שירותי השכרת רכב בישראל

מחפשים שירותי השכרת רכב בישראל? ברוכים הבאים לאתר שירות 10 מחיר 10, כאן ניתן לקבל ייעוץ משפטי מקצועי, המלצות והצעות מחיר עבור שירותי השכרת רכב בישראל.

 

הכל על השכרת רכבים בישראל

מעוניינים לשכור רכב בארץ ליום אחד, לכמה ימים או לתקופה ארוכה? מחפשים חברה המציעה שירות השכרת רכב מפואר לחתונה? מעוניינים לשכור רכב קטן, רכב ספורט, מיניוואן, ג'יפ או מסחרית?

אם כן, כדאי לדעת כי בשנים האחרונות עבר שוק השכרת הרכב בארץ תהפוכות רבות ואם עד לפני כמה שנים השירות היה פופולארי בקרב חברות, עסקים ותיירים המגיעים לישראל הרי כיום השכרת רכב בארץ פופולארית ורבים מהישראלים שוכרים רכב במהלך חופשות בארץ, על מנת לצאת לטיולים, להגיע בנוחות לאירועים וכמובן לטובת העסקים שלהם. יש חברות השכרת רכב קטנות, בינוניות וגדולות, בין חברות השכרת הרכב המוכרות ניתן למצוא את אוויס, הרץ, אלבר, אלדן, שלמה סיקסט, הגר ועוד. כאמור, ישראלים רבים שוכרים רכב למטרות שונות ובעקבות הביקוש הרב נוצרה תחרות, התחום הפך להיות מקצועי יותר והציבור הישראלי נהנה ממחירים משתלמים, משירות איכותי ומקצועי וממגוון רכבים רחב לכל מטרה.


השכרת רכב לתקופות קצרות

יש מקרים בהם הרכב הפרטי שלנו נמצא במוסך ואנו חייבים להמשיך בשגרת חיינו ולכן מומלץ לפנות לאחת מחברות השכרת הרכב המומלצות, לבחור את הרכב המתאים לצרכים שלנו- משפחתיים או עסקיים. יש מקרים בהם אנו מעוניינים לצאת לטיול או להגיע לאירוע משפחתי חשוב אך רכבנו ישן ועלול להיתקע בדרך, בדיוק לשם כך ניתן לפנות לאחת מחברות השכרת הרכב וליהנות משירות זמין, ממבחר רכבים ולהגיע לאירוע או לצאת לטיול או לנופש המשפחתי עם רכב חדש ומתוחזק היטב, וכל זאת במחיר משתלם. אגב, גם אם אנחנו מעוניינים לצאת לטיול 4X4 או להעביר רהיטים נוכל למצוא פתרון אצל חברות השכרת הרכב בארץ בדמות רכבי הובלה גדולים, מסחריות, טנדרים ורכבי שטח ופנאי. כמו כן, יש אפשרות לשכור רכב מפואר ויוקרתי לחתונה ולאירועים חשובים.

כדאי לדעת כי חברות השכרת הרכב מציעות השכרת רכב ליום אחד, למספר ימים, לסופשבוע או שירות השכרת רכב לחודש, הכל בהתאם לצורך שלכם ואם תחפשו היטב באינטרנט תוכלו למצוא מבצעים להשכרת רכב ואף קופון הנחה להשכרת רכב וכך תוכלו להוזיל עלויות. בנוסף, ניתן לשכור רכב גם למספר שעות על מנת להגיע בזמן לאירוע חשוב או להתנייד בקלות בתוך העיר עם רכב קטן וכך קל למצוא חניה. כמו כן, ברוב חודשי השנה מחיר השכרת הרכב הוגן ומשתלם אך יש תקופות בהן הביקוש רב ולכן המחיר עלול לטפס מעלה, במיוחד בתקופות החגים בהן משפחות נוסעות להתארח אצל קרובים או יוצאות לחופשות ולטיולים, ובתקופת הקיץ יש ביקוש ער מצד תיירים המגיעים לטייל בישראל.

