×


תפריט נגישות

חברות הובלות מומלצות

 

 

כל מה שצריך לדעת על שירותי הובלות


הובלות כמה זה יעלה לי? איזה סוג רכב הובלה הכי מתאים לי?

ועוד תשובות לשאלות רבות שאנשים שואלים לפני שהם מחליטים להזמין חברת הובלות.

ייעוץ טלפוני והצעת מחיר ללא התחייבות!

 

 

היום כבר אין צורך להשקיע זמן בחיפוש אחר חברת הובלות טובה, אתר שירות 10 בדק ומצא עבורכם חברות הובלות איכותיות ומקצועיות שקיבלו ביקורות חיוביות והמלצות מהגולשים ועכשיו גם אתם יכולים להינות מייעוץ מקצועי בחינם והצעות מחיר ללא התחייבות, מלאו את טופס בקשה להצעת מחיר ועד 3 מובילים יחזרו אליכם טלפונית, בדרך זו תקבלו תשובות לשאלות וגם תעשו השוואת מחירים.

 

 

מדריך למטרת הובלות – עשה זאת בעצמך


האם מצאתם את עצמכם אי פעם במצב בו אתם נזקקים לחברת הובלות? בוודאי שכן.

כל אחד ואחת בארץ נאלץ לעבור מקום מידי פעם. מטבענו, אנחנו עוברים דירה. לא מדובר רק במעבר דירה, לעתים מדובר בהקמה של סטודיו, מעבר של עבודה, של עסק, לא חסרות סיבות או מטרות לשמן אנו משתמשים בחברת הובלה.

כאשר אתם מעוניינים לעבור דירה, מדובר בפרויקט לא קטן.

החל מההכנות ההתחלתיות ביותר, שכוללות מחשבה על המקום החדש, איך יתבצע המעבר, האריזה, הפריקה, האם הכל יעבור בשלום ואיך אנחנו יכולים לדאוג לכך שיעבור בשלום? חלק מהאנשים משתמשים אך ורק במקצוענים, חלק מעדיפים לעשות זאת בעצמם.

לאיזו קבוצה אתם שייכים, והאם אתם מרוצים מהשירות או מהעשייה של עצמכם? במדריך זה תוכלו לארגן לעצמכם את כל פרויקט המעבר בצורה המוצלחת והתכליתית ביותר, כך שהבעיות שאתם עשויים להתמודד איתן, יהיו קטנות ככל האפשר – בין אם מדובר במעבר שאתם דואגים לכולו, או מעבר שבו אתם נעזרים בחברת הובלות, חברת פינוי דירה וכ'ו.

מדובר בפרוייקט שכל אחד לפחות פעם אחת, אם לא יותר במהלך חייו, ישנם אנשים שאף עוברים כל שנה או פחות מכך. המדריך הזה יוכל לסייע לכם בכל נושא המעבר, ההובלה והפרוייקטים הנלווים, בהצלחה.

 

חושבים על מעבר

 

פרוייקט מעבר מתחיל עוד לפני הפרטים הטכניים, הטפסים, החוזה, האריזות והנסיעה.

הוא מתחיל אי שם במחשבה ההתחלתית על מעבר, כבר בשלב הזה יש לכל פרט השפעה על המשך הפרוייקט וחשוב לא לזלזל בכך.

כאשר אתם חושבים על מעבר, מדובר בפרטים רבים. למשל – מתי המעבר הולך להתבצע, חורף, קיץ? מה הוא זמן הנסיעה הכולל לאיזור החדש, האם הוא משמעותי? האם מדובר במעבר לקומת קרקע, ואם לא – האם יש מעלית? כל הפרטים הללו חשובים מאד. ומדוע אתם שואלים? – כי הם הכרחיים להחלטה האם להשתמש בחברת הובלות או לא.

 

אז איך יודעים אם להשתמש בחברת הובלות או לא?

 

התשובה לשאלה הזאת תלויה בכם, ביכולות שלכם ובצרכים שלכם.

בעלי מקצוע יודעים את עבודתם טוב מאיתנו, אם אין במשפחה מישהו שהתעסק במעברים, סחיבה של משקלים גבוהים ותמרון רהיטים – מדובר ברעיון מעט מסוכן. ההחלטה צריכה להיבנות על מספר דברים.

