים בין מעצב השיער ובין הספר. יחד עם זאת, כדאי להתרשם מבעל המקצוע ולהחליט האם הוא מספיק מקצועי ואיכותי והאם הוא יכול לענות על הצרכים האישיים.


ההשפעה הרגשית של המספרה על בני האדם


הכותרת שכתבנו עשויה לגרום לחלק מהקוראים לעקם את האף – אותם קוראים לא אוהבים לשהות במספרות ומגיעים אליהן לצורך חיתוך השיער בלבד. לצד אותם לקוחות, ישנו קהל נכבד שחושב אחרת לחלוטין. אותו קהל לקוחות מתענג על הרגעים בהם הוא יושב במספרה, מדפדף באחד המגזינים, משוחח עם החופפת או הספר ומתיישב על "כס המלכות" כאשר העבודה האמיתית מתחילה.


איך אפשר להסביר את התחושה הנעימה לה מייחלים חלק מהלקוחות של המספרות? ייתכן שהתחושה שאנחנו נמצאים במרכז העניינים ומקבלים תשומת לב מבעל מקצוע, היא מקור העניין. סביר להניח שגם המגע בשיער משפיע על התחושה. כמובן שהאפשרות לשפר את המראה שלנו תוך זמן מסוים – להיכנס למספרה כשאנו נראים לא מטופחים לטעמנו ולצאת ממנה עם שיער זוהר ומעוצב, קוסמת לכולנו.


לפעמים האדם שמגיע למספרה יודע בדיוק כיצד הוא רוצה ששערו יראה ולפעמים הוא נותן לספר "לנצח על התזמורת" ולעשות בשערו כראות עיניו. כך או אחרת, יכול המראה החדש לגרום לאדם שנכנס אל המספרה במצב רוח ירוד, להרגיש מעודד, רענן ונמרץ ואף לרצות לצאת לבילוי לאחר השינוי שבוצע בשיערו.


לקראת אירוע – לפני האירוע עוצרים אצל הספר


לאחר שבוחנים את האפקט הרגשי של ההליכה למספרה, ניתן להבין שעיצוב השיער יכול להוות קלף פתיחה מנצח לקראת אירוע. ספר מומחה לתספורות נשים יהיה מנוסה בביצוע תסרוקות לשיער מתולתל, תסרוקות לשיער קצר, תסרוקות לשיער חלק, תסרוקות לשיער ארוך ואיך לא - תסרוקות ערב. תסרוקות לאירוע משנות את כל התחושה של האשה וניתן להבחין בדבר באופן מיידי.


בין אם מדובר על תסרוקת ערב אסופה, תסרוקת ערב פזורה, תסרוקת ערב משולבת עם פרחים עדינים, תסרוקת ערב חצי אסופה, שימוש במגוון תוספות שיער וכמובן - תסרוקות כלה, תהיה לתוצאה השפעה עצומה על התחושה ועל הביטחון העצמי של הלקוחה.


סוגים של החלקות שיער


החלקות השיער הפכו להיות פופולאריות ביותר והן מהוות חלק בלתי נפרד ממלאכתם של מעצבי השיער. נשים רבות אוהבות שיער חלק ומעדיפות אותו על פני שיער גלי או מתולתל משום השיער החלק נחשב לעדין, נוח לסידור וסקסי. האהבה לשיער חלק כה גדולה עד כי ניתן לראות נשים שמחליקות את שיערן שחלק גם באופן טבעי. 
מספרות רבות מבצעות מגוון סוגים של החלקות שיער, אך כמו בכל מקצוע – חשוב לבחור בספר מנוסה שיודע כיצד להתאים את ההחלקה למצבו של השיער ולסוג השיער. כדי לבחור את המספרה חשוב לקבל המלצות ממספר נשים ולקבוע עם הספר פגישת ייעוץ.


ספר מקצועי ישתמש בחומרים שקיבלו אישור ממשרד הבריאות ויסביר ללקוחה על הסוגים השונים של ההחלקות. חשוב לדעת שהחלקה קבועה אינה מומלצת עבור נשים עם שיער פגום, עדין ודק. כמו כן, לא מתאימות ההחלקות לנשים שנמצאות בשליש הראשון להיריון ולנשים בעלות שיער מאוד מובהר שמכיל יותר מ-40% גוונים. החלקות השיער לא מתאימות גם לשיער שעבר חינה, החלקת קליאופטרה או החלקת סברה.