 

השכרת רכב לתקופה ארוכה

חברות ועסקים רבים בארץ נעזרות בשירות של חברות השכרת הרכב בישראל ובמקום להעניק לעובדים רכב קבוע ובמקום להשקיע בצי רכבים גדול ולהעסיק קצין בטיחות רכב הן נעזרות בשירות המקצועי של חברות השכרת הרכב, לרוב חברות השכרת רכב גדולות כמו אוויס, אלדן השכרת רכב, אלבר, שלמה סיקסט ואחרות. שירות זה מאפשר לחברות ליהנות מרכבים חדשים ומונע מהן השקעות גבוהות בצי רכבים, בתחזוקה שוטפת ובחידוש רכבים מדי כמה שנים. במקרה שמגייסים עובדים חדשים ניתן לקבל בתוך מספר שעות רכבים חדשים וכאשר אין צורך ברכבים ניתן להחזירם לחברה השכרת הרכב. כמו כן, ניתן לשכור רכב מנהלים מפואר למנהלי ולבכירי החברה וכך ליהנות מתדמית חיובית לעסק ומתנאי עבודה משופרים למנהלי החברה, ללא צורך ברכישת רכב מנהלים מפואר ויקר. חברות השכרת הרכב מציעות ליסינג תפעולי המאשר לחברות לשכור את הרכבים לתקופה ארוכה, לרוב מספר חודשים, ללא צורך בתשלום נוסף עבור ביטוחים, רישוי, תיקונים ותחזוקה. כל שירות התחזוקה מתבצע על ידי חברת ההשכרה והחברה מוזילה עלויות ונהנית מרכבים חדשים ואיכותיים.


השכרת רכב קטן, משפחתי, ספורט ורכבים מפוארים

חברות השכרת הרכב בישראלי מחזיקות בצי רכבים מגוון הכולל רכבים קטנים עם גיר ידני או אוטומטי, רכבים קומפקטיים, רכבים משפחתיים, רכבי מנהלים, רכבי ספורט, מסחריות, רכבי שטח ופנאי ורכבים יוקרתיים. כאשר פונים לחברת השכרת רכב קטנה היא מציע צי רכבים יחסית מצומצם בהשוואה לחברות ההשכרה הגדולות לכן כדאי היעזר באינטרנט כדי לבדוק איזה רכבי יש לכל חברה וכן כדאי לבדוק מראש זמינות של הרכב בו מעוניינים. טווח המחירים משתנה בהתאם לקטגוריית ולגודל הרכב וככל שהרכב יוקרתי ומפואר יותר וכלל שהרכב גדול וייעודי למטרה מסוימת כמו שירות השכרת רכב מפואר לחתונה, הרי המחיר עולה מעלה. כדאי לדעת כי הבדלי מחירים בין חברות ההשכרה ולכן חשוב לערוך סקר שוק מקיף אך יש להתחשב בפרמטרים נוספים כמו מיקום חברת השכרת הרכב, דמי השתתפות עצמית, הגבלות שונות כמו הגבלת מספר קילומטרים ליום, הגבלת גיל, הגבלות שימוש וכדומה.


השכרת רכב לחופשה בחו"ל

כדאי לדעת כי בין חברות השכרת הרכב המובילות בארץ, ביניהן אלדן, שלמה סיקסט, אוויס והרץ, ניתן להזמין שירות השכרת רכב בחו"ל וכך תוכלו להוזיל עלויות, לקבל שירות מלא בשפה העברית, לחסוך זמני המתנה בדלפקי חברות השכרת הרכב בשדות התעופה או במרכזי הערים והרכב שהזמנתם ימתין לכם מיד עם הגיעכם. אגב, כיום ניתן לשכור גם רכבי יוקרה ולצאת לטיול עם רכב ספורט מהיר וחדיש על מנת ליהנות מחופשה יוקרתי מיוחדת ובעיקר מחוויה שטופה באדרנלין.


השכרת רכבי יוקרה לחתונה

בשנים האחרונות יש טרנד בקרב הזוגות העומדים להינשא ורבים מהם שוכרים רכב מפואר ויוקרתי כמו לימוזינה מפוארת ומפנקת, מרצדס, ב.מ.וו, קדילק ועוד. ניתן לפנות לחברות השכרת רכבי יוקרה המחזיקות בצי רכבים יוקרתיים המיועדים להסעת אח"מים, אמנים, מפורסמים או להסעת זוגות לחתונה. כמו כן, ניתן לפנות לחברות השכרת רכב, לרוב החברות בגדולות,ף המציעות רכבי יוקרה מפוארים וכך אחד מהחברים או מבני המשפחה יכול להסיע את הזוג לחתונה ולהסיעם לאורך כל היום בין סלון הכלות, למוקדי הצילום השונים וכמובן לגן האירועים ומשם למלון, לבית או לכל מקום אחר בו הזוג הטרי עומד לבלות.


השכרת רכב בארץ השוואת מחירים

על מנת לאתר חברה מומלצת להשכרת רכב תוכלו להיעזר בשירות המוצע באתר וכך תוכלו לקרוא המלצות וחוות דעת אובייקטיביות של גולשים באתר אשר הזמינו שירות השכרת רכב מהחברות השונות. בנוסף, תוכלו לערוך סקר שוק מהיר לאחר סינון מתקדם בין חברות השכרת הרכב וליהנות מהתחרות בין החברות על מנת להוזיל עלויות וליהנות משירות איכותי, מתקדם, יעיל ומהיר.


