×


תפריט נגישות

פניות אחרונות מהאתר

עיבוי פין

15-05-2024 15:16

עיבוי פין

16-05-2024 13:42

הקטנת חזה

הקטנת חזה לגבר
16-05-2024 20:35

ניתוח חזה

16-05-2024 20:37

הצמדת אוזניים

19-05-2024 10:10

ניתוח חזה

החלפת שתלים בחזה
19-05-2024 10:30

מנתח פלסטי

21-05-2024 09:23

הגדלת חזה

21-05-2024 09:25

הסרת צלקות

whatsapp
21-05-2024 09:59

ניתוח אף

ניתוח תיקון אף שבור, כמה יעלה לי וכמה זמן החלמה
21-05-2024 13:15

ניתוחים פלסטיים

 

מחפשים מנתח פלסטי?

 

ייעוץ והצעות מחיר ללא התחייבות!

 

היום כבר אין צורך להשקיע זמן בחיפוש אחר מנתח פלסטי טוב, אתר שירות 10 בדק ומצא עבורכם מנתחים פלסטיים מכל הארץ שקיבלו ביקורות חיוביות והמלצות ממטופלים ועכשיו גם אתם יכולים להינות מייעוץ מקצועי בחינם והצעות מחיר ללא התחייבות, מלאו את טופס בקשה להצעת מחיר ועד 3 מנתחים פלסטיים יחזרו אליכם טלפונית, בדרך זו תקבלו תשובות לשאלות וגם תעשו השוואת מחירים.

 

מדריך ניתוחים פלסטיים

 

כאשר אתם שומעים על המושג ניתוחים פלסטיים, על מה אתם חושבים? כוכב קולנוע שמנסה לעכב את השפעות ההזדקנות שלו? אנשים שרוצים לשנות את גודל הבטן, השדיים שלהן, או חלקי גוף אחרים, משום שהם רואים את זה נעשה בקלות רבה כל כך בטלוויזיה?

 

אלו הם דימויים נפוצים בנוגע לניתוחים פלסטיים, אבל מה עם הילד בן 4 אשר הסנטר שלו נבנה מחדש לאחר שכלב נשך אותו? או אישה צעירה שיש לה כתם לידה על המצח אשר הובהר עם לייזר?

 

ניתוחים פלסטיים אינם מילה גסה כבר מזמן. אם בעבר נטו נשים וגברים להסתיר את העובדה שעברו ניתוח פלסטי כזה או אחר, הרי שכיום אין ממה להתבייש, ותיקון פגמים נחשב לחלק בלתי נפרד מן השאיפה האנושית למראה פנים וגוף מושלמים.

 

קיימים ניתוחים פלסטיים הדורשים אשפוז והחלמה ממושכת, ולעומת כאלה המבוצעים בהרדמה מקומית או ללא הרדמה כלל.

 

ניתוחים פלסטיים במאה העשרים ואחת מאפשרים לטפל בכל פגם כמעט, ומאפשרים שיפור משמעותי בביטחון העצמי של בני נוער ומבוגרים.

 

בכל מקרה של מחשבה על ניתוח פלסטי, יש לוודא כי הטיפול הוא אכן הטיפול המבוקש, להתייעץ עם מספר מנתחים פלסטיים ועם רופא המשפחה, ולבחור את המנתח הפלסטי שיבצע את הניתוח רק לאחר בחינה ממושכת ובתשומת לב רבה.

 

כיום קיימת פתיחות רבה לקראת ניתוחים פלסטיים גם בקרב קופות החולים, והן מקיימות הסדרים עם מרפאות רבות, ומעניקות השתתפות בדמי הניתוח.

 

הנחות לחברי קופות החולים השונות מוצעות עבור מגוון גדול של ניתוחים השייכים לתחום הקוסמטיקה הרפואית, וניתן ליהנות מטיפול איכותי במחירים נוחים ביותר.

 

מהו ניתוח פלסטי?

