×


תפריט נגישות

הצטרפות להוט מובייל

מחפשים מידע עבור הצטרפות להוט מובייל? ברוכים הבאים לאתר שירות 10 מחיר 10, כאן ניתן להצטרף להוט מובייל ללא תור וללא המתנה, לקבל ייעוץ מקצועי, להשוות חבילות ומסלולי סלולר ב Hot mobile.

 

מחירון הצטרפות למסלולי HOT mobile בקליק!

HOT mobile חבילות סלולר

הצעה
מחיר

Hot Mobile - חבילה מושלמת 200GB פלוס FIX

שיחות ו SMS ליעדים סלולריים בארץ בשימוש עד 3,000 דקות זמן אויר/הודעות SMS במחזור חיוב, 120 דקות שיחה לחו"ל ל-27 יעדים, עד 200 ג´יגה גלישה.

₪44.90

כולל שירות תיקונים הוט מובייל FIX, מחיר לשנתיים

Hot mobile - מושלמת 150 ג´יגה

שיחות ו SMS ליעדים סלולריים בארץ בשימוש עד 3,000 דקות זמן אויר/הודעות SMS במחזור חיוב, 110 דקות שיחה לחו"ל ל-27 יעדים, עד 150 ג´יגה גלישה.

₪29.90

מחיר קבוע למשך שנה

Hot Mobile - מושלמת 200GB פלוס NORTON

שיחות ו SMS ליעדים סלולריים בארץ בשימוש עד 3,000 דקות זמן אויר/הודעות SMS במחזור חיוב, 110 דקות שיחה לחו"ל ל-27 יעדים, עד 200 ג´יגה גלישה.

₪44.90

כולל חבילת אבטחה Norton, מחיר לשנתיים

Hot Mobile - 5G

שיחות וSMS ליעדים סלולריים בארץ בשימוש עד 3,000 דקות זמן אויר/הודעות SMS במחזור חיוב, 250 דקות שיחה לחו"ל ל-27 יעדים, גלישה עד 750 ג'יגה.

₪49.90

עלות חודשית 49.9 בצירוף 2 מנויים ומעלה, קו בודד בעלות 54.9 ש"ח לחודש מחיר קבוע ל3 שנים. 750 ג'יגה.

 

כל מה שצריך לדעת על הצטרפות להוט מובייל.

יש לכם מכשיר סמארטפון ונמאס לכם מהחברה שאתם נמצאים בה כבר שנים. הרפורמה בסלולר מאפשרת לכם לעבור מחברה לחברה ללא בעיה ומה שפעם היה סיוט עד בלתי אפשרי קורה היום בכמה דקות בזכות הרפורמה הזו.

פעם בשביל לעבור מחברה לחברה הייתם צריכים להתקשר ולחכות דקות ארוכות, לאחר מכן להיות מועברים מנציג לנציג עד שמישהו היה עונה לכם ואז היה מתחיל מסע השכנועים. היו מנסים בכל דרך למנוע מכם לעבור חברה והיו מפעילים את כל מנופי הלחץ הקיימים.

הפחדות כאלו ואחרות, הצעות לחבילות זמניות טובות יותר, הטבות שלא הכרתם לפני כן, מנהלים שמתקשרים אליכם פעם אחר פעם וכל מה שהיה גורם לכם להתעכב עם המעבר ולעיתים אפילו להתייאש. לאחר שכבר הייתם עוברים הייתם ממשיכים לקבל חיובים מהחברה שהייתם בה ועד שזה היה נגמר והייתם מקבלים את כל הכסף שמגיע לכם בחזרה היו עוברים חודשים ארוכים.

היום זה כבר לא ככה ומעבר מחברה לחברה הוא פשוט ובעיקר כשמדובר על מעבר לחברת הוט מובייל. אם תשאלו רבים, חברת סלולר מומלצת היא חברת הוט מובייל ולא בכדי.


כרטיס סים של הוט מובייל

יש לכם כרטיס סים הוט מובייל? אם יש לכם בגלל שפעם הייתם מחוברים לחברה הזו זה מצוין אך גם אם אין לכם זו לא בעיה. לאחר שיחה עם שירות לקוחות הוט מובייל ישלח לביתכם כרטיס סים חדש אותו תוכלו לחבר למכשיר.

כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להיכנס לדף הוט מובייל צור קשר בשביל להשאיר הודעה ונציג יחזור אליכם וייתן לכם שירות אדיב או להתקשר ולקבל מענה מהיר ויעיל. במהלך המענה תקבלו את כל ההסברים איך לעשות את זה נכון ואיך לעשות ניוד קו להוט מובייל. בין אם זה ניוד פלאפון להוט מובייל בשביל לעבור מפלאפון להוט מובייל, לעבור מסלקום להוט מובייל, לעבור מפרטנר להוט מובייל, לעבור מרמי לוי להוט מובייל, או לעבור מגולן טלקום להוט מובייל תקבלו מענה שיסביר לכם איך לעשות את בצורה נכונה.


שיחות לחו"ל

הוט מובייל שיחות לחו"ל מאפשרת לכם להישאר בקשר עם האהובים עליכם. היום בעידן בו התקשורת היא כלל עולמית כל אחד רוצה להיות מחובר ולא משנה איפה הוא נמצא. כל אחד רוצה לשתף בפייסבוק תמונות שלו וכל אחד רוצה לדבר עם חברים או בני משפחה. עם הוט מובייל גלישה ללא הגבלה יכולה להיות גם בחו"ל אם החבילה בהתאם, וכל מה שאתם צריכים לעשות הוא לבקש לשמוע מהן החבילות שמוצעות בחברה בשביל להחליט מה הכי מתאים לכם לפני שאתם נוסעים לחו"ל. נסיעה לחו"ל תוך ידיעה שאתם מחוברים עם חברת סלולר מומלצת מרגיעה הרבה יותר מאשר אם תיסעו עם חברה שאתם יודעים שיש איתה בעיות כמו שעלול להיות עם חברות אחרות.


ומה לגבי חוות דעת וביקורת גולשים

הוט מובייל ביקורות גולשים הם הטובות ביותר בשוק הסלולר. היום אי אפשר לתת שירות לקוחות לא טוב בלי שכולם ישמעו על זה והיום הגולשים בעיקר ברשתות החברתיות עושים עבודה של עיתונאים. הם משתפים עם חוויות לא טובות והם מספקים תמונות אם צריך ולכן כל חברה חייבת לתת את הטוב ביותר שלה. כך היא חברת הוט מובייל, היא חברה שמקבלת ביקורות גולשים מדהימות מה שמעיד על שירות מצוין שהיא מספקת, ביקורות גולשים חיוביות הן לגבי מחירי חבילות הגלישה שהיא מספקת, הן לגבי הגלישה עצמה והן לגבי המכשירים שהחברה מוכרת. חברת הוט מובייל היא החברה עם הביקורות הטובות ביותר שישנן בשוק הסלולר באינטרנט, חברה שיש לה לא מעט מעריצים שמאפשרים לה להמשיך ולהתקדם ולתת שירות מצוין. אם גם אתם רוצים להצטרף לחברת הוט מובייל, הוט מובייל מספר טלפון תוכלו למצוא ברשת או הוט מובייל צור קשר להשארת פרטים באתר.


מכשירים בחברת הוט מובייל

הוט מובייל מכשירים הם שם נרדף לאיכות בלתי מתפשרת. זה אומר שהחברה מוכרת רק את המכשירים הטובים ביותר והם עוברים ביקורות איכות מחמירות. המכשירים של חברת הוט מובייל באחריות כך שגם אם יש לכם בעיה כלשהיא יש מי שיסייע לכם לפתור את הבעיה הזו. חברת הוט מובייל עושה הכול על מנת להגיע לפלח שוק כמה שיותר נרחב באוכלוסייה ומשתדלת להציע מגוון רחב של מכשירים במגוון רחב של מחירים. המחירים שהחברה מציעה שווים לכל נפש וכל אחד יכול למצוא את מה שהכי מתאים לו. אם אתם רוצים לקנות מכשיר חדש בחברת הוט מובייל, שווה שתבדקו גם על מבצעי החזרת מכשירים ישנים וקבלת תשלום עליהם מפעם לפעם החברה יוצאת עם איזה מבצע כזה מה שלא כדאי לפספס בכדי לקבל את הטוב ביותר. חברת הוט מובייל מגוונת את המכשירים שלה כל הזמן ונשארת בקדמת הבמה מבחינת היצע ואיכות אז אם אתם מחפשים מכשיר חדש, חברת הוט מובייל היא החברה אותה אתם מחפשים.


