שירותי השוואת מחירי ביטוח

מחפשים שירותי השוואת מחירי ביטוח? ברוכים הבאים לאתר שירות 10 מחיר 10, כאן ניתן לקבל ייעוץ משפטי מקצועי, המלצות והצעות מחיר עבור שירותי ביטוח.

 

מדריך עבור ביטוח: מי צריך ביטוח?

יש אין סוף מהם וחוץ מהסוכן שלך, אף אחד לא באמת מבין אותם. ברוך בואך אל מדריך לביטוח למתחילים. מדריך קל וברור, המאפשר לך להבין את סוגי הביטוח השונים- על קצה המזלג כמובן. כדי להעמיק ולהבין את הסוגים ותת הסוגים של הביטוחים השונים לעומק, מומלץ למצוא מדריך לביטוח מקיף יותר או מדריך לביטוח הספציפי בו אתה מעוניין.


מוכרים

הביטוחים המוכרים יותר הינם ביטוחי חובה. אלה הם ביטוחים שמחייבים אותך לבצע: ביטוח משכנתא למשל הוא ביטוח חובה לכל בעל משכנתא, ביטוח זה כולל בעצמו ביטוח חיים וביטוח על מבנה הדירה. אפשר כמובן להרחיב ביטוח דירה ולרכוש גם ביטוח רכוש. עוד ביטוחים מוכרים למדי מופיעים בשם הכולל: ביטוח רכב: ביטוח חובה, ביטוח מקיף וגם ביטוח צד ג'. צד ג' אפשר לעשות על מקרים נוספים- למשל לבטח את הכלב, למקרה שיפגע במישהו. ביטוחי הרכב הם ביטוחים בהם יש יתרון בולט לרכישת ביטוח ישיר ללא תיווך סוכן ביטוח- בגלל שהם מוכרים ושגורים כל כך. כלי רכב מיוחדים דורשים ביטוחים מיוחדים- למשל ביטוח אופנוע או ביטוח משאיות.


גם חשוב

ביטוחים נוספים שיש כמעט לכולם אך אנשים לא מכירים אותם כל כך, הינם ביטוחים הקשורים בעבודה שלנו. כל עצמאי חכם יעשה ביטוח עסק ויכיר אותו על בוריו, כל אחד לפי עיסוקו: המעסיק עובדים זרים יעשה ביטוח עובדים זרים, החקלאי ביטוח חקלאי וישנם גם ביטוח קבלנים, ביטוח לצימרים, ביטוח משרדים, ביטוח גני ילדים, ביטוח ספורטאים ועוד. השכירים לעיתים נדירות בלבד יודעים כי יש להם ביטוח מנהלים או קרן פנסיה על פי חוק. זהו ביטוח המיועד לגיל הפרישה ולעיתים קרובות הוא כבר כולל בתוכו דברים כמו אובדן כושר עבודה או תאונות אישיות. תפקידים מיוחדים ובכירים יכולים לכלול תוספת של נאמנות עובדים, ביטוח דירקטורים.


על בריאות ומשפחה

הביטוחים החשובים ביותר לאדם "הפשוט" הם דווקא ביטוחי בריאות, עליהם מוותרים לעיתים קרובות מדי המשפחות מחוסר ידע. ביטוח למשפחה צריך להכיל ביטוח ילדים והורים הכולל ביטוח בריאות בסיסי (שעושים בקופה), ביטוח סיעודי, ביטוח שיניים, ביטוח מחלות קשות וגם מקרים של מחלות מיוחדות עבור בני משפחה ספציפיים כגון ביטוח לחולי סכרת.

לדאוג ליום גשום

בקרב אנשים רבים נפוצה הפרספציה המוטעית כי ביטוחים הם עסק של אנשים עשירים. כי לאנשים שאין להם כסף בהתנהלות היומיומית- הרי אין מה להשקיע כסף יקר בתוך פוליסות של "אולי ואולי לא יקרה". הגישה הזו גם לא ממש מבינה מה ההבדל בין השקעה של כסף בלוטו או הימור אחר, לעומת הביטוחים- אחרי הכל- יש סיכוי סביר מאד שלעולם לא תראו את הכסף שלכם יותר, וגם לא תצטרכו את חברת הביטוח- אז למה להשקיע? אבל כל מי שיעיין אפילו מעט בכל אתר ביטוח זוטר באינטרנט יגלה- שאין טעות גדולה יותר מגישה זו.


למה לי ביטוח?

