×


תפריט נגישות

הצטרפות לפלאפון

מחפשים מידע עבור הצטרפות לפלאפון? ברוכים הבאים לאתר שירות 10 מחיר 10, כאן ניתן להצטרף לפלאפון ללא תור וללא המתנה, לקבל ייעוץ מקצועי, להשוות חבילות ומסלולי סלולר בפלאפון.

 

כמה עולה מסלולי פלאפון?

מחירון הצטרפות למסלולי פלאפון בקליק! 

פלאפון חבילות סלולר

הצעה
מחיר

פלאפון - 100 ג´יגה מסלול Family

דקות והודעות ללא הגבלה (עד 2,500). 80 ג´יגה גלישה לשנה!

₪34.90

מחיר עבור 3 קווים ומעלה - 29.9

קו אחד בפלאפון

דקות והודעות ללא הגבלה (עד 2,500). 100 ג´יגה גלישה!

₪34.9

פלאפון - 500 ג´יגה pelephone

5G , חודשיים ראשונים 39.9 ש"ח, חבילה לשנתיים!

₪49.90

1,000 ג'יגה ב 59.9 ש"ח לחודש

2 קווים פלאפון ‏- ‏100GB

דקות והודעות ללא הגבלה (עד 2,500). 100 ג´יגה גלישה לשנה!

₪34.9

סים - 9.90 ש"ח.

הכי פופולרי סלולר

הצעה
מחיר

קו אחד בפלאפון

דקות והודעות ללא הגבלה (עד 2,500). 100 ג´יגה גלישה!

₪34.9

פלאפון - 500 ג´יגה pelephone

5G , חודשיים ראשונים 39.9 ש"ח, חבילה לשנתיים!

₪49.90

1,000 ג'יגה ב 59.9 ש"ח לחודש

Hot mobile - מושלמת 150 ג´יגה

שיחות ו SMS ליעדים סלולריים בארץ בשימוש עד 3,000 דקות זמן אויר/הודעות SMS במחזור חיוב, 110 דקות שיחה לחו"ל ל-27 יעדים, עד 150 ג´יגה גלישה.

₪29.90

מחיר קבוע למשך שנה

 

כל מה שצריך לדעת על הצטרפות לפלאפון

עכשיו כשהתחרות בין חברות הסלולר היא בשיאה, האם יש עוד מה לבדוק כאשר מעוניינים לבחור את חברת הסלולר בה עושים עסקה?

האם יש עוד הבדלים בין החברות השונות? האם יש בכלל טעם להשוות בין מסלולי סלולר, לבצע השוואת מחירי סלולר, או שהכל סך הכל אותו הדבר? ובכן, התשובה היא בהחלט כן.

אמנם לפני מספר שנים, עלויות הסלולר היו גבוהות הרבה יותר, וביצוע השוואת חברות סלולר היה תהליך שבשגרה, אבל בסופו של דבר כולם שילמו פחות או יותר אותו דבר, סכומים של מאות שקלים ויותר מכך בכל חודש.

היום, בחירה של חברת הסלולר המתאימה ביותר יכולה לחסוך לכם עשרות שקלים בכל חודש, ובחישוב פשוט, לממן לעצמכם טלפון חדש בכל מספר שנים.


הגדירו את מאפייני השימוש שלכם

אחת החברות המובילות בשוק הסלולר הישראלי היא חברת פלאפון. פלאפון מציעה מגוון רחב של מבצעי טלפון סלולרי הכוללים גם חבילות שיחות ללא הגבלה, הודעות ללא הגבלה לרבות הודעות SMS והודעות MMS, אינטרנט ללא הגבלה ועוד מגוון רחב של חבילות גלישה לסלולר המותאמות לדרישות וצרכי הלקוח. אבל לפני שאתם סוגרים עסקה עם pelephone, אתם רוצים להגדיר לעצמכם מספר נתונים לגבי מאפייני השימוש שלכם ולגבי סוג הלקוחות שאתם אמורים לייצג בחברה. לפלאפון אגף שלם המיועד להעניק שירותי פלאפון לעסקים, אגף המציע מגוון רחב של חבילות ייעודיות לעסקים.