 

ניתוח פלסטי הוא ניתוח מיוחד אשר יכול לעזור גם למראה האסתטי של המטופל וגם לתפקוד היום יומי שלו. השאיפה של כל מנתח פלסטי היא לשפר את המראה ואת הדימוי העצמי של המטופל שלו.

 

ניתוחים פלסטיים נפוצים הם הגדלת חזה, הקטנת חזה, עיצוב מחדש של האף הנקרא ניתוח אף, שאיבת שומן ועוד. חלק מהניתוחים אינם מתבצעים כמו שרוב האנשים יחשבו שניתוח אמור להתבצע. חלקם אינם ניתוחים כירורגים אלא נעשים באמצעות לייזרים מיוחדים.

 

לפני שבוחרים מנתח פלסטי

 

התפתחות הטכנולוגיה ועולם הרפואה הביא לנו אפשרויות חדשות להתמודד עם האתגרים של הטבע ולהפוך את המראה שלנו להרבה יותר צעיר ורענן. הודות לטכנולוגיות הרפואיות המתקדמות, אין הכרח להשלים עם מראה לא טוב או לא נוח. ניתוחים פלסטיים הם התשובה בעבור כל מי שרוצה לתקן את מה שהטבע נתן לו ולהפוך להחיות בגוף הרבה יותר נוח ומתאים לרצונות שלו. מנתח פלסטי הוא איש המקצוע הנכון להתייעץ אתו לצורך התאמת הטיפולים הנכונים למבנה הגוף ולבריאות הכללית.

 

עוד לפני שנבחר את המנתח פלסטי שלנו חשוב שנדע מספר עובדות על כל תעשיית הניתוחים פלסטיים בישראל. מהם תהליכי הלימוד לקבלת התואר מנתח פלסטי וזאת כדי שיוכל להתעסק בתחום ניתוחים פלסטיים כפי שנדרש ע"י כל המוסדות הרפואיים בישראל וכדי שנרגיש בטוחים כי ניתוח פלסטי יבוצע רק ע"י מי שכשיר לבצעם.

 

הגופים בישראל בהם הסתדרות הרופאים משרד הבריאות והאיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית בישראל הם מקור החיובים של מנתח פלסטי אשר רשאי לבצע ניתוחים פלסטיים. גופים אלו קבעו תנאים ברורים וקשוחים כדי שאדם יוכל לבצע ניתוחים פלסטיים במטופלים בישראל ובראש ובראשונה תעודת מומחה ל-כירורגיה פלסטית או מנתח פלסטי מומחה.

 

על מנת להיקרא מנתח פלסטי יש לעבור מסלול ארוך ביותר שראשיתו מתחיל בסיום לימודי רפואה והתמחות אשר אורך כשבע שנים ולאחריו רכישת הכשרה מקצועית שנקראת התמחות לפי תנאים קשוחים וקשים ביותר.הכשרה מקצועית זו נמשכת בנוסף לשבע השנים עוד מסלול של כשש שנים! בהם רופא עמד בהצלחה רכש הכשרה מתאימה, נבחן ע"י מספר וועדות,לווה ע"י מנתחים פלסטיים בכירים בישראל, ביצע ניתוחים פלסטיים במטופלים תחת עין בוחנת ורק לאחר סיום פרק הזמן הזה יכול הוא להיקרא מנתח פלסטי הראשי לבצע ניתוח פלסטי בישראל!

 

כיצד נבחר מנתח פלסטי?


בשנים האחרונות, כאשר הפופולאריות של ניתוחים פלסטיים נמצאת בעליה, רופאים מסוימים שלא עברו הכשרה מתאימה לביצוע ניתוחים פלסטיים החלו לבצע פעולות כירורגיות במטופלים שלא היו מודעים לכך. לכן, בשנים האחרונות נחקק חוק בכנסת שנועד להבהיר מי יכול לנתח ניתוחים פלסטיים ומי לא. אין זה אומר שעלינו לסמוך על כנותו של המנתח העומד מולנו, יש לבדוק את הכשרתו.