• האם המעבר כולל סחיבה של רהיטים וחפצים כבדים לאורך זמן ובתנאים שונים, כמו למשל עלייה או ירידה של מספר קומות, כמו גם מספר הקומות אם הוא אכן כולל.

• מהי כמות, גודל ורוחב הרהיטים והחפצים אותם צריך להעביר, חשוב לבדוק האם אתם מסוגלים לסחוב רהיטים כבדים, לפני המעבר עצמו.

• מהו התשלום עבור שימוש בחברת הובלות והאם מדובר בסכום אפשרי עבורכם.

• האם יש לכם זמן להעניק עבור מעבר כולל שיתבצע על ידיכם בלבד? (אם לא, האם יש חברים שיכולים לסייע).

ברגע שאתם עושים עם עצמכם חושבים ועונים על השאלות הללו, אתם יכולים להחליט האם אתם זקוקים לשירות הובלות, או שאתם מסוגלים לבצע את המעבר בעצמכם.

ענו על השאלות הללו ברצינות, מכיוון שבמצב בו אתם עוסקים במעבר של רהיטים וחפצים כבדים אחרים, אם אתם לא נוהגים בזהירות או לא נערכים מראש, יכולה להתרחש תאונה. שימו לב לבדוק את כל הפרטים הקטנים.

 

הכנות למעבר דירה – הכנה טובה זה המפתח


בשביל לבצע מעבר דירה נכון ויעיל, עליכם להתכונן טוב ככל האפשר. תכנון המעבר הוא השלב השני לאחר

ההחלטה האם להשתמש בחברת הובלות או לבצע את המעבר בעצמכם. ההכנה כוללת מספר דברים:

• טפסים וכספים – תשלומים עבור השימוש בחברת ההובלה או שכירת רכב למשל, טפסי החוזים, טפסי התשלום שלכם. כל הפרטים הטכניים שקשורים למעבר.

• תאריך ותכנון המעבר – לוודא שאתם פנויים, שיש סידור לילדים, להתארגן מראש גם מבחינת חשיבה על השעות, על מזג האוויר וכ'ו. להיערך מראש.

• אריזה – אריזה מבעוד מועד, מיון נכון של החפצים וארגון מושקע, על מנת שלא תאלצו לחפש פריטים מסוימים בין לבין.

לאחר כל הארגונים, המעבר יתבצע בצורה הטובה ביותר

לא סתם סדר ואירגון מוביל לתוצאות טובות. כל עוד תתכוננו מראש למעבר, לא משנה אם תבצעו אותו בעצמכם או תיעזרו באנשי מקצוע – הסדר.

הובלת דירה או כל דבר אחר הוא אינו משחק ילדים ויש לסמוך על מקצוענים אשר יובילו את חפציכם בצורה הבטוחה ביותר ולכן חשוב שברשות חברת ההובלה יהיה את ציוד רב ומשוכלל הכולל מנוף הרמה, סולמות מיוחדים כל זאת בכדי ששלב העברה יעבור בצורה חלקה ומושלמת.

חשוב מאוד למסור כמה שיותר מידע מדויק לחברת ההובלה בעת הזמנת השרות כגון:

1. תכולת הדירה ומיקומה

2. פירוט תכולת המוצרים וכמויותיהן

3. לדעת האם יש צורך בפירוק ובהרכבה של הרהיטים

4. מתי התאריך הרצוי להובלה.

לפני העברה חשוב מאוד להכין מספר דברים כגון:

1. לפני הובלה של דירתכם עדיף שמוצרים או תכשיטים יקרי ערך יהיו בידכם.

2. ציוד בתוך ארונות או שידות חייב להיות ארוז ומוגן מפני שבירה.

3. כלי חרס וכלי מטבח רצוי לארוז באריזות קטנות ולעטוף היטב את הכלים השבירים בנייר אריזה או בעיתונים ולרשום "שביר" על האריזה.

 

שירותי אחסון


חברות אחסון מפעילות מערך שלם של שירותי אחסון ומספקות פתרונות מושלמים לכל סוגי החפצים שיש ברשותכם. חברת הובלה מקצועית מובילה, מעבירה ומאחסנת תכולות של דירות, משרדים, חפצים בודדים ועוד.

חשוב מאוד למסור מידע מדויק לחברת האחסון בעת הזמנת שרותי אחסנה כגון:

1. פירוט תכולת המוצרים וכמויותיהן

2. לדעת האם יש צורך בפירוק ובהרכבה בעת של האחסנה.

