×


תפריט נגישות

פיקוח בניה

מחפשים פיקוח בניה?

 

פיקוח בניה וחשיבותו

 

ברוכים הבאים לאתר בעלי מקצוע שירות 10, כאן ניתן לקרוא המלצות, לקבל ייעוץ מקצועי והצעות מחיר בקליק לפיקוח בניה - וכל זה ללא עלות וללא התחייבות!

 

ייעוץ טלפוני והצעת מחיר ללא התחייבות!
 

 

היום כבר אין צורך להשקיע זמן בחיפוש אחר חברת בדק בית טובה, אתר שירות 10 בדק ומצא עבורכם חברות בדק בית איכותיות ומקצועיות שקיבלו ביקורות חיוביות והמלצות מגולשים ועכשיו גם אתם יכולים להינות מייעוץ מקצועי בחינם והצעות מחיר ללא התחייבות, מלאו את טופס בקשה להצעת מחיר ועד 3 חברות בדק בית יחזרו אליכם טלפונית, בדרך זו תקבלו תשובות לשאלות וגם תעשו השוואת מחירים.

 

 

הכל על פיקוח בניה

 

חברת בדק בית מקצועית ומנוסה מציעה מעטפת שירותים רחבה הכוללת בין היתר פיקוח בניה. הפיקוח במהלך בניית הבית על ידי מהנדס מוכשר ומנוסה משחרר את בעל הנכס מהתעסקות ובזבוז שעות ארוכות בשטח, כאשר לרוב בעל הנכס אינו בקי בתחום הבניה ולכן חשוב לערוך ביקורת ופיקוח על ידי מהנדס מקצועי ומנוסה.

פיקוח במהלך בניית בתים פרטיים, וילות ופרויקטים נוספים בתחום הנדל"ן מבטיח עבודה איכותית ופיקוח צמוד על הקבלנים ואנשי המקצוע השונים ועל העובדים בשטח.

בניית בית כרוכה בפרמטרים רבים וללא ניהול בניה נכון ואפקטיבי עלולה הבנייה להתמשך זמן רב מהמתוכנן והעבודה בשטח עשויה להיות באיכות נמוכה שתצריך תיקונים יקרים עוד לפני מסירת המפתח או לאורך השנים.

 

פיקוח לפני תחילת הבניה

 

מפקח בנייה יבטיח כי איכות בניית הבית או הדירה תהיה ברמה גבוהה ותפקידו למנוע ליקויי בנייה בכל שלבי תהליך בניית הבית. חשוב לפנות לחברת בדק בית מקצועית ומנוסה אשר שולחת מפקח בניה מטעמה כבר בשלבי תכנון הנכס ולפני תחילת הבניה.

תפקידו של המהנדס לוודא כי תהליך הבניה מתבצע נכון, הוא יבדוק את שרטוט האדריכל ויפקח על המדידות בשטח, ייעץ ללקוח לגבי פתרונות ושינויים כדאיים במתווה תוכנית הבנייה ופיקוח מקצועי ואיכותי יוכל להוזיל את עלות הבנייה ואת עלות ההוצאות השונות בתחזוקת הבית בהמשך, לדוגמא- ייעוץ לגבי כיווני אוויר, התאמת התוכנית לאור השמש ועוד מגוון פתרונות שיוזילו עלויות חשמל, חימום ומיזוג בהמשך.

המפקח מטעם החברה פועל במשותף עם מנהל הפרויקט ומייעץ לו. בין תפקידיו הרבים והחשובים עליו לבדוק את לוח הזמנים של הקבלן המבצע ולאשר אותו, לדווח לרשות המקומית לגבי התחלת הבניה ולאם עם הרשויות השונות לגבי חיבור לרשת המים, החשמל, הביוב וכד'.

 

פיקוח במהלך הבניה

 

 חברת בדק בית אשר נשכרת לטובת הפיקוח על הבניה שולחת מטעמה מהנדס בניה מומחה בפיקוח בניה וביקורת מבנים.

פיקוח צמוד בשטח מוודא כי הקבלנים ובלי המקצוע השונים (קבלן חשמל, קבלן אינסטלציה קבלן שלד וכו') יבצעו את מלאכתם במקצועיות וברמה גבוהה תוך הקפדה על כללי העבודה והבטיחות, בהתאם ללו"ז הנקבע בתוכנית ותוך שימוש בחומרים איכותיים המפורטים בתוכנית הבניה ולא בחומרי גלם תחליפים וזולים.

במהלך הבנייה המפקח בודק את חומרי הגלם ועורך ביקורות איכות על העבודה וטיב החומרים. בנוסף, תפקידו לעקוב אחרי בדיקות האיכות להן מחויב הקבלן המבצע ואחרי פעילותו בשטח.

כמו כן, מהנדס הבניה המפקח על עבודות הבניה בודק ומאשר כל שלב בהתקדמות הבניה, ידאג לפתרון בעיות ולחלופות בעת הצורך ובמקרה שמתעוררות בעיות בבנייה, יבטח כי עבודות השלד החשובות מתבצעות היטב וידרוש תיקון ליקויי בנייה בעבודות השלד ובכל שלב אחר.

במהלך בניית בית מתעוררות בעיות שונות העלולות לעקב את המשך הבניה ואת העמידה בלו"ז. בעיות אלו דורשות טיפול מהיר ומקצועי על ידי מהנדס מומחה המספק פתרונות, הסברים לקבלנים השונים בשטח ותפקידו לדווח ללקוח על הבעיות והפתרונות שהציע.