 

רבים מן המתחזים למנתחים פלסטיים הם אכן רופאים ואף רופאים מומחים. השאלה היא מומחים למה? יש לבדוק את התעודות והשכלתו של מנתח פלסטי.

 

מומלץ לבקש ממנתח הפלסטי לראות תעודה ולבדוק שבתעודה אכן זו תעודת מומחה בכירורגיה פלסטית. כמו כן מומלץ לבדוק באתר האיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית ולבדוק שהמנתח חבר בו.

 

לאחר שבדקנו שאכן מנתח הפלסטי הוא מנתח מורשה לכירורגיה פלסטית, יש לפני הניתוח לעבוד פגישת ייעוץ.

 

בפגישת הייעוץ נסו להרגיש את מנתח הפלסטי. נסו להרגיש האם הוא מקרין אמינות, כמה מקצועי הוא נשמע ועד כמה הוא מפרט לגבי סיבוכים שיכולים להיות במהלך הטיפול. התייעצו עם חברים ומנותחים שכבר עברו את הטיפול, כדי לקבל כמה שיותר מושג לגבי המוניטין של מנתח הפלסטי.

 

בקשו לעבור על טפסי ההסכמה, קראו אותם בעיון רב ואם עולים מהם שאלות אל תתביישו לשאול. חשוב לשאול על האפשרות שהניתוח לא יצליח ועל סיבוכים שעלולים להיווצר בזמן או לאחר הניתוח.

 

הכי נכון לגוף שלך


במקביל לניתוחים הפלסטיים לשיפור מראה הפנים, מנתח פלסטי יכול לשפר את מראה הגוף ולשפר את חוסר הפרופורציות בגוף. דוגמאות לניתוחי גוף נפוצים הן הגדלת חזה או הקטנת חזה, המתאימים במיוחד לנשים המעוניינות לשפר את המראה שלהם על ידי שינוי המימדים של אחד האיברים הנשיים והיפים ביותר בגוף האישה, שאיבת שומן או מתיחת בטן, ניתוחים המתאימים במיוחד לנשים וגברים שסובלים מריכוז שומן גבוהה ובולט שמשפיע על הפרופורציות הסבירות של הגוף ועוד.

 

טיפים עבור מנתח פלסטי - לחיות ולשגשג


חמישים אחוז מכל הזוגות הנשואים ימצאו את עצמם גרושים - כך לפחות טוענת הסטטיסטיקה והמגמה רק עולה. ספקולציות רבות ומעניינות ביותר הועלו באשר לסיבות התרופפות ברית הנישואין. אחת מהן טוענת כי אנשים מזניחים את עצמם בזוגיות ארוכת טווח ושוכחים להשקיע בקשר, בזוגיות ובעיקר בעצמם. לאחר גירושין פעמים רבות אנשים מתחילים להשקיע בעצמם- מתלבשים יפה יותר, הולכים לטיפולי קוסמטיקה ומרגישים טוב עם עצמם. הם חשים כמו חזרו לחיים וטוענים כי הגירושין היו "הדבר הטוב ביותר" שקרה להם. השאלה הנשאלת היא האם היו משקיעים בעצמם לפני הגירושין- האם היו מתגרשים כלל?

 

צעיר לנצח


מובן שאין צורך לחלוש על משרדו של מנתח פלסטי עם סיום קריאת הדברים כדי למנוע את הגירושים שאתם עלולים לחוות- אך המסר פשוט: אנשים שאכפת להם מהחזות שלהם- מרגישים, מתנהגים וכן- גם נראים- צעירים יותר. הם משקיעים בעצמם, מתקנים נזקים של שנים של תזונה לקויה, תאונות דרכים המונעות מהם להתעמל כמו שצריך או סתם תהליכי הזדקנות רגילים, בין עם ע"י טיפולים קוסמטיים ובין עם ע"י ניתוחים פלסטיים. הסיכונים הכרוכים היום בטיפולי יופי כגון ניתוח אף, הגדלת חזה, הקטנת חזה, הצמדת אוזניים, שאיבת שומן, וסוגים נוספים של טיפולים קוסמטיים הם נמוכים עד מאד וכמעט שאינם מסכנים חיים. מכאן שהרווח הוא גדול וההפסד מינימאלי.