חיי האדם אינם שווים- ישנם שנים פוריות ובריאות יותר וכאלה החלשות יותר, ישנם שנים אחידות לכל האוכלוסייה (למשל שנות פרישה) וישנן אינדיווידואליות (למשל תקופת נכות). הרעיון מאחורי ביטוחים הוא "ליישר" את החיים ע"י חסכון בעתות און, לתקופות חלשות יותר. כך למשל ביטוח רכוש מסוגים שונים כגון ביטוח עסק, ביטוח דירה, ביטוח לצימרים, ביטוח משרדים, ביטוח אופנוע , ביטוח משאיות וגם ביטוח רכב (הכולל בתוכו ביטוח חובה ולעיתים גם ביטוח מקיף) דואגים להחזיר לך כסף במקרה של פגיעה ברכוש שלך. חלק מהביטוחים הנ"ל הינם ביטוחי חובה- ביטוחי הרכב ע"פ חוק, וביטוחי הדירה למשכנתא למשל- אבל אחרים יכולים גם הם להקל מאד על החיים שלכם במקרה לא צפוי.


עוד ועוד

חלק נרחב מביטוחי הרכוש לא נותר באגף הרכוש בלבד- אלא מתווספים אליו דברים נוספים, הנוגעים דווקא למקרים הקשורים באנשים. כך למשל ביטוחי רכב כוללים לעיתים ביטוח צד ג ומדברים לא רק על נזק לרכוש אלא גם הוצאות רפואיות במקרה תאונה ועוד. גם ביטוח משכנתא למשל, כולל בנוסף לסעיפי ביטוח הדירה השונים, ביטוח חיים שאמור לתת בטחון לבנק במקרה ואחד מבני הזוג נפטר וגודל ההכנסות של בעלי הדירה משתנה. ביטוחי משכנתא נוטים אנשים לעשות כדרך אגב, בתוך הבנק שלהם- מבלי להשקיע באמת בסקר שוק ובדיקת זכויות ויכולות.


לעת זקנה או מחלה

ישנם ביטוחים שאמורים לדאוג לכם בעתות משבר. כמה פעמים ראיתם מודעות בעיתון המפרסמות סיפור קורע לב, על ילד קטן או אב לשלושה הזקוקים בדחיפות להשתלה בחו"ל- ואין בידם האמצעים האסטרונומיים. כאן בדיוק המקום להפריח את הטענה כי הביטוח נועד לאנשים עשירים. מי שיש לו מיליונים, לא צריך לעשות ביטוח בריאות, אבל מי שאין לו חייב בכך. ככלל, ביטוח למשפחה בנוגע לבריאות אינה השקעה יקרה מדי אם אתם אנשים צעירים ובריאים- אך היא כדאית ולרב, כוללת ביטוח ילדים בסכום סמלי או חינם עד גיל מסוים. ביטוחי הבריאות כוללים בד"כ מענים עבור בעיות מסוגים שונים ויכולים לכלול הרחבות של ביטוח סיעודי, תאונות אישיות, ביטוח שיניים, ביטוח נסיעות לחול, ביטוח מחלות קשות והשתלות בחו"ל. בנוסף, ישנם ביטוחים ספציפיים לאנשים בעלי "סיכון מוגבר" הן בגלל עיסוק והן בגלל מחלה קיימת כגון ביטוח לחולי סכרת, ביטוח ימי , ביטוח ספורטאים או עוסקים במקצועות מסוכנים אחרים.


לעבודה

בשנות העבודה שלנו אנו רוצים לדאוג לשנות הפרישה- כך שסוגים שונים של ביטוחים מנסים לדאוג לעתיד המבוגר יותר שלנו. ביטוח דירקטורים , נאמנות עובדים, ביטוח מנהלים, קרנות פנסיה וקופות גמל לשכירים או ביטוחים לעצמאים, הכוללים גם הרחבות ע"פ סיכוני מקצוע כגון ביטוח חקלאי, ביטוח קבלנים, ביטוח גני ילדים, ביטוח חובות, ביטוח עובדים זרים למי שמשתמש בשירותיהם ועוד. מומלץ לכל בעל עסק לעשות גם ביטוח אלמנטארי המגן על כל רכוש העסק ובלא קשר לעובדת היותך שכיר או עצמאי וודא כי הביטוח שלך כולל סעיפים של אובדן כושר עבודה כדי שהמשפחה שלך לא תהיה בבעיה אם תמצא את עצמך ללא יכולת השתכרות.