הוט מובייל לעסקים

להוט מובייל יש לא מעט לקוחות עסקיים, לקוחות עצמאיים שיש להם עובדים, חברות קטנות ובינוניות ואפילו גדולות. חברת הוט מובייל מציעה מגוון רחב של חבילות עם הוט מובייל גלישה ללא הגבלה, חבילת שיחות והודעות ללא הגבלה ועוד חבילות שונות. הוט מובייל מובילה את השוק העסקי בעולם הסלולר הישראלי ולא לחינם עוד ועוד חברות ועסקים מצטרפים אליה. חשוב לזכור שזו חברת בת של חברת הוט הידועה ולכן היא יכולה אף להציע חבילות מורחבות יותר לעסקים, חבילות של גלישה באינטרנט, ספקית אינטרנט, הטריפל של הוט, טלפון ועוד שירותים רבים שחברת הוט מציעה. אם יש לכם עסק ואתם רוצים להיות מחוברים לסלולר, רק אתם או גם העובדים שלכם הוט מובייל היא החברה אותה אתם מחפשים. זו חברה עם צוות מקצועי שנותן מענה מהיר ויעיל לקוחות עסקיים, מענה שלא מקבלים באף חברה אחרת שעוסקת בשוק הסלולר.


חבילות לחיילים

חברת הוט מובייל משתדלת לעשות ככל שביכולתה עבור החיילים שלנו. היא מספקת מכשירים לחיילים ומספקת בעיקר חבילות שיחות וגישה לחיילים. הוט מובייל לחיילים עושה את הכול על מנת שגם החייל שנמצא במקום הכי מרוחק יקבל את שירותי התקשורת הטובים ביותר. החיילים הם הילדים של כולנו וחברת הוט מובייל מבינה את זה יותר מכולם ולכן היא עושה את הכול על מנת לספק לאותם חיילים את הטוב והמתקדם ביותר. אם יש לכם ילד חייל בצבא הגנה לישראל, אח או כל אחד שאתם רוצים להפתיע ולקנות לו מכשיר סלולרי, יחד עם חבילת סלולר מומלצת, חברת הוט מובייל היא החברה אותה אתם מחפשים. חברה מקצועית מאוד, יעילה מאוד ועושה את עבודתה על הצד הטוב ביותר.


איך מוצאים משווק מורשה של הוט מובייל

אם אתם מחפשים משווק מורשה הוט מובייל בחברה ישמחו לסייע לכם. יש פריסה נרחבת של משווקים מורשים של החברה ולא משנה איפה אתם גרים תוכלו למצוא לפחות אחד כזה ולהגיע אליו. בין אם אתם גרים באילת, ובין אם אתם גרים בתל אביב או בטבריה, תוכלו למצוא משווק מורשה הוט מובייל במהירות ובקלות עם סיוע של צוות עובדי החברה. אם תרימו טלפון לחברת הוט מובייל תקבלו את השם והכתובת של המשווק המורשה הקרוב לביתכם, ותוכלו לגשת אליו בכדי שיסייע לכם לפתור כל בעיה.


המלצות

יש לכם חבר או בן משפחה שהם לקוחות של חברת הוט מובייל? תוכלו לגשת אליכם ולקבל מהם המלצות על החברה. כמעט כל לקוח של החברה יכול להיות ממליץ שלה מכיוון ששביעות רצון הלקוחות כה גבוהה עד שקשה למצוא מי שאינו מרוצה. המלצות הוט מובייל ניתן למצוא גם באינטרנט ללא כל בעיה וכל פורום שתיכנסו אליו תוכלו למצוא בו המלצות על החברה. זה אומר שאין לכם מה לחפש בשום מקום אחר וזה אומר שאם אתם עדיין לא לקוחות של חברת הוט מובייל זה בדיוק הזמן לעשות את זה. אז קדימה למה אתם מחכים? פנו עכשיו לחברת הוט מובייל ותקבלו מענה מהיר ויעיל מנציג של החברה.