 

לקבל את עצמך

 

אם עבור ניתוחים פלסטיים מחירים גבוהים ממה שתוכלו לשלם, תמיד תוכלו להתחיל בקטן וללכת אל הקוסמטיקאית הקרובה אליכם. עם זאת, כדאי לציין כי היום על טיפולים רבים יש פריסת תשלומים נוחה ומחירים לכל כיס. בנוסף, חשוב לזכור כי קוסמטיקאית יכולה לעזור לכם במגוון רחב של בעיות- אך אינה יכולה לחולל ניסים ולבעיות מסוימות תצטרכו לפנות אל פלסטיקאי מומחה בלבד. ההשקעה העצמית תשתלם לכם בכל פעם שתסתכלו במראה, שתרגישו נחשקים ומעוררי מבטי התפעלות ותשדרו את זה. אל תתפלאו אם בן או בת הזוג שלכם יתחילו לחזר אחריכם כמו בימי נעוריכם והרומנטיקה תרקיע שחקים שוב. אז למה לחפש בן זוג חדש, אם אפשר פשוט לזכות שוב בזה שכבר נמצא שם?

 

כבר מזמן ידוע שלא רק נשים הן לקוחות מרוצות של ניתוחים פלסטיים. יותר ויותר גברים מבינים את היתרונות הגדולים של ניתוחים לשיפור המראה ואיכות החיים שמציעה כיום הרפואה האסטטית. כן, מדובר גם על שיפור איכות חיים ולא רק מראה, מכמה אספקטים שונים- בין אם מדובר על הרגשה טובה יותר עם המראה שלך, תחושת רעננות וצעירות או הסרת גורם מפריע פיזי שמקל על חיי היום יום כגון ניתוח עפעפיים נפולים שמקשים על ראייה או שאיבת שומן כחלק מתהליך הרזייה המשלב מעבר אל חיים בריאים יותר.

 

זכויות הגבר


שנים רבות התרגלו להתלונן על הקיפוח שעוברות הנשים בשלל מקצועות ותחומים בחיים. אין אכן ספק כי יש הרבה חוסר שוויון בין הגברים לנשים, אך בחלק מהמקרים המקופחים הם דווקא הגברים. אולם היום יותר ויותר גברים מדברים על העובדה שפנו אל טיפולים קוסמטיים או ניתוחים פלסטיים, אך עדיין קיימת סטיגמה גדולה מאד בקשר לחלק גדול מהטיפולים. אף אחד לא יביט עקום היום על גבר שמודה כי עבר ניתוח אף או הצמדת אוזניים אבל ניתוח לעיצוב חזה בד"כ אינו משהו שמשוויצים בו לחבר'ה במלתחות הבנים. גם ניתוח מתיחת פנים עדיין סובל מסטיגמה "נשית" בעיקרה, למרות הגידול המתמיד של הגברים הפונים אל הניתוח.

 

ולמה לא בעצם?

 

צריך להבין את ההיגיון מאחורי פנייה של גברים אל ניתוחים פלסטיים - כדי להבין למה גם היום, בשנות אלפיים ועשרה יש סטיגמה קשה כל כך כלפי חלק מהניתוחים. הגבר מנסה לעצב את גופו באופן גברי, אך עיצוב הגוף ואפילו המודעות אליו- עדיין נחשב עיסוק ברובו נשי. עם זאת, כשם שניתוחי הגדלת חזה, הקטנת חזה או שאיבות שומן הפכו למקובלים ביותר בקשר אוכלוסיית הנשים, המגמה היא כי בדור החדש של הגברים- יהיו גם ניתוחים בעלי מוניטין "נשי" לאטם נחלת כלל האוכלוסייה. וכך נוכל לראות גבר שאינו מתבייש שעבר מתיחת בטן לצורך בניית קוביות גבריות וסקסיות או מתיחת פנים לרענון העור והסרת מספר שנים.  מיותר לציין כי לרב המוחלט של ניתוחים פלסטיים מחירים אטרקטיביים ללא קשר לגיל, גזע ומין המטופל.