איך יודעים

ים סוגי הביטוח לא צריך להרתיע אתכם מלהבין את הצרכים והזכויות שלכם. אתר ביטוח טוב יכול להציע מגוון הצעות איכותיות גם לביטוחים מכל הסוגים. ככלל, אנשים שלא מבינים בביטוח נוטים להשאיר את השטח הזה כהפקר, וחבל, בתוך אתר ביטוח אפשר למצוא מידע בסיסי ומהימן- שיסביר לכם את המהות והשימושים השונים בביטוחים. כאן המקום להבין מה ההבדל בין ביטוח ישיר לביטוח דרך סוכן ביטוח ומתי עדיפה שיטה כזו או אחרת.

 

ביטוח אלמנטרי - מקפצה לעתיד

רבים מאתנו מסיימים את התיכון ללא שמץ קלוש לגבי מה ברצוננו ללמוד ובמה ברצוננו לעסוק בעתיד המקצועי שלנו. "לא נורא", אחרי הכל- יש לנו את כל זמן הצבא לחשוב על כך. אבל הצבא מנתק אותנו מהמציאות המקורית שלנו ומעביר אותנו לעולם אחר לגמרי, שמרחיק את המחשבה על העתיד עוד יותר. עכשיו, בגיל 21, אתם עומדים מחוץ לשערים הגדולים של הבסיס ומבינים שזה הזמן להחליט לאן ללכת- ועדיין אין לכם מושג.


בטעות או בכוונה

נכון שיש אנשים שמגיעים לעולם הביטוח גם שלא בטעות, אבל רבים מאתנו מתגלגלים לשם דווקא כך. בחיפוש אחר עבודה משתלמת, בשעות סבירות וללא הכשרה גדולה מדי- אנחנו מוצאים את המוקדים של חברות הביטוח. בגדול, ישנם שלושה מוקדים עיקריים של ביטוח ברב חברות הביטוח: ביטוח אלמנטרי, ביטוח בריאות וביטוח חיים. ההבדלים בין קצב ההתקדמות במוקדים השונים לתפקידים בכירים יותר ניכרים מאד והם בקורלציה ישירה לזמן ההכשרה ומורכבות הידע שצריך עבור מענה במוקד הספציפי.


הפשוט ביותר

זמן ההכשרה הקצר ביותר, לרב, הוא של מוקד ביטוח אלמנטארי. זהו מוקד העוסק בכל מה שהוא רכוש - בתים, מכוניות וכלי שיט לדוגמא. בגלל שמדובר בביטוח של חפץ, בעל ערך נקוב וידוע, נחשב המוקד של ביטוח אלמנטארי למוקד פשוט יחסית ולא מתוחכם. אין פלא, אם כך, שגם ההתקדמות במוקד הזה היא איטית יותר.


מסובך אבל פחות

ביטוח בריאות הינו הביטוח הבינוני מבחינת משך זמן שירות במוקד עד התקדמות. על אף שישנם אין ספור ניואנסים לביטוחי הבריאות, הרי שפחות אנשים רוכשים אותו מאשר את ביטוח החיים או האלמנטארי (בחלקו בגלל שהם חובה ללקיחת משכנתא). זו אולי אחת הסיבות הבודדות למשך התקופה הארוכה יחסית של השירות במוקד הזה.


ביטוח עילית

הביטוח המסובך ביותר להבנה, והמוקד בעל ההכשרה הארוכה ביותר, הינו מוקד ביטוח חיים. גם מספר הלקוחות הוא גדול כאמור- מה שהופך את העבודה במוקד ביטוח חיים למאתגרת, קשה מאד, אך משתלמת. ישנן חברות בהם מתקדמים לתפקידים בכירים אחרי שנה בלבד במוקד זה ובכל מקרה, ההבנה בעולם הביטוח משתלמת גם למי שלא מתקדם.

 

טיפים עבור בחירת סוכן ביטוח

בקשו אישור בכתב מהסוכן ביטוח עבור כל הבטחה שאתם מקבלים ממנו.

לא מומלץ לבטח רכוש בסכום שנמוך מהערך שלו, עדיף להגדיל את ההשתתפות העצמית על מנת לחסוך במחיר.

דרשו לקבל את הפירוט של סכום הביטוח וההשתתפות העצמית בכתב


סוכן ביטוח – כדאי לדעת

סוכני ביטוח וחברות ביטוח אינם מחויבים לחדש את הסכם הביטוח שלכם באופן אוטומטי. בקשו אישור בכתב לפני שהביטוח מסתיים לגבי חידושו

עדכנו את פוליסת הביטוח אחת לשנה-שנתיים. תכנון נכון יאפשר לכם כיסוי יותר טוב.