3. מתי התאריך הרצוי לאחסנה ועד מתי.

 

שירותי אריזה


אריזת תכולת דירה, משרד או כל דבר אחר תמיד כרוך בהתמודדות עם הרבה משימות בטווח קצר.

חברות הובלה מקצועיות צריכות רק כמה שעות ספורות בשביל לחשוב ואף לבצע את המשימה עבורכם.

העובדים המנוסים יתכננו, יארזו ויימינו את חפציכם בצורה הנוחה ביותר על מנת שהמעבר יעבור בצורה החלקה והמשולמת ביותר.

שירותי האריזה כוללים את הדברים הבאים:

1. מיון חפצים לפי החדרים בבית עסק משרד

2. אריזת ציוד שביר ואחסנתו במקום בטוח בשלב המעבר.

3. רהיטים, ציודים מורכבים יפורקו על ידי אנשי מקצוע ויותקנו במקום החדש.

4. ציודי מחשב יארזו על ידי הלקוח.

 

הובלות בישראל


תחום ההובלות בישראל הוא אחד התחומים שבהם יש היצע עצום של בעלי מקצוע, לכל סוג הובלה אפשרי. ישנן חברות הובלות בישראל המתמחות בהובלות קטנות, העברת משרדים, הובלות רהיטים, הובלות מנוף הכוללות גם הובלות מבנים ועוד סוגים רבים ושונים.

עוד מאופיין תחום ההובלה הישראלי במובילים חובבנים רבים, המציעים שירותי הובלה זולים במיוחד, ללא ביטוח תכולה וללא מוסר עבודה ושירות.

כאשר אנו מחפשים חברת הובלות בשיראל, עלינו לברור את החברה הנכונה מתוך מגוון של מובילים. אם יש לנו המלצות מחברים או מבני משפחה מנוסים עדיף לסמוך על המלצה של בעל ניסיון.

אם לא, עלינו לבחור בחברה המתחייבת על מספר המובילים, שעת הובלה מוקדמת, וביטוח תכולה בסכום גבוה ונקוב. הצעת מחיר הניתנת בטלפון, ללא ביקור של נציג החברה בדירה היא אחד הסימנים המעידים על חוסר רצינות של חברת הובלות בישראל.


הובלות בבאר שבע

באר שבע, בירת הנגב, היא עיר של סטודנטים ושל תושבי קבע משכבות שונות באוכלוסייה הישראלית. העיר באר שבע מאופיינת בצמיחה שנתית קבועה, ומהווה אבן שואבת לרבים המבקשים להעתיק את מקום מגוריהם אל הנגב.

כמו ערים רבות בישראל, גם לבאר שבע חלקים עתיקים, המאופיינים בבנייה צפופה וישנה, העשויה להוות אתגר עבור המובילים.

חברת הובלות ותיקה, המתמחה בשירותי הובלות בבאר שבע, מכירה את העיר ותדע לתכנן מסלול נסיעה המביא בחשבון צירי תנועה מרכזיים, פקקי תנועה אפשריים, רחובות חד סטריים ועוד מגבלות העלולות לעכב את שירותי ההובלה.

עלינו לזכור כי אין חכם כבעל ניסיון, וגם כאן יש משמעות להכרות של עובדי חברת הובלות עם השטח שבו הם עובדים.


הובלות במרכז

מרכז הארץ, המאוכלס ביותר במדינת ישראל, משופע בחברות הובלה ובמובילים מקצועיים וחובבניים כאחד.

הביקושים הגבוהים לשירותי הובלה מביאים להיצע גדול של מובילים וחברות הובלה, ועלינו לדעת כיצד לבחור באופן מושכל. שירותי הובלות במרכז הארץ כוללים גם מעבר דירות, הובלות קטנות, הובלות משרדים ובעצם את כל שירותי ההובלה הקיימים.

הגורמים המשפיעים על הצעת המחיר שנקבל מחברת הובלות הם: המרחק בין היעדים, כמות תכולת הדירה והנגישות אל שתי הדירות. ככל שהמרחק גדול יותר, ככל שיש תכולה רבה יותר, וככל שהנגישות קשה יותר – כך יעלה מחיר ההובלה.