להלן מידע נוסף על חלק מסוגי ההחלקות הנפוצות:


*החלקה יפנית – החלקה זו הינה הוותיקה ביותר מבין כל סוגי ההחלקות. לאחר ההחלקה מתקבל שיער מגוהץ וחלק. ההחלקה נמשכת 3 שעות בממוצע. במהלך הטיפול מורח הספר חומר מחליק שלאחריו יש להמתין למשך חצי שעה עד שעתיים. לאחר מכן נשטף השיער, מיובש ומיושר באמצעות מגהץ קרמי. לאחר הטיפול אסור לחפוף את השיער במשך שבוע. יש לחדש את ההחלקה כל 5 חודשים בממוצע. מחיר ההחלקה נע בין 1,300- 2,500 שקלים.
*החלקת קראטין – נקראת גם החלקה משקמת. אם בוחנים החלקות שיער מומלצות ניתן לציין את החלקת הקראטין ביניהן, שכן החלקה זו נחשבת להכי פחות מזיקה מבין החלקות השיער.


ההחלקה מתאימה לשיער פגום, צבוע או שיער עם גוונים. הקראטין הוא חלבון שמצוי בשיער, חלבון זה מפחית מהנפח של השיער וגורם לו להיות מבריק וקל לעיצוב.


החלקת קריאטין נמשכת שעה וחצי בממוצע וכוללת: חפיפה, שטיפה, ייבוש בפן, מריחת חומר החלקה על חלקי השיער בהתאם לסדר והמתנה של שעה. בהמשך, השיער נשטף במים ומיובש באמצעות מחליק שיער או פן.
לאחר ההחלקה ניתן ליהנות מהשיער במשך חודשיים עד שלושה חודשים בתלות בסוג השיער ובמספר החפיפות. כדי לשמור על התוצאה, חשוב לחפוף את השיער עם שמפו ומרכך מתאימים.


חשוב לדעת: החלקת הקריאטין ספגה ביקורות קשות בעבר. נאמר על ההחלקה שהיא מסוכנת ומסרטנת בשל השימוש בפורמלין. בימינו לא משתמשים בחומר זה. למרות שכבר לא משתמשים בפורמלין בהחלקות שיער, חשוב לוודא שהמספרה לא משתמשת בו. במידה שמריחים ריח חזק ולא נעים והספר משתמש במסיכה, ייתכן שהוא משתמש בפורמלין.


מחיר החלקת שיער נע בין 900-1,500 שקלים.


*החלקה אורגנית – החלקה שמתבצעת באמצעות חומרים טבעיים. חלק מהחומרים ההלו הם מינרלים וויטמינים שמשפרים את מצבו של השיער. החלקה זו מיועדת לכל סוגי השיער.


החלקה אורגנית מתבצעת על ידי חפיפת שיער בשמפו (ללא מרכך), ייבוש בפן, מריחת חומר ההחלקה והמתנה במשך שעה. לאחר ההמתנה יש לשטוף את השיער במים במשך 10 שניות. כמו כן, אפשר להימנע משטיפת השיער. בהמשך יש לייבש את השיער בפן, להשתמש במחליק שיער ורק לאחר יומיים – שלושה לחפוף את השיער.

למרות שההחלקה נקראת אורגנית, חשוב לוודא שהיא אכן עונה לקריטריונים ושהחומרים בהם משתמש מעצב השיער נרכשו מיצרן מוכר וקיבלו אישור ממשרד הבריאות. את ההחלקה האורגנית יש לבצע כל מספר חודשים עד שנה. כדי לשמור על תוצאות הטיפול יש לחפוף את השיער עם שמפו ללא מלחים.