חשוב לדעת כי בניית וילה עם ליווי של מפקח בניה משתלם כלכלית, חוסך משאבים רבים הן מבחינת זמן והן מבחינת עלויות והוצאות כספיות, והפיקוח המקצועי והצמוד תורם לחיסכון בעלויות של חומרים ובאיכות החומרים המשמשים לבניה.

בנוסף, מפקח הבניה יכול לעזור ולייעץ ללקוח לאורך כל שלבי בניית הבית הפרטי או בניין המגורים המשותף וביכולתו לערוך סקר השוואת מחירים בין קבלני שיפוץ לבניית בתים חדשים או במהלך שיפוץ הבית הפרטי או דירת המגורים.

 

שמירה על תקציב הבניה והשיפוץ

 

חשוב לדעת כי חברות בדק בית מציעות סל שירותים רחב ומקיף בתחום פיקוח בניה וביקורת מבנים והעסקת מהנדס מומחה מטעם החברה בבניית בית חדש או בשיפוץ נכס (דירה, בית, בניין, מבנה מסחרי או תעשייתי וכד') מבטיח שמירה על תקציב הבניה והשיפוץ.

מפקח הבניה אחראי לבדוק את התוכנית, לפקח על קבלני השיפוץ והעובדים בשטח, למצוא חלופות יעילות ולספק פתרונות איכותיים במקרה של איתור ליקויי בניה או בעיות תכנון וכמובן לדאוג כי תקציב הבניה לא יחרוג מהמסגרת התקציבית ומיכולתו הכספית של הלקוח.

 

איתור ליקויי בניה

 

חברת בדק בית מציעה שירות חשוב לאיתור ליקויי בניה לפני קבלת המפתח לדירה חדשה או לבית חדש מקבלן וכן ביקורת מבנים ואיתור ליקויי בניה לפני רכישת דירה יד שנייה.

כאשר החברה מגלה ליקויי בניה, ובמקרים רבים מגלים ליקויים, הן בדירות חדשות והן בדירות משומשות, וכך ניתן להחליט האם לרכוש את הנכס בו מעוניינים, האם לדרוש תיקון הליקויים מהקבלן המבצע או ממוכר הדירה או למצוא דרך אלטרנטיבית כמו קבלת פיצוי עבור ליקויים אשר מתגלים במהלך הבדיקה.

עליכם לזכור כי רכישת נכס היא קרוב לוודאי ההוצאה הכספית הגבוהה והמשמעותית ביותר בחייכם ולכן אין להקל ראש בנושא ובדיוק כפי שהנכם נוהגים לקחת רכב לבדיקת מומחה לפני מכירה כך עליכם לנהוג לפני רכישת נכס יד שנייה או כניסה לבית החדש.

לכן, חשוב לפנות לחברת בדק בית מקצועית ומנוסה המבצעת בדיקות ואיתור ליקויי בנייה במקצועיות ובעזרת מכשור מתקדם. בסיום הבדיקה מקבל הלקוח דוח מפורט הכולל את ממצאי הבדיקה והמלצות לגבי רכישת הנכס, עלויות תיקון משוערות ופרטים נוספים.

אגב, כיום נוהגות חברות קבלניות רבות להתהדר במונח "בניה ירוקה" אך רק באמצעות בדיקת בדק בית מקצועית תוכלו לוודא כי אכן הנכס שברצונכם לרכוש עומד בתקנים הדרושים לבניה ירוקה.

כך לדוגמא, יש לבצע בדיקת רעש, בדיקת גז ראדון באזורים מסוימים, בדיקת קרינה מרשת החשמל ומהרשת הסלולרית ועוד.

 

תמורה מלאה לכסף

 

פיקוח בניה פרטית חשוב לכל אדם המעוניין לבנות וילה וליהנות מבנייה איכותית, בסטנדרטים גבוהים של בניה, עם חומרים איכותיים ובטכנולוגיות מתקדמות.

בניה איכותית ותחת פיקוח של מהנדס מחברת בדק בית תבטיח לכם עבודה מקצועית של בעלי המקצוע השונים המעורבים משלב תכנון הבית, דרך הקמת השלד ועבודות הפיצוח ועד לעבודות הסיום והפינישים בבית ומחוצה לו.

חשוב לדעת כי מפקח בנייה חוסך התרוצצות של הלקוח בשטח ובין הספקים השונים והוא זוכה לקבל ממקור אחד ואמין המייצג אותו את כל המדע הנדרש לבניית הבית וכן לפיקוח צמוד בשטח על הקבלן המבצע או על קבלן השיפוצים ושאר בעלי המקצוע.

לסיכום, חשוב לפנות לחברת בדת בית מקצועית ומנוסה לפני התחלת הבניה, לפני תחילת השיפוצים, לפני קבלת המפתח לדירה או לבית החדש מהקבלן ולפני קבלת החלטה על רכישת כל סוגי הנכסים.

 

כמה עולה הליך פיקוח בניה?

 

טווחי מחירים עבור פיקוח בניה
(חישוב לפי שכר חודשי)
5,000-25,000 ש"ח

מחיר פיקוח בניה
(לפי הסכם התקדמות בפרויקט)
מחיר משתנה

ט.ל.ח