האם אתם יכולים להיות לקוחות עסקיים של פלאפון?

להיות לקוח עסקים בפלאפון לא שונה בהרבה מאשר להיות לקוח פרטי פלאפון, אלא שכאשר מדובר על עסק הזקוק ל 2 קווים בפלאפון או 3 קווים בפלאפון או למעשה כל מספר קווים בפלאפון, הרי שעסקה שנראית מאוד אטרקטיבית ללקוח פרטי, יכולה פתאום להיראות מאוד יקרה ועתירת הון עבור לקוח עסקי.

שירותים ייעודיים לעסקים יכולים לכלול גם קצבי אינטרנט גבוהים יותר, מספרים קלים ומהירים ועוד מגוון רחב של שירותים המשיקים לפעילות התקשורת והאינטרנט של כל עסק מודרני בעידן האינטרנט והסלולר. על כן, הצטרפות לפלאפון עסקים צריכה להתבצע לאחר שביצעתם מחקר אודות כלל השירותים שיודעת חברת pelephone Israel להציע, וגיבשתם לעצמכם חבילה המתאימה בדיוק לעסק שלכם.


בירור החבילות והמבצעים השונים לרבות אפשרויות טכנולוגיות רלוונטיות

כדי להצטרף לפלאפון, בין שאתם מנויים של חברה אחרת והחלטתם שאתם עוברים לפלאפון ובין שאתם מעוניינים לבצע קניית טלפון מחברת פלאפון לראשונה, אתם רוצים להתקשר אל מוקד מכירות פלאפון ולשאול את כל השאלות המטרידות אתכם. שאלות אלה צריכות לצייר אצלכם בסופו של דבר תמונה אותנטית לגבי חבילת הערך שמציעה לכם חברת פלאפון באמצעות המסלולים השונים המוצעים על ידה, על כל מרכיבי החבילות השונות ועל המאפיינים הטכניים של השירות. כך למשל, תוכלו לבצע הצטרפות לפלאפון דור 4 או כפי שאולי יופיע בפרסומים השונים, הצטרפות לפלאפון 4g, אך עליכם להיות מודעים לאפשרות זאת, ולבקש אותה באופן מיוחד, אם אתם רוצים ליהנות מתנאים של גלישה מהירה, איכות שמע וקליטה ועוד יתרונות רבים של הדור החדש בטכנולוגיית הסלולר.


לשאול את כל השאלות המטרידות והמעניינות אתכם

במסגרת תהליך הצטרפות לפלאפון, אתם רוצים לבחון מספר מסלולי פלאפון כמה עולה קו פלאפון, האם צריך לקנות קו בפלאפון או שמקבלים אותו במסגרת החבילה, האם אפשר לקנות טלפון פלאפון מהחברה עצמה, וכמובן איזה טלפונים יש בפלאפון. ישנן מגוון רחב של סיבות למה לרכוש טלפון מפלאפון ולא מחנות פלאפונים, וישנן גם דרכים רבות לשלם פחות על קו פלאפון ואינטרנט, אך את כל הפרטים האלה יהיה עליכם לבחון בין באמצעות מקוד השירות של החברה ובין באמצעות הפרסומים באתר האינטרנט של החברה.


כדאי להתמקח על מרכיבי החבילה ועל המחיר

במסגרת תהליך ההצטרפות אתם בהחלט רוצים להתמקח עם נציגי המכירות בחברה, ולברר אודות פלאפון מבצעים, כמה עולה להצטרף לפלאפון במסגרת חבילות שונות, לדרוש מהנציגים שיפרטו בפניכם את יתרונות פלאפון על שאר חברות הסלולר, לקבל מידע אודות מהירות גלישה בפלאפון, ובמיוחד להשקיע זמן ומאמץ לצורך הורדת מחיר חבילת סלולר המוצעת לכם. בבחינת חבילות סלולר פלאפון יודעת להציע לכם שורה ארוכה של חבילות מסוגים שונים, בנפחים שונים ובמהירויות גלישה שונות, ועצם זה שאתם מתמקחים עם נציגי המכירות יבטיח לכם שהחברה תציע לכם את החבילה האטרקטיבית ביותר עבורכם מתוך הבנה שרק החבילה הטובה ביותר עבורכם היא החבילה שתגרום לכם לעבור לפלאפון.