 

ד"ר תתקן אותי


כאשר נושא ניתוחים פלסטיים עולה בחדר מלא אנשים, לרב אפשר יהיה לחלק את תגובותיהם לשניים: אלו המצדדים מאד ואלו הנרתעים מאד, אך כמעט ואין אדם אדיש לנושא. המצדדים יאמרו כי ניתוחים לשיפור עצמי הם מקובלים ורצויים כיוון שהם גורמים לאדם לאהוב את עצמו יותר ולהיות חיובי יותר כלפי עצמו וכלפי אחרים, אחרים יאמרו כי על האדם לאהוב את עצמו כפי שהוא מבלי לשנות דבר. אבל המציאות היא שלעיתים, ניתוחים פלסטיים הם יותר מגחמה. במקרים רבים מדובר על ניתוחים משפרי איכות חיים, גם אם מדובר על שיפור האסתטיקה בלבד.

 

תיקון העבר


סגנון ראשון של ניתוחים פלסטיים הם ניתוחי תיקון טראומה או עבר אינו רצוי- על אף שברור מאליו כי תיקון נזק של כוויות או הסרת צלקות ואפילו איחוי קרום הבתולין הם ניסיון לתקן עבר טראומטי- ישנם ניתוחים נוספים בעזרתם מנסים אנשים להתגבר על עברם. בעצם, כמעט כל סוג ניתוח פלסטי יכול להיות מתקן עבר- הצרת היקפים למי שעברה תאונה ולא מצליחה לחזור לגזרתה בגלל הנכות, הסרת קעקועים למי שמאס במסר שבחר לשאת על גופו בשנות העשרה לחיו או ניתוח חזה הכולל הרמת חזה והקטנתו למי שאינה מסוגלת כבר לשאת את כובד משקל הזיכרון של הריונותיה. בעצם, במקרים כאלה מנסים אנשים להחזיר את הגלגל אחורה ואף לנסות להוסיף שיפורים- על הדרך.

 

ההכרח


במקרים מסוימים, מדובר על ניתוח הכרח בשביל לטפל בבעיה מסוימת. למשל- שאיבת שומן אולם אינו פתרון אולטימטיבי לבעיית ההשמנה אך במקרים מסוימים הינו הפתרון העדיף, כחלק מתהליך של הרזייה מהירה במקרה של סכנת חיים. למרות הנאמר, יש לציין כי רב ניתוחי המסת שומן ושאיבת השומן הם לצורכי אסתטיקה בלבד. ניתוחים לפתרון בעיות נוספות, כגון הזעת יתר, הסרה של עור עודף המפריע בתפקוד היומיומי בניתוחי מתיחת בטן , מתיחת פנים , מתיחת צוואר, תיקון סנטר כפול ובעיקר ניתוח עפעפיים גם הם ניתוחים נוספים. במקרים רבים עור עודף מפריע להתנהלות יומיומית תקינה, מקשה על תנועה או תפקוד והסרתו יכול לשפר את איכות החיים באופן ניכר.

 

סתם מראה


במקרה הפשוט והקל- מדובר על אדם שנראה כמו כל אדם אחר ואינו מרוצה ממראהו. לעיתים, אם כי לא תמיד, מדובר על בעיה ספציפית באיבר בגוף. כך למשל ניתוח אף, הצמדת אוזניים או עיצוב סנטר יכול לפתור בעיה של מי שאינו מאיברים אלה. גם אם יש מי שלא יסכים, המציאות היא ששיפור המראה יפתור חלק מהקשיים של אותו אדם- מודעות עצמית מוגברת, ביישנות בהופעה, התבודדות ועוד. חשוב עם זאת להיות מציאותיים בציפיותיכם. אם האדם המדובר הינו מסוגר ומתבודד ולא בגלל בושה על צורת גופו- גם הניתוח המתוחכם ביותר לא יוכל לגרום לו להיות חברותי ונועז. ניתוחים פלסטיים אינם טיפולים פסיכולוגיים ומטפלים בבעיה מקומית, גופנית, בלבד. אבל לפעמים, רק לפעמים, גם זה מספיק כדי להתחיל שינוי.