9 טיפים לבחירת מעצב שיער


ונחזור אליכם – אל אותם אנשים שמעוניינים למצוא מעצבי שיער בחדרה. כדי לסייע לכם למצוא את המעצב המתאים ריכזנו 9 טיפים לבחירת מעצב השיער:


1. פנייה אל הסובבים – המלצה אישית היא הדרך הטובה ביותר לקבל מידע. כפי שציינו – כדאי מאוד לפנות אל הסובבים שיכולים להיות: חברים, שכנים או קרובי משפחה שמתגוררים בחדרה או בקרבתה ולבקש מהם מידע על מעצבי שיער מומלצים בעיר.


2. זמן במספרה – אם אתם לא אוהבים לבלות יום שלם במספרה, כדאי שתשקלו לפנות אל מספרה שממוקמת בשכונה. ברוב המקרים תהיה ההמתנה אצל מעצבי שיער מובילים ארוכה ביותר. במילים אחרות - אם אתם נהנים לבלות את יומכם במספרה, תוכלו לבחור במעצבים המובילים (רק הצטיידו במשהו לקרוא כי לא כל המעצבים מחדשים את המגזינים שלהם).


3. מוצרים איכותיים – כפי שציינו – יש לוודא שמעצב השיער משתמש בחומרים איכותיים של יצרנים מובילים ומוכרים ושכל החומרים קיבלו אישור ממשרד הבריאות.


4. סגנון – חשוב לבחור במעצב שיער שיודע כיצד להתאים את העיצוב לאופי ולרצון של הלקוח. לכן, כדאי להתרשם מהלקוחות האחרים במספרה ומהאופן בו מעצב השיער מעצב להם את השיער. כדאי מאוד שלא להתחיל בשינוי דרסטי בביקור הראשון. אפשר להגיע למשל כדי לגזור קצוות. במידה שחשים ביטחון, אפשר להתקדם ולהגיע אל הספר שוב כדי לבצע שינוי גדול יותר.


5. ניקיון – שמירה על ניקיון וסטריליות הינם פרמטרים חשובים. כיבוס מגבות בתדירות גבוהה, הקפדה על ניקוי הרצפה, הקפדה על מברשות נקיות והקפדה על משטחים, שירותים וכלי עבודה נקיים אחרים, הינם חלק בלתי נפרד מהרושם שהמספרה יוצרת.


6. מחיר – במידה שמגיעים למעצב שיער שמתמחה בתחום עיצוב שיער לכלות, כאשר המטרה היא לבחור ולעצב תסרוקת לחתונה, הרי שכדאי להשקיע. לא חייבים כמובן לבחור במעצב השיער היקר ביותר, אך גם לא כדאי להתפשר על האיכות. במקרה שמדובר על צביעת שיער שמתבצעת בתדירות גבוהה, כדאי למצוא מעצב שיער שגובה מחיר סביר שיאפשר ללקוחה להגיע באופן קבוע ולשמור על המראה.


7. זהירות מדחפנים - מעצבי שיער דחפנים יכולים לפגוע בכל התחושה של הלקוח. לכן, כדאי להימנע מבחירה במעצב שיער שמנסה לגרום ללקוחותיו לרכוש חומרים ומוצרים שאינם נחוצים לו.


8. כימייה – הכימיה עם מעצב השיער חשובה ביותר. מעצב השיער צריך להיות רגיש, קשוב לרצונות של הלקוח וסבלני. הלקוח צריך להרגיש שהוא יכול לסמוך על מעצב השיער שלו.


9. תחושה אישית ומחמאות – התחושה האישית והמחמאות שמתקבלות מהסובבים הינם פרמטר מהותי. מעצב שיער שיודע כיצד להתאים ללקוח את התסרוקת הוא מעצב שיער מוצלח. אל מעצב שיער כזה כדאי להגיע בקביעות.

 

10. ייעוץ והשוואת מחירים - מומלץ להתקשר עבור ייעוץ ליותר ממספרה אחת ועל הדרך גם לעשות השוואת מחירים, יש לזכור כי לרוב מה שזול בסוף יוצא יקר, בהצלחה לכולם :) 

 

 

עדכונים אחרונים
שירות לקוחות פיצריות בישראל
באיזה עיר נמצאת הפיצה שלך?
מוקדי שירות חברות ביטוח
שירות לקוחות חברות ביטוח