חשוב מאוד לא לקבל הצעת מחיר טלפונית, אלא להתעקש על ביקור של נציג חברת הובלות בדירה, לשם הערכת התכולה והנגישות.

רק כך נוכל למנוע הפתעות ביום ההובלה, ולקבל הצעת מחיר מדויקת ככל האפשר.


הובלות בתל אביב

העיר תל אביב, שבה גרה אוכלוסייה מרובת סטודנטים, צעירים ואוכלוסייה זמנית, משופעת בצורך לשירותי הובלה. אולם הובלות בתל אביב עשויות להיות משימה קשה לביצוע, עקב הבנייה המיושנת, צפיפות הבניינים וקשיי הגישה. גורם זה מתבטא בפועל בבניינים צפופים, המתנשאים לגובה של ארבע קומות, אך לא הותקנה בהם מעלית.

המובילים של דירות מסוג זה נדרשים לעבודה מאומצת יותר בעת ההעמסה והפריקה של תכולת הדירה. תופעה נוספת היא בניינים בעלי יותר מכניסה אחת, שלא כולן מאפשרות חנייה של משאית ההובלה בפתח הבניין.

שירותי הובלה מסוג זה דורשים מספר רב יותר של מובילים, או שימוש בציוד עזר. חברה הובלות המתמחה בשירותי הובלות בתל אביב מכירה את כל הקשיים, ויודעת כיצד להיערך לקראתם.

 

הובלות בירושלים

ירושלים, אחת הערים הגדולות והמאוכלסות בישראל, עיר עתיקה וקדושה, היא אבן שואבת לאוכלוסייה מסוגים שונים.

חלקים גדולים של העיר נבנו לפני מאות שנים, ולא תוכננו למעבר משאיות כלל, ומשאיות הובלה בפרט. רחובות צרים במיוחד, תנועת כלי רכב כבדה, בניינים ללא מעליות הבנויים על צלע הר בהפרשי גובה קשים – כל אלו מקשים על עבודת המובילים.

הגורמים המיוחדים הללו דרושים עבודה של מובלים מקצועיים ומנוסים במיוחד במתן שירותי הובלות בירושלים.

חברת הובלות שאינה מתמחה בעיר ירושלים תתקשה לספק את הפתרונות הקלים והמהירים לבעיות העבירות והנגישות הקיימות בעיר, ותהפוך את יום ההובלה לארוך ומתיש.

חברת הובלות, המעסיקה נהגים ומובילים המכירים את העיר ואת רחובותיה המיוחדים, תדע להעניק את מקסימום הכלים להתמודד עם נתוני הפתיחה המאתגרים של הובלות בירושלים, ולסיים את ההובלה במהירות, בקלות, ובמינימום כאבי ראש.


הובלות בצפון

צפון הארץ מאופיין בסוגים שונים של יישובים: כפריים, עירוניים, צפופי אוכלוסייה, דלילי אוכלוסייה, עתיקים מאוד וחדשים מאוד. שירותי הובלות בצפון הארץ כוללים בדרך כלל נסיעות ארוכות בין יעדים, גורם חשוב המשפיע על מחיר ההובלה. כאשר אנו מבקשים לקבל שירותי הובלה בצפון, עלינו לפנות אל חברת הובלות המכירה את האזור.

פקקי תנועה בצירים מרכזיים עשויים לשבש את התכנון של שעות ההובלה המשוערות, ולהאריך את זמן ההובלה כולה. זמן יקר המבוזבז בדרכים יכול היה להיות מנוצל, בעיקר בימים קריטיים של מעבר דירה. כאשר מבקשים הצעת מחיר לשירותי הובלות בצפון יש לוודא כי אכן החברה ממוקמת בצפון, ולא מצהירה על עצמה כחברת הובלות הפועלת בכל רחבי הארץ, וסביר להניח שאינה שולטת באזור הצפון.


הובלות בחיפה

חיפה היא העיר השלישית בגודלה בישראל, המשתרעת על הר הכרמל והוואדיות המקיפים אותו.

העיר חיפה מתאפיינת בבנייה ישנה וחדשה, על צלע הר הכרמל, בהפרשי גבהים הניכרים לעתים באותו הבניין עצמו. צפיפות האוכלוסייה, תנאי השטח הכוללים לעתים רחובות צרים וחד סטריים, מערכות של מדרגות הדורשות עבודה מאומצת של מובילים – כל אלו יכולים ליצור תנאי עבודה קשים עבור המובילים.