 

טיפול סימפטומטי


ישנם ניתוחים פלסטיים שנויים במחלוקת עד מאד. למשל, על אף ההסבר המתקבל על הדעת של הצורך בעשיית הקטנת חזה, הכולל בין השאר הקלה על כאבי גב ושיפור יציבה, אנשים לא מעטים מתנגדים נמרצות לניתוחי הגדלת חזה כביכול כניתוח מיותר ללא מטרה "רפואית" גרידא. אבל המציאות מורכבת יותר. נסו לדמיין אישה בעלת חזה שטוח, בסיום שנות הפוריות שלה. היא עלולה להרגיש לא נשית, בעיקר עם בוא גיל הבלות, דבר שעלול להוביל אותה לתקופה משברית מבחינה נפשית. האם גם במקרה כזה עבודתו של מנתח פלסטי מיומן היא מיותרת? וודאי שלא. לעיתים, דווקא הטיפול בסימפטום עצמו יעיל יותר מאשר טיפול מעמיק המנסה להגיע לקבלה עצמית דרך הנפש.

 

לא שם ולא כאן


למרות הדוגמא המאלפת לעיל לא מעטים שעברו ניתוח פלסטי יחזרו לעוד ניתוח ועוד אחד, לעיתים, מנסים לענות על צורך פסיכולוגי בעזרת סכינו של המנתח. אם אתם מתלבטים האם לגשת אל ניתוח פלסטי או לא, שאלו את עצמכם האם הציפיות שלכם ריאליות? אם אתם מצפים שהגוף הרזה החדש שלכם לאחר שאיבה או המסת שומן הוא שיוביל אתכם להצליח בחיים, למצוא עבודה או אהבה- ייתכן ואתם לא מציאותיים. אם לעומת זאת, אתם רוצים להביט במראה ולאהוב את מה שאתם רואים, ניתוח פלסטי הוא בהחלט פתרון ריאלי.

 

מחירי ניתוחי גוף


ניתוח הגדלת חזה
סוג שתל עגול
מחיר - 10,000-15,000 ש"ח

 

ניתוח הגדלת חזה עם הרמה
סוג שתל עגול
מחיר - 18,000-26,000 ש"ח

 

ניתוח הגדלת חזה
סוג שתל אנטומי
מחיר - 12,000-20,000 ש"ח

 

ניתוח הגדלת חזה עם הרמה
סוג שתל אנטומי
מחיר - 21,000-28,000 ש"ח

 

ניתוח הקטנת חזה
15,000-28,000 ש"ח

 

ניתוח הקטנת חזה לגבר
8,000-14,000 ש"ח

 

ניתוח הרמת חזה
15,000-25,000 ש"ח

 

ניתוח תיקון פטמה ששקועה
2,000-3,000 ש"ח

 

מחירי ניתוחי בטן
ניתוח מתיחת בטן פשוט
14,000-18,000 ש"ח

 

ניתוח מתיחת בטן מורכב
16,000-26,000 ש"ח

 

ניתוח מתיחת בטן עם שאיבת שומן
22,000-30,000 ש"ח

 

מחירי ניתוחי שאיבת שומן
ניתוח שאיבת שומן (כמות קטנה)
10,000-15,000 ש"ח

 

ניתוח שאיבת שומן (כמות בינונית)
13,000-17,000 ש"ח

 

ניתוח שאיבת שומן (כמות גדולה)
17,000-26,000 ש"ח

 

ניתוח הסרת עודפי עור
25,000-75,000 ש"ח

 

מחירי הסרת שומן לא ניתוח
המסת שומן בלייזר
6,000-8,000 ש"ח

 