מוצרים משלימים שאפשר לשלב בחבילה

כמו כן, כדאי לדעת שחברת פלאפון מציעה עוד מגוון רחב של מוצרים ושירותים שלאו דווקא קשורים לטלפון הסלולרי. כך למשל תוכלו לכרוך בחבילה שלכם גם הצטרפות לפלאפון TV, וגם הצטרפות לפלאפון טלפון קווי באמצעות חבילות באנדל שונות שמוצעות על ידי החברה. בתקופה הזאת בה יש תחרות כל כך גדולה בין חברות הסלולר, קשה להצביע על חברת סלולר הכי טובה בארץ, חברה שהיא טובה יותר מכל יתר החברות. כל החברות מציעות פחות או יותר את אותן חבילות ערך במחירים פחות או יותר זהים, ולכן חשוב ללמוד את הפרטים הקטנים של כל חבילה וכל שירות, ולראות כיצד אתם יכולים להפיק כמה שיותר ערך מההצטרפות לחברת הסלולר בה אתם בוחרים.


ביצוע השוואת מחירים בין חברות הסלולר השונות

לבסוף, בבחינת חברות סלולר השוואת מחירים הוא שלב שאתם חייבים לעבור. בהיבט זה, גם כאשר אתם מתעניינים בהתחברות לרשת פלאפון השוואת מחירים בין החבילות המוצעות על ידי החברה הוא שלב שאתם רוצים לעבור, ואת זה תוכלו לעשות באמצעות מחירון הצטרפות לפלאפון אותו תוכלו למצוא באתר האינטרנט של החברה, או אצל נציגי המכירות. לרשותכם מוקד שירות לקוחות פלאפון, ומכן מוקד תמיכה טלפוני פלאפון ובשניהם תוכלו לקבל פרטים אודות המחירים השונים של החבילות השונות ואודות הפרטים והמאפיינים הטכניים של כל חבילה.


וכן, השוואת מחירים בין החבילות השונות באותה חברה

חשוב להבין שאת השוואת המחירים עליכם לבצע לא רק אל מול חברות סלולר אחרות אלא גם במסגרת חברת פלאפון עצמה. בבחינת מסלולי סלולר השוואה בין המסלולים צריכה להתבסס על פרמטרים של דקות זמן אוויר, מספר הודעות והיקף מגה בייט גלישה בכל חודש. כל חברות הסלולר מציעות כיום חבילות ללא הגבלה, אם כי עבור לקוחות רבים אין כל צורך בחבילות אלה, מאחר והיקפי השימוש הם נמוכים מאוד, ולכן חשוב להכיר את החבילות והמסלולים השונים ולבחון כל אחד מהם בפירוט.


הכירו את השוק על בוריו

ולבסוף, כדאי להזכיר שוב ושוב שאנו חיים בעידן של תחרות סלולרית בשיאה עם שורה של חברות המציעות מגוון רחב של חבילות זולות מאוד שהופכות את עלויות הסלולר לעלויות שוליות מאוד בסך ההוצאות החודשיות שלנו על שירותי תקשורת. חברות אלה מציעות חבילות ערך שונות ומגוונות הנבדלות זו מזו בפרמטרים טכניים כמו מהירות גלישה באינטרנט וטכנולוגיית גלישה, ובפרמטרים פונקציונליים כמו זמן אוויר, מספר הודעות, נפח גלישה וכדומה. בכל התחברות לשירותי פלאפון, אתם רוצים להבין בדיוק מה מציע השוק, להכיר את המבצעים הקיימים והמוצעים בשוק, ולהשתמש במידע הזה בתהליך ההצטרפות וההתמקחות לטובתכם.

טלפון מוקד מכירות מבצעי פלאפון - 072-2556583

 

  הבהרה חשובה : המדריך "כל מה שצריך לדעת על הצטרפות לפלאפון" נכתב ע"י משווק מורשה של חברת פלאפוןלצפייה בכל דרכי ההתקשרות לחברת פלאפון - שירותי פלאפון  

 

ט.ל.ח

 

הצעת מחיר בקליק להצטרפות לפלאפון

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.