אולם חברת הובלות, המתמחה במתן שירותי הובלות בחיפה יודעת כיצד להתמודד עם כל המכשולים העירוניים הללו.

כאשר אנו מבקשים לקבל שירותי הובלות בחיפה, ההחלטה הנכונה ביותר היא לקבל שירותים אלו מחברה מקומית, שמעסיקה מובילים ונהגים השולטים שליטה מלאה ברזי העיר.

 

מחירון הובלות


מכיוון שמחיר הובלות לא מפורסם במחירון רשמי, קשה לשער מראש מה יהיה מחיר ההובלה.

ישנם גורמים רבים המשפיעים על מחיר ההובלה: גודל הדירה ותכולתה, המרחק בין דירת המקור ודירת היעד, נגישות (בעיקר קשיי נגישות) ועוד פרמטרים.

משום כך לא ניתן לפרסם מחירון הובלות אחיד ורשמי, הקובע תעריפים אחידים. כדי להבין מהו המחיר הממוצע לקבלת שירותי הובלה, יש לפנות לכמה חברות הובלה, ולקבל כמה הצעות מחיר. יש לזכור כי חברת ההובלות הזולה ביותר אינה בהכרח המשתלמת ביותר.

יש להעדיף את החברה השולחת נציג אל הבית, לשם הערכת כמות התכולה ומורכבות העבודה ביום ההעברה.

יש להבין אם אנו מעוניינים בשירותים נוספים על שירותי ההובלה: שירותי אריזה ופריקה חומרי אריזה, שירותי סידור הדירה החדשה, הרכבת רהיטים ועוד. מצד אחד שירותים נוספים עשויים לעלות יותר, ומצד שני החיסכון בזמן הוא גדול – לכל משפחה שיקולים משלה.


קופסא על הראש

מעבר הוא כמעט תמיד מסיבות משמחות. בין אם מדובר במעבר לדירה חדשה או לעסק חדש, אין ספק כי המעבר הוא סוף אך גם התחלה חדשה ותקווה חדשה.

אבל ההתחלה החדשה מתחילה ממקום בעייתי של לחץ, ניסיון להספיק בלוח הזמנים הצפוף לארוז, לקטלג, לעבור, לפרוק ולסדר ועוד להמשיך ולתפקד עם חיי יום יום פעילים- בין אם מדובר על חיי הבית או חיי העסק.

אין פלא כי בפסיכולוגיה נחשב מעבר הדירה לאחד מהמשברים המובילים בחיי הנורמה המשפחתיים. כדי לעבור את התקופה המאתגרת, עליכם קודם כל לדאוג לחברת הובלות אמינה ואיכותית. כל השאר, אחר כך.


מקטן ועד גדול

עובדה פשוטה היא בנוגע אל העברת דירה או משרד- ככל שאתה גדול יותר, כן המעבר מסורבל יותר. אין ספק כלל כי הזמנת הובלה לסטודנט שכל רכושו נכנס בטנדר ולא כולל ריהוט יהיה פשוט, זול ומהיר הרבה יותר מאשר מעבר של משפחה בת שש נפשות פלוס כלב וחתול, שרכושם יצטרך לא רק משאיות הובלה אלא לעיתים גם מנוף להוצאת ריהוט ומוצרי חשמל דרך חלונות ועוד ציוד נלווה.

מובן שבמקרה האחרון המחיר יאמיר וגם ההובלה עצמה תהיה כרוכה ביותר זמן הכנה, יותר סטרס לכולם ויותר זמן התארגנות לאחר מעשה. המשותף לשני המקרים, הוא הנזק העצום שיגרם אם תבחרו ללכת עם חברת הובלות לא מקצועית.


שלי ושלי

הובלות סטודנטים או הובלות קטנות כוללות גם הן רכוש יקר ללב או כיס האדם שמעביר אותו. אי אפשר לטעון כי רכושו של הסטודנט חשוב לו פחות מזה של המשפחה מרובת הילדים.

למי שמתקשה להבין את ההשוואה, רק חשבו על סטודנט המעביר את כל חומרי הקריאה שלו למבחנים, בהם השקיע את שלוש או ארבע השנים האחרונות מחייו הולכים לאיבוד בגלל בעיתיות בהובלה.