השכרת רכבי יוקרה

נסיכה של פעם בחיים

בחיי האישה יש סך הכל שני אירועים בהם היא אמורה לחוש עצמה נסיכה לכל דבר- שמלה נוצצת, נעליים גבוהות (ולרב לא נוחות) והבחור המושלם שיפגוש אותך, יוביל אותך אל הרחבה ותפתחו בריקוד מדהים בו יסתחרר העולם סביבכם כאילו אין בו דבר פרט לשניכם. שני האירועים האלה הם נשף סיום התיכון והחתונה.


ההתרגשות בצעירות

את עניין הנשף, בואו נודה בכנות, גנבנו מהאמריקאים. למרות שאין גיל בו אישה או נערה לא רוצה להיראות יפה, לרובנו המכריע שנות התיכון הן שנים של בלבול וחוסר ביטחון גדול בכל הנוגע למראה שלנו ולכן- ישנו צד חלומי משהו, להרגיש סינדרלה של ממש ליום אחד, דווקא בגיל הקריטי הזה. דווקא רגע לפני שפורסים כנפיים ונפרדים מבית הספר. אבל איזו סינדרלה תגיע לנשף שלה בטרנטה של אבא? לא אחת אמיתית. כדי לעשות את הערב לאמיתי- אין מנוס וחייבים השכרת רכבי יוקרה- לימוזינה, רכב מנהלים או ספורט יוקרתי ועדיף שתהיה גם עם נהג.


פמיניזם בצד

טרם פגשתי בחורה פמיניסטית כל כך שתנהג בעצמה בערב הנשף או החתונה שלה. הבנות, מה לעשות, החיים מזמנים להן לא מעט קשיים- כך שהמדיניות היא ליהנות איפה שאפשר ולהתפנק על מי שרק ניתן. לכן, אם הוחלט שאחר נוהג, אז למה לא עד הסוף ושיהיה זה נהג מקצועי במדים מתוקתקים? תתפלאו לדעת שלרב, השכרת רכבי יוקרה לאירוע (בתנאי שלא מדובר בנסיעה של ק"מ רבים מדי) יכולה לעלות לכם פחות מהשמלה המושקעת ועל הזיכרונות אין וויכוחים.

 

אבל שיראו

אין שום טעם בהשכרת לימוזינה או השכרת רכבי יוקרה אחרים אם את מתכננת כניסה שקטה- ההפך נכון. למעוניינים לראות ולהיראות כדאי להגיע באיחור של כחצי שעה, כשלפחות חלק מהאנשים כבר הגיעו, וישירות אל הכניסה הראשית. אל תתביישי להוציא רגל ולהשתהות שלושים שניות כמו בסרטים- הרי רגעים בהם תרגישי כוכבת קולנוע, לרוב, יהיו ספורים בחייך. למי מכם שצריכה את ההצדקה המוסרית לעובדה שהיא מוציאה כסף נוסף על אירוע יקר ממילא- כדאי שתזכור שמדובר הרי באדם עובד, כך שבעצם את מפרנסת מישהו וגם זה חשוב, לא?


טיפים עבור השכרת רכב

עברו על כל שריטה שיש ברכב יחד עם נציג מחברת ההשכרה. מומלץ להחתים את חברת ההשכרה על כל שריטה ובכך תחסכו הרבה כסף וכאב ראש.

את הרכב אתם מקבלים עם טנק מלא, יש להחזיר אותו כך.

תדלקו בתחנות דלק רגילות ולא בתחנות דלק של חברת ההשכרה. אצל חברת ההשכרה הדלק תמיד יקר יותר

תשמרו על הקבלה מהתדלוק, שלא יחייבו אתכם בטעות על החזרת מיכל דלק ריק.


השכרת רכב – כדאי לדעת

אל תלך על הרכב שנראה הכי מדליק או בצבע הכי יפה. חשוב מה הצרכים שלך לפני שאתה בוחר רכב. אתה צריך רכב גדול? קטן? משפחתי? פרטי? נפח מנוע?

מומלץ לעבור בקפידה על כל הפרטים והסעיפים בחוזה של ביטוח הרכב השכור

במידה וסגרתם על תקופת השכרה מוגדרת מראש ותרצו להחזיר את הרכב לפני הזמן שימו לב שעדיין תחויבו על כל התקופה

בכל חוזה השכרת רכב יש סעיף שמציין כמה ק"מ מותר לכם לנסוע בהצעת מחיר שקיבלתם. שימו לב שאם תעברו את המרחק הרשום בחוזה תחויבו בהתאם.