המסת שומן בזריקות
2,000-5,500 ש"ח

 

המסת שומן בשיטת בודי טייט
4,000-12,000 ש"ח


מחירי ניתוחי הזעת יתר
ניתוח הזעת יתר בכפות ידיים
2,000-6,000 ש"ח

 

ניתוח הזעת יתר בבית השחי
1,200-5,000 ש"ח

 

ניתוח הזעת יתר במצח
1,200-4,500 ש"ח

 


מחירי הסרת צלקות
הסרת נקודת חן
250-750 ש"ח

 

הסרת צלקת בלייזר
700-1,600 ש"ח

 

הסרת שומות במגוון שיטות
300-2,500 ש"ח

 

הסרת קעקוע (תלוי בגודל)
650-5,500 ש"ח

 

מחירי ניתוחי פנים


דוגמאות לניתוחים פלסטיים המתקיימים ומשפרים את מראה הפנים ניתן למנות ניתוח מתיחת פנים המתאים לנשים שהגנטיקה שלהן משפיעה על איכות עור הפנים והן נתקלות בקמטוטים וקמטי זקנה כבר בגיל צעיר יחסית, ניתוח עפעפיים מעניק לפנים מראה צעיר ורענן ומעלה את העפעפיים למעלה למראה מוצק יותר, ניתוח אף, הוא הניתוח הנפוץ ביותר שנועד לתקן אך עקום או גדול מדי שלא מתאים פרופורציונאלית לפרצוף או הצמדת אוזניים שהוא ניתן  שמשפר את מראה הפנים באופן כללי במקרה של אוזניים בולטות או גדולות מדי.

 

ניתוחים פלסטיים יכולים לתקן מגוון רחב של בעיות בפנים שנובעות מגנטיקה פחות טובה או מנזקים של הטבע במהלך השנים. על ידי ניתוחים פלסטיים ניתן לתקן את מראה הפנים באופן מוחלט ולשפר את המבנה של הפנים בצורה ניכרת. ניתוחים פלסטיים בפנים מתאימים לכל אחד שלא מרגיש טוב עם המראה החיצוני שלו ורוצה לשפר את איכות החיים שלו.


ניתוח הצמדת אוזניים
8,000-12,000 ש"ח

 

ניתוח הרמת גבות
6,500-12,000 ש"ח

 

ניתוח הרמת עפעפיים (עליון+תחתון)
12,000-16,000 ש"ח

 

ניתוח עפעפיים עליוניות
10,000-14,000 ש"ח

 

ניתוח עפעפיים תחתונות
10,000-14,000 ש"ח

 

ניתוח אף פשוט
6,000-9,000 ש"ח

 

ניתוח שיחזור אף
10,000-15,000 ש"ח

 

תיקון ניתוח אף כושל
10,000-14,000 ש"ח

 

ניתוח אף מורכב
10,000-15,000 ש"ח

 

ניתוח סנטר כפול
8,000-12,000 ש"ח

 

ניתוח עיצוב סנטר
8,000-20,000 ש"ח

 

ניתוח השתלת סנטר
8,000-13,000 ש"ח

 

ניתוח מתיחת צוואר
15,000-22,000 ש"ח

 

ניתוח מתיחת פנים
20,000-35,000 ש"ח

 

ניתוח מתיחת פנים והרמת מצח
30,000-45,000 ש"ח

 

ניתוח מתיחת פנים קטן
15,000-21,000 ש"ח

 

מחירי ניתוחי אסתטיקה ואגינאלית

 

ניתוח קיצור שפתי הפות
3,000-12,000 ש"ח

 

ניתוח הקטנת שפתי הפות הפנימיות
3,000-8,000 ש"ח

 

ניתוח הצרת נרתיק
3,000-12,000 ש"ח

 

ניתוח הרחבת נרתיק
3,000-12,000 ש"ח

 

ניתוח איחוי קרום הבתולין
5,000-10,000 ש"ח

 

ניתוחים פלסטיים - מתייעצים, משווים וחוסכים

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.