×


תפריט נגישות

מרזב

מחפשים מרזב?

 

כל מה שרצית לדעת על שירות למרזבים
 

ברוכים הבאים לאתר בעלי מקצוע שירות 10, כאן ניתן לקרוא המלצות, לקבל ייעוץ מקצועי והצעות מחיר בקליק למרזב - וכל זה ללא עלות וללא התחייבות!

 

ייעוץ טלפוני והצעת מחיר ללא התחייבות!
 

 

היום כבר אין צורך להשקיע זמן בחיפוש אחר חברת מרזבים טובה, אתר שירות 10 בדק ומצא עבורכם חברות למרזבים איכותיות ומקצועיות שקיבלו ביקורות חיוביות והמלצות מגולשים ועכשיו גם אתם יכולים להינות מייעוץ מקצועי בחינם והצעות מחיר ללא התחייבות, מלאו את טופס בקשה להצעת מחיר ועד 3 חברות יחזרו אליכם טלפונית, בדרך זו תקבלו תשובות לשאלות וגם תעשו השוואת מחירים.

 

הכל על התקנה, אחזקה, ניקוי, תיקון ושיפוץ מרזבים


למה משמש מרזב? מה זה תעלת ניקוז מי גשם?

הרבה אנשים אינם יודעים יותר מידי על המרזבים שבביתנו. התפקיד של המרזב הוא לנקז את מי הגשמים מהגגות ולמנוע מהמים לעמוד. בצורה זו ניתן למנוע רטיבות ולהגן על הקירות.

המרזבים מובילים את המים אל החצר ולמרות שהם נראים לרבים כמו חלק מהבית חשוב לדעת איפה להתקין אותם וכיצד לבצע את ההתקנה. יש לציין כי רצוי לבצע את ההתקנה בעונות בהן אין גשם.

 

איזה סוגי מרזבים יש בישראל?

 

המרזבים יכולים להיות מיוצרים מחומרים שונים: ניתן לרכוש מרזב אלומיניום, ניתן לרכוש מרזב פח, ניתן לרכוש מרזב מתכת, ניתן למצוא מרזב פלסטיק וכו'.

ישנם שני סוגים עיקריים של מרזבים- הסוג הראשון הינו מרזבים מצנרת גיבריט.

המרזבים הללו מותקנים בבתים חדישים עם יציקה של בטון. ההתקנה והחיבור מתבצעים באמצעות חימום הקצוות של הצינור והדבקתו לצינור נוסף. תקלות מרכזיות של הצינור הינן בחיבורים שמתבצעים באופן לא תקין.

תקלות אלו גורמות לנזילות ועוד.

הסוג השני הינו מרזב PVC. החיבורים של המרזב מתבצעים באמצעות חיבור תקע- שקע אשר נמצא בין הצינורות.

התקלות המרכזיות של המרזבים הללו הינן תקלות חיבור או קדיחות בצינור.

כאשר מתגלה נזילה בתקרה יש לבדוק זאת שכן מקור הנזילה עשוי להיות בעיה במרזב.

 

איך בוחרים את המרזב?

 

הבחירה של המרזב קשורה למראה של הבית. כדי למצוא מרזב מותאם לעיצוב הבית ניתן לפנות אל מעצבי בתים ובעל המקצוע. בעזרתם יהיה ניתן לבצע את כל הבחירות הנכונות- לבחור בנקודת ההתקנה הנוחה והמתאימה ביותר- להתקין מרזב לגג, להתקין מערכת ניקוז בגובה, לבצע תכנון מרזב לוילה, להחליט להתקין מרזב לפרגולה, לבחור מרזבים מנחושת או מחומר אחר, לבחור מרזב דקורטיבי, מרזב בסגנון כפרי, לבחור בין מרזבים במגוון צבעים וכו'.

בצורה זו המרזב ישתלב בצורה טובה ולא יבלוט. כמו כן, יש לבחור בקרניז גג אשר מהווה עיטור לגג ומגן על הקירות מהגשם, בתוכו נתלים המרזבים. כדי לדעת כמה יעלה המרזב יש למדוד את הפאות של הגג ואת הגובה של הבית, בצורה זו יהיה ניתן לחשב את האורך של הצינורות. את המידה שהתקבלה יש להכפיל במספר הצינורות הדרושים.

 

אז כמה עולה מרזב?

 

מרזב מנחושת עשוי לעלות כ- 220 שקלים למ"ר, מרזב מאלומיניום צבוע עשוי לעלות כ- 120 שקלים למ"ר, פח מגולוון עשוי לעלות כ- 110 ₪ למ"ר וכו'. חישוב המחיר באופן עצמאי יהיה מעין הכנה למה שיגיד בעל המקצוע.

יש לציין כי לא בטוח שמרזב יקר יהיה איכותי ולכן יש לבחון את המרזבים. ניתן לקבל אומדן בנוגע למחיר המרזבים על ידי הקלדת המשפט: "מרזבים השוואת מחירים" בשורת החיפוש, בצורה זו יהיה ניתן לדעת האם המחיר שמציע בעל המקצוע הינו סביר ומשתלם.

כפי שנכתב, מומלץ ביותר להתקין או לתקן את המרזב מבעוד מועד מפני שכאשר עונת הגשמים מגיעה עלולים בעלי המקצוע לנצל את המצב ולגבות מחירים גבוהים יותר.