אל תסכמו עם סוכן הביטוח על שום דבר בעל פה, תמיד בכתב. בסיכומים בעל פה יש לא מעט בעיות שעולות כמו הבדלים בזיכרון ובהבנה של הדברים.


המדריך השלם לכל סוגי הביטוחים

ביטוח זה דבר חשוב מאוד! אף אחד מאיתנו לא רוצה למצוא את עצמו יום אחד מסובך על מעל לאוזניים בגלל הסתבכות כלכלית. יש דרך למנוע זאת והיא ביטוח, השקעה לטווח ארוך שבדרך כלל אף אחד מאיתנו לא באמת מעוניין לבדוק עד כמה היא משתלמת. אבל אם אתם באמת רוצים להיות שקטים כשאתם ישנים בלילה, כדאי לכם להיות מבוטחים. הנה כלל מקרי הביטוח ששווה להיערך אליהם.

 

ביטוח משכנתא

משכנתא היא ההלוואה הגדולה ביותר שלרובנו יצא לקחת במהלך חיינו. מכיוון שמדובר בתכנית פיננסית לאורך זמן חשוב מאוד להיות מוכנים למקרה של אובדן כושר עבודה, או נסיבות אחרות שלא יאפשרו לנו להחזיר את ההלוואה שלקחנו. כדי שבכל זאת תישאר לנו קורת גג ולא משנה מה יקרה לנו, כדאי מאוד להיות מבוטחים.


ביטוח חיים

במהלך היום יום שלנו אנחנו נוסעים, טסים ואפילו חוצים כבישים. איך שלא נסתכל על זה אורבות לנו בדרך לא מעט סכנות ותאונות אופציונאליות. שלא נדבר על מחלות סופניות. כדי שהאנשים היקרים לנו יוכלו להמשיך להסתתדר לאחר לכתנו, חשוב שיהיה לנו ביטוח חיים. כך נבטיח שהם יוכלו להתפרנס גם ללא מקור ההכנסה שלנו. הביטוח מכסה גם במקרים של תאונות אישיות.


ביטוח עסק

העסק עובד עכשיו יופי, אבל מה יקרה אם יום אחד מישהו יפרוץ אליו, תהיה הצפה או שחלילה קצר במעגל החשמל יגרום לשריפה.. ביטוח עסק ידאג שהנזקים יתוקנו בזמן הקצר ביותר ושאתם תפוצו כספית בגין הנזקים שנגרמו לכם בימים שהעסק הושבת. בהקשר לביטוח זה חשוב לבדוק ביטוח חובות.


ביטוח מנהלים

דרג המנהלים הוא דרג גבוה לא רק בעבודה, אלא גם מבחינת זכויות הביטוח. התנאים הסוציאליים שלכם גדלים ככל שהדרגה שלכם עולה. חשוב לבטח את מיקומכם, כדי שכשתצאו משוק העבודה אל חיי הפנסיה עדין תזכו להטבות גבוהות יותר. כדאי לבדוק גם ביטוח דירקטורים וביטוח נאמנות עובדים.

 

ביטוח בריאות

כל מי שחי במדינת ישראל יודע שלא ממש ניתן לסמוך על הביטוח שנותנת הממשלה. ברגע האמת, טיפולים רפואיים שאינם כלולים באופן ישיר בסל הבריאות יעלו לכם לא מעט כסף. לכן כדאי להיערך מראש. ביטוח בריאות ידאג שתהיו מכוסים בכל מקרה ושלא תצטרכו לשלם הון עתק כדי למממן את הטיפולים. כאן כדאי לבדוק אפשרות להרחבת הביטוח כמו (ביטוח מחלות קשות, ביטוח אלמנטרי, סיעודי, ביטוח לחולי סכרת,  ועוד).


ביטוח סיעודי

הביטוח הסיעודי יקנה לכם פיצוי במידה ותזדקקו לסיוע צמוד של 24 שעות. לא נעים להיקלע למצב סיעודי, זה עלול לקרות לכל אחד מאיתנו.


ביטוח חקלאי

יש שנים בהן האדמה נותנת את יבולה ויש שנים בהן נזקי הטבע עלולים לחבל בפרנסה. כדאי לבטח את התוצרת ולמנוע מפח נפש בעתיד.