לכן, בכל מקרה, בין אם מדובר על הובלות מאסיביות או הובלות פריטים בודדים- כדאי להתעסק עם בעלי מקצוע בלבד.

לרב חברות ההובלה יש ביטוח מקיף למקרה שמשהו קורה עם הציוד שלכם וכך אתם מוגנים לפחות מבחינת הנזק הכלכלי.

בנוסף, הובלות קטנות או סטודנטים לעיתים נהנים ממחירים אטרקטיביים גם בחברות המוכרות, כך שאין צורך לחסוך על המקצוענים לפני בדיקה מעמיקה של המחירים.


עוד דרגה

מובן שהחשיבות בהזמנת שירותי הובלה מקצועיים חשובה לכולם, אך היא חשובה לאין ערוך כאשר מדובר על העברת משרדים.

בין אם גדלתם או קטנתם, אתם מתכננים להעביר את העסק שלכם לעיר, רחוב או אפילו מדינה אחרת ע"י שילוח בינלאומי, הובלה ימית או אווירית- אתם חייבים במקצוענים. במקרה של העברת משרד, מדובר על הובלה שונה בתכלית מאשר הובלות דירות רגילה.

מומחים להובלת משרדים ידעו להדריך אתכם בתכנון ההובלה, כך שתפסידו מינימום זמן ותשביתו את העסק מה שפחות. כך תוכלו להימנע מנזקים ללקוחות שלכם, לעובדים שלכם וכמובן- למצב התקציבי בחברה שלכם.

הובלת משרדים גם תדאג לספק לכם אריזה לציוד רגיש כגון מכשור חשמלי משרדי ולתת לכם ביטוח מקיף עבור כל התכולה שהם מעבירים.


משם לכאן

אם רכשתם דבר מה בחו"ל ואתם מעוניינים להוביל אותו אליכם אל הבית, כדאי מאוד שתבדקו אפשרויות שינוע בתוך המדינה ולא כחלק מחבילת ההובלה ויבוא של הרכישה.

כך תוכלו לחסוך כסף וזמן רב. במקרים כאלה, בין אם מדובר על הובלות רהיטים, הובלת פסנתרים, הובלת קטנועים, הובלת רכבים או הובלת חבילות קטנות יותר, עליכם לדבוק בחברה אמינה בעלת סניפים או קשרים בין לאומיים (עדיף כזו שתהיה אחראית על כל תהליך היבוא ולא רק השינוע הסופי) או לפחות כזו שמומחית בשינוע סחורה מהסוג שהזמנתם.


להעביר הכל

בחלק מהמקרים, בעיקר כאשר מדובר על צימרים ומבני בנייה קלה, אפשר להעביר את הבית שלכם בשלמותו.

אם יצא מזלכם וקניתם שטח שאתם מעוניינים להעביר אליו את בתכם, אתם יכולים לבדוק אם הדבר מתאפשר מבחינת המבנה. ברגע שיש לכם אור ירוק, עליכם למצוא חברת הובלות המומחית במתן שירותי הובלות מבנים.

הציוד של חברות הובלת בתי קרקע כאלה שונה מאד מציוד של חברות הובלה אחרות, לכן, אל תתפתו להצעות של מי שאינם מומחים בדיוק בנישה זו של הפירוק.

חברות כאלה יציעו לכם לעיתים גם שירותי אריזה, אחסנה ופריקה של תכולת הבית ואפילו הובלות בקירור, באם תצטרכו כזו.

 

כמה עולה הובלות?


טווחי מחירים עבור שירותי הובלות

הובלות קטנות
500-2,500 ש"ח

הובלות סטודנטים
500-2,000 ש"ח

הובלות פריטים בודדים
500-1,500 ש"ח

הובלות מנוף
250-500 ש"ח לשעה

העברת משרדים קטנים
500-2,500 ש"ח (תלוי מיקום)

העברת משרדים גדולים
1,500-5,000 ש"ח (תלוי מיקום וציוד)

הובלת פסנתרים
1,000-3,000 ש"ח (תלוי במעלית ומיקום)

הובלת רהיטים
500-2,500 ש"ח (תלוי במיקום, מספר רהיטים וגודל)

העברת דירה
1,500-5,000 ש"ח (תלוי מיקום ופריטי ריהוט)

ט.ל.ח