 

לבחור את בעל המקצוע בקפדנות

 

ניקוי ותיקון מרזבים עשוי להקדים תרופה למכה ולמנוע נזקים. על ידי תחזוקה נכונה ניתן לשמור עליו ולהימנע ממצבים בהם יש צורך לבצע תיקון מרזב אשר עשוי להיות שחרור סתימה במרזב ועוד.

במידה ויש צמחיה כלשהי מעל הבית יש לנקות את המרזב יותר מפעם בשנה. לא מומלץ לבצע את התיקונים והניקוי לבד. במקרים בהם הבית גבוה או במקרים בהם יש בית משותף מדובר על משימה מסוכנת.

גם במצבים בהם הבתים נמוכים קיים סיכון ולא מומלץ לטפס על המבנה ולנסות לבצע תיקונים. במקרים כאלו רצוי לפנות אל בעל מקצוע מנוסה אשר עובד עם הכלים הדרושים, יודע כיצד לבדוק את מקור הבעיה ומבצע את העבודה בצורה בטוחה.

בעל מקצוע שאינו איכותי עלול לסכן את עצמו ולבצע עבודה שאינה איכותית.

במרבית המקרים יחזיק מתקן המרזבים במצלמה אשר מסוגלת לצלם את פנים הצנרת בכ- 360 מעלות, כך יכול בעל המקצוע לאתר את מקור התקלה באופן יעיל.

 

איך אוכל למצוא מתקין מרזבים מקצועי?

 

מה אתם יודעים על מרזבים חברים?

אם אתם מעוניינים למצוא מתקין מרזבים איכותי אשר מתקן מרזבים תוכלו לפנות אל חברים, בני משפחה, קולגות או מכרים ולבקש מהם להמליץ לכם על מתקיני מרזבים איכותיים ויעילים אשר גובים מחיר הוגן. כמו כן, יוכלו הסובבים להמליץ לכם היכן ניתן לבצע רכישת מרזב בזול.

חיפוש ברחבי האינטרנט

דרך נוספת תהיה לערוך חיפוש באינטרנט. תוכלו להקליד את המשפטים: "מרזב המלצות", "גגן מומלץ" או "חברה להתקנת מרזבים המלצות" ותמצאו מגוון אתרים רלוונטיים. חשוב לזכור כי לא כל בעל מקצוע הינו מנוסה ומקצועי ולכן יש לבדוק את המתקינים ולא ללכת שולל אחר מחיר זול.

כאשר תעיינו באתרים השונים בדקו מהו הוותק והניסיון של מתקין המרזבים, האם הוא משתמש בכלים איכותיים, באילו אזורים הוא מספק שירותים, האם הוא מספק מרזב איכותי ועמיד, מהי עלות מרזבים שהוא מספק, האם האתר שלו מכיל המלצות של גולשים, האם הוא מספק אחריות, פותח סתימות, שוטף מרזבים, האם הוא עובד במשך 24 שעות ביממה בכל ימות השבוע, האם הוא מבצע חידוש מרזבים, האם הוא מספק ייעוץ ומסייע בבחירת המרזב המתאים ביותר לעיצוב הבית וכו'.

כמו כן, תוכלו לבדוק האם יש לבעל המקצוע דף עסקי בפייסבוק. אם יש לו דף עסקי תוכלו לבדוק כמה לייקים קיבל והאם יש חוות דעת באתר- אם כן, בדקו האם הן חיוביות (במידה ונתקלתם בביקורת שלילית אל תפנו אל בעל המקצוע).

בפורומים וודאי יוכלו לענות לי

דרך נוספת לאיתור בעל המקצוע תוכל להתבצע באמצעות גלישה בפורומים. תוכלו להקליד את המשפטים: "טיפול בגג מרזבים פורומים", "קבלני איטום גגות פורומים" או "התקנת מרזב פורום" בשורת החיפוש ותמצאו מגוון פורומים אשר עוסקים בהתקנת מרזבים, תיקון מרזבים וכו'.

גולשי הפורומים יוכלו להמליץ לכם על מתקיני ומתקני מרזבים בצפון, מתקני ומתקני מרזבים במרכז ומתקיני ומתקני מרזבים בדרום, בצורה זו תוכלו לקבל מידע מאנשים שנעזרו במתקינים והיו מרוצים מעבודתם.

כמו כן, יוכלו גולשי הפורומים להמליץ לכם על בעלי מקצוע אשר מבצעים החלפת מרזב לבית קרקע, בעלי מקצוע אשר מבצעים תיקון גגות ואיטום דליפות, בעלי מקצוע אשר מבצעים שיפוץ מרזבים, יוכלו להמליץ לכם על בעלי מקצוע אשר גובים מחיר משתלם ומספקים שירות במשך כל שעות היממה בכל ימות השבוע ויוכלו להמליץ לכם שלא לפנות אל בעל מקצוע שאינו איכותי ומקצועי, בצורה זו תוכלו למנוע מעצמכם הרבה עוגמת נפש, בזבוז זמן ובזבוז כספים.

 

אין נזילות ואין בעיות – פשוט לבחור נכון

 

באמצעות בעל מקצוע מנוסה, איכותי וזהיר אשר משתמש בכלים המתאימים, מגיע בזמן, מאתר את התקלה ביעילות, גובה מחירים הוגנים, מספק אחריות ומעניק יחס אדיב ומקצועי תוכלו להיות רגועים ולעבור את החורף בשלום.

לאחר שתבחנו את המתקינים השונים, תערכו השוואת מחירים וכו' תוכלו לבצע את הבחירה הנכונה ולדעת שבמידת הצורך יש לכם לאן לפנות.