×


תפריט נגישות

שירותי השלמת בגרויות

מחפשים שירותי השלמת בגרויות? ברוכים הבאים לאתר שירות 10 מחיר 10, כאן ניתן לקבל ייעוץ מקצועי, המלצות והצעות מחיר עבור שירותי השלמת בגרויות.

 

תוצאות בגרויות – למה צריך לשפר?

תעודת בגרות היא גורם מרכזי בתהליך קבלה לעבודה בישראל, וחלק עיקרי בתהליך המיונים ללימודים אקדמיים. השגת תעודת בגרות מלאה, בציוני בגרות גבוהים ככל האפשר, היא המטרה המרכזית בזמן הלימודים בתיכון. למרות זאת, ישנם תלמידי תיכון רבים הנתקלים בקשיים בזמן הלימוד לבגרויות, ולא מצליחים להשיג ציוני בגרות משביעי רצון.

תלמידים אלה פונים בזמן או לאחר השירות הצבאי ללימודי בגרויות מאוחרים ולשיפור בגרות, כדי לשפר ציון בגרות אחת או לשפר תוצאות בגרויות באופן כללי. מועדי בגרויות נקבעים על ידי משרד החינוך, ומתקיימים פעמיים בשנה: בקיץ ובחורף.


לימוד לבגרויות – מה הוא כולל?

במסגרת השלמת בגרויות, ישנם מקצועות חובה ומקצועות בחירה. יש לצבור סך מסוים של ציוני בגרות חיוביים, המשתנה מעת לעת לפי תקנות משרד החינוך. לפני שנרשמים להשלמת בגרויות או לשיפור בגרויות, חשוב להיפגש עם יועץ לימודים, שידע לחשב את ממוצע הציונים הקיים, ולערוך תחזית של תוצאות בגרויות נדרשות אופטימליות. יועץ לימודים ידע להכין תוכנית לימודי בגרויות, לפי סדר חשיבות ולפי מועדי בגרויות קרובים, ולהביא כל תלמיד למקסימום ציוני בגרות במינימום זמן.

מקצועות החובה לפי משרד החינוך הם המקצועות שחייבים להופיע בכל תעודת בגרות, וציוני בגרות אלה חייבים להיות חיוביים. מי שאין לו תעודת בגרות חייב להשלים בגרות במקצועות אלה:

בגרויות במקצועות החובה

השלמת בגרות במתמטיקה – 5,4,3 יח"ל

השלמת בגרות באנגלית – 5,4 יח"ל

השלמת בגרות בתנ"ך – 2 יח"ל

השלמת בגרות בספרות – 2 יח"ל

השלמת בגרות באזרחות – 1 יח"ל

השלמת בגרות בהסטוריה א' + ב' – 2 יח"ל

השלמת בגרות בהבעה עברית – 2 יח"ל

בגרויות במקצועות הבחירה

השלמת בגרות בגיאוגרפיה – 5 יח"ל

השלמת בגרות בפיזיקה – 5 יח"ל

לצורך השלמת בגרויות ניתן ללמוד לבד, בבית, ולגשת אל הבחינה. אולם רבים מעדיפים לפנות אל בתי ספר המתמחים בהשלמת בגרויות. כאשר לומדים באופן מרוכז לקראת השלמת בגרויות, יוצרים לימוד רציף של נושא בפרק זמן מרוכז, עד למועד הבחינה. השלמת בגרויות בשיטה זו מביאה תלמידים לציונים מעולים, מכיוון שכך החומר לא נשכח, והתלמיד מרוכז בנושאים בודדים, לעומת תקופת התיכון, שבה נלמדים כל הנושאים, כל הזמן. השלמת בגרויות יכולה להיות גם שיפור בגרויות: לעיתים מספיק שיפור בגרות אחת כדי להקפיץ למעלה את כל ממוצע תעודת הבגרות. השלמת בגרויות בדרך כלל מוכרת לצורך הפיקדון של חיילים משוחררים, ומכונים להשלמת בגרויות מציעים הנחות ומבצעים רבים.


מי צריך תעודת בגרות?

הדרישות ההולכות ועולות של המוסדות להשכלה בעת הקבלה ללימודים בפקולטות נחשבות מביאות רבים להבנה כי ציוני הבגרות שהושגו בתקופת התיכון אינם מספיקים על מנת להתקבל ללימודים. רבים ממסיימי השירות או כבר במהלכו מבינים כי יידרשו להירשם לקורס הכנה לבגרויות ולעבור שנית בחינת בגרות אחת או יותר, לשם השגת ממוצע גבוה וראוי.

השלמת בגרויות, כמובן, רלוונטית גם לגבי כל מי שלא זכאי לתעודת בגרות מלאה, מסיבות שונות. כאשר חסר ציון בגרות באחד ממקצועות החובה, או שמספר יחידות הבגרות אינו מספיק לשם זכאות לתעודת בגרות, יש צורך לפנות אל שיפור בגרויות ולהשיג את התעודה המיוחלת. חשוב לציין כי תעודת בגרות מלאה חשובה לא רק ללימודי המשך: מקומות עבודה רבים, גם אלו שלא דורשים תואר אקדמי, מעמידים כרף כניסה את הדרישה לתעודת בגרות מלאה.


השלמת בגרות – איך עושים את זה?

הכנה לבגרות יכולה להיות למידה עצמית, בבית, בליווי ספרי לימוד או מורה פרטי. אולם השיטה המומלצת ביותר, המקיפה את כל חומר הלימודים בצורה מעודכנת ומסודרת היא קורסי הכנה לבגרות באחד מבתי הספר או המכללות המתמחים בכך. בכל מכללה או בית ספר ישנו יועץ לימודים, המעניק סיוע בגיבוש תוכנית לימודים לצורך הכנה לבגרות. היועץ יבין מהן שאיפות הקבלה