שירות הלקוחות של הוט מובייל

שירות לקוחות הוט מובייל הוא שם נרדף לסבלנות ולאדיבות. כל מי שנתקל בשירות הלקוחות של החברה היה בהלם מה שלא קורה בדרך כלל בישראל. כולנו מכירים את זה שאנחנו צריכים שירות מחברה כלשהיא שאנו לקוחות שלה, ובדרך כלל השירות הזה או לא יעיל או שאי אפשר להשיג אותם בכלל. חברת הוט מובייל מקפידה מאוד על שירות לקוחות מצוין, שירות לקוחות אדיב ומקצועי ובעיני הנציגים של החברה כל לקוח הוא עולם ומלואו. כל לקוח מקבל את השירות הטוב ביותר בזמן המהיר ביותר ואם הוא לא מקבל אותו מיד הוא מקבל טלפון חזרה מהר מאוד ממערכת השיחות החוזרות. אם אתם אנשים עסוקים ואתם לא רוצים לחכות על הקו אם יש עומס חריג, הטכנולוגיה של החברה תאפשר לכם לנתק את השיחה ולקבל שיחה חזרה מיד כשיגיע תורכם.


הסניפים בהוט מובייל

אם אתם מחפשים הוט מובייל סניפים תוכלו למצוא על ידי הכוונה מנציג של החברה בטלפון. אם יש לכם בעיה כלשהיא עם המכשיר שלכם או אם אתם רוצים להגיע ולשמוע מה עוד יש לחברה להציע כדאי לכם להגיע לאחד הסניפים שלה שקרובים לביתכם. שם תקבלו יחס אישי ותוכלו לשבת בנוחות, תקבלו מענה מהיר ויעיל על כל שאלה שעולה במוחכם. הסניפים של חברת הוט מובייל מפוארים ונוחים וזה חלק מתפיסה שירותית שהוט מובייל עובדת לפיה, תפיסה שירותית שאומרת שהלקוח צריך להרגיש נוח בכל מקום ולקבל את מקסימום היחס לו הוא ראוי. בסניפים של הוט מובייל תוכלו לבחון את המכשירים השונים ולקבל על כל אחד מהם הסבר מפורט ולהחליט בצורה שכלתנית מה הכי טוב לכם לאחר שתקבלו את כל האינפורמציה הרלוונטית בשבילכם.


המחלקה הטכנית

אם רכשתם מכשיר מהוט מובייל ולאחר זמן מה יש לכם איזו שהיא בעיה איתו, אתם מוזמנים לפנות אל החברה ולקבל שירות מהיר ומקצועי. הצוות הטכני של החברה עושה הכול על מנת שהלקוח יקבל כמה שיותר מהר את המכשיר שלו בחזרה, ובכדי שהוא יוכל לחזור ולעשות בו שימוש כמה שיותר מהר. בעידן שלנו בו הסמארטפון הוא חלק בלתי נפרד מחיינו יש חשיבות רבה למהירות התיקון של התקלה והוט מובייל עושה את הכול בשביל שזה יקרה כמה שיותר מהר והלקוח יוכל לחזור לשגרה מלאה. אם אתם מחפשים שירת מקצועי יחד עם יחס אדיב, הוט מובייל היא החברה אותה אתם מחפשים. חברה ייחודית שמובילה את השוק בישראל.


הוט מובייל – הכי טוב שיש...

בין אם אתם אנשים פרטיים ובין אם אתם אנשי עסקים, בין אם אתם חיילים ובין אם אתם שוטרים או עובדים או מנהלים כל חברה או עסק אחר, חברת הוט מובייל היא החברה אותה אתם מחפשים. הוט מובייל היא חברה צעירה ודינאמית, חברה שרואה את הלקוח כראשון שצריך לקבל את היחס והשירות הטובים ביותר. הוט מובייל היא חברה שמי שעוד לא עבר אליה צריך לעבור בשביל להבין על מה כולם מדברים, חברה מקצועית ואיכותית שאין עוד כמוה בישראל. הוט מובייל תשמח לקבל גם אתכם למשפחתה ותשמח להעניק לכם שירות שלא הכרתם קודם לכן ברמתו.

טלפון מוקד מכירות מבצעי הוט מובייל - 072-2773148

 

  הבהרה חשובה : המדריך "כל מה שצריך לדעת על הצטרפות להוט מובייל" נכתב ע"י משווק מורשה של חברת הוט מובייללצפייה בכל דרכי ההתקשרות לחברת הוט מובייל- שירותי הוט מובייל  

 

ט.ל.ח

 

הצעת מחיר בקליק להצטרפות להוט מובייל

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.