טיפים עבור השכרת רכב בחו"ל

את הרכב השכור מקבלים בהצגת כרטיס אשראי בין לאומי, רישיון נהיגה בין לאומי וישראלי בתוקף, כאשר כל זה על שם השוכר

רכב ניתן להשכיר לאחר ותק של שנה על הכביש.

לרוב השכרת רכב בחו"ל ניתנת מגיל 25, אבל לפעמים בתוספת תשלום ניתן גם מגיל 21.

במידה ואתם משכירים רכב באינטרנט, מומלץ להשכיר מחברה מוכרת על מנת למנוע הפתעות


השכרת רכב בחו"ל – חשוב לדעת

את הרכב מומלץ לשכור כבר מהארץ. זאת על מנת שלא תמצאו את עצמכם בחו"ל ללא רכב.

לא מומלץ לקחת את הרכב השכור משדה התעופה, עדיף לקחת אותו מהעיר. כך תחסכו כסף ותשלום מס.

לא כדאי לאחר בהחזרת רכב שכור בחו"ל. יום השכרה הוא 24 שעות ואם איחרתם אפילו בכמה דקות תחויבו ביום נוסף.

רכב שכור בחו"ל מקבלים עם מיכל דלק מלא. יש להחזיר אותו כך

 

כמה עולה השכרת רכב בארץ?

השכרת רכב קטן עד 1,300 סמ"ק

השכרת רכב קטן ליום
100-150 ש"ח

השכרת רכב קטן לפי שעה
(עד שמונה שעות)
100-150 ש"ח

השכרת רכב קטן לסוף שבוע
200-300 ש"ח

השכרת רכב קטן לשבוע
900-1,100 ש"ח

השכרת רכב קטן לחודש
2,500-3,000 ש"ח

השכרת רכב משפחתי גדול עד 1,600 סמ"ק

השכרת רכב משפחתי גדול ליום
150-300 ש"ח

השכרת רכב משפחתי גדול לסוף שבוע
250-400 ש"ח

השכרת רכב משפחתי גדול לשבוע
2,000-2,500 ש"ח

השכרת רכב משפחתי גדול לחודש
2,500-4,500 ש"ח

 

השכרת ג'יפ רכבי שטח

השכרת ג'יפ ליום
750-1,000 ש"ח

השכרת ג'יפ לסוף שבוע
1,200-1,800 ש"ח

השכרת ג'יפ לשבוע
3,000-4,500 ש"ח

השכרת ג'יפ לחודש
8,000-12,000 ש"ח

 

השכרת רכב מסוג וואן מסחרי

השכרת וואן ליום
300-600 ש"ח

השכרת מיני וואן ליום
250-500 ש"ח

השכרת וואן לסוף שבוע
800-1,500 ש"ח

השכרת וואן לשבוע
3,500-4,500 ש"ח

השכרת וואן לחודש
7,500-8,500 ש"ח

 

השכרת רכב מפואר למנהלים

השכרת רכב מפואר ליום
250-500 ש"ח

השכרת רכב מפואר לסוף שבוע
500-1,000 ש"ח

השכרת רכב מפואר לשבוע
2,500-3,500 ש"ח

השכרת רכב מפואר לחודש
6,000-6,500 ש"ח

 

השכרת רכבי יוקרה

השכרת רכב יוקרתי ליום
600-700 ש"ח

השכרת רכב יוקרתי לסוף שבוע
1,400-1,800 ש"ח

השכרת רכב יוקרתי לשבוע
4,200-4,800 ש"ח

השכרת רכב יוקרתי לחודש
8,000-12,000 ש"ח

 

השכרת לימוזינה

לימוזינה לבר מצווה
800-1,200 ש"ח
(מחיר לשעה ראשונה)

לימוזינה לנשף סיום תיכון
1,000-1,200 ש"ח
(מחיר לשעה ראשונה)

לימוזינה ליום הולדת
1,000-1,200 ש"ח
(מחיר לשעה ראשונה)

לימוזינה למנהלים בכירים
1,000-3,200 ש"ח
(מחיר לשעה עד שלוש שעות)

לימוזינה לערב
1,500-3,500 ש"ח
(מחיר לשעה ראשונה)

לימוזינה לאירועים מיוחדים
1,000-4,000 ש"ח
(מחיר לשעה ראשונה)

לימוזינה ליום שלם עד 8 שעות
4,400-4,600 ש"ח

ט.ל.ח

 

עדכונים אחרונים
שירות לקוחות פיצריות בישראל
באיזה עיר נמצאת הפיצה שלך?
מוקדי שירות חברות ביטוח
שירות לקוחות חברות ביטוח