ביטוח רכבים

יש ניתן לבטח את הרכב בחברות כמו ביטוח ישיר, תקנות אלו אינן מתייחסות רק לרכב 4 גלגלי, אלא גם למקרים שונים כמו ביטוח אופנוע או ביטוח משאיות. הביטוח מתחלק לשלושה חלקים

• ביטוח חובה– בהתאם לחוק הרישוי כל רכב חייב להיות מבוטח בביטוח חובה, לא משנה מה הערך שלו ומה המחיר.

• ביטוח מקיף: פוליסה זו מכסה את הרכב באופן מלא גם במקרה של תאונה וגם במקרה של גניבה, או נזקי טבע

•  ביטוח צד ג: ביטוח זה מכסה רק במקרה בו נגרמה תאונה על ידי צד שלישי. חברת הביטוח תדאג לכיסוי הוצאות המשפט והטיפול בנזק שנגרם.


ביטוח נסיעות לחו"ל

יש נסיעה לחול מאוד מהנה, אבל פציעה בחול ללא ביטוח היא חוויה מאוד לא מומלצת. כדאי לשנן, לא נוסעים לחול ללא ביטוח!


ביטוח שיניים

שיניים הן מצרך יקר ואפילו יקר מאוד. אם תקפידו לטפל בהן באופן תדיר ותבטחו אותן , תוכלו לחסוך אלפי שקלים בתחזוקת השיניים שלכם.


ביטוח דירה

ביטוח זה מכסה את מבנה הבית והתשתיות. אם אתם מעוניינים לבטח את תכולת הדירה, כדאי לבדוק על ביטוח רכוש.


ביטוח קבלנים

הקבלן חייב להיות אמון על תשתיות המבנה ועל תקינותו. חשוב לשים לב לתוקף הביטוח ולחדש אותו בזמן בהתאם לתקן.


ביטוח לצימרים

צימרים הם עסק נפלא, אבל אם אחד האורחים יפצע בצימר תצטרכו לשלם על כך לכל החיים. חשוב שתהיו מכוסים.


ביטוח מישרדים

ביטוח זה כולל הכל – גם את הציוד במשרד, ובמידת הצורך גם את העובדים. אל תעבדו ללא ביטוח, זה ממש לא משתלם.


ביטוח משפחה

ניתן לבטח את כל המשפחה תחת קורת גג אחת וליהנות מהטבות ומחירים אטרקטיביים יותר.


ביטוח ילדים

הילדים מבוטחים באופן אוטומטי במוסדות החינוך. אך אם חלילה קורה להם משהו בבית חשוב שתדעו שהם לא מבוטחים.


ביטוח גני ילדים

על פי חוק משרד החינוך גני הילדים חייבים לעמוד בתקני בטיחות מחמירים של חברות הביטוח ולכן גן ללא ביטוח לא יוכל לעבוד. כדאי לשאול את הגננת על כך.


ביטוח ימי

על פי תקנות חתם הביטוח כל כלי שיט מחוייב בביטוח. חשוב לדעת זאת אפילו אם אתם עולים על סירת מנוע קטנה.


ביטוח ספורטאים

ספורטאים חשופים יותר לפגיעות ופציעות. לכן חשוב להיערך לכך מראש. אל תתאמנו ללא ביטוח, אתם עלולים לגרום לעצמכם נזק בלתי הפיך שתשלמו עליו למשך כל חייכם.


ביטוח עובדים זרים

שהיית עובדים זרים היא חוקית במקרים מסויימים. אבל חשוב לבטח אותם כחוק.


אל תחכה שיקרה אסון, בקש הצעת מחיר עוד היום! סוכן ביטוח ישמח לעמוד לשירותך. 

 

פניות אחרונות
ביטוח רכב
ביטוח לאופנוע 125 סמק נהג גיל 16 חובה וצד ג
רמלה - לוד
06/06/2022 13:07:51
ביטוח רכב
אופנוע ורסיס 300 2018
רמת גן - גבעתיים
05/06/2022 13:31:09
ביטוח רכב
קטנוע בנפח 200
ירושלים והסביבה
31/05/2022 11:40:17
ביטוח רכב
ביטוח לאקס מקס 300 מודל 2017
תל אביב
30/05/2022 08:12:28
ביטוח רכב
מעוניין לשמוע הצעת מחיר לביטוח קטנוע 250 סמק
אשדוד
27/05/2022 16:50:04
ביטוח דירה
ביטוח לשני צימרים מעץ
מושבים בצפון
25/05/2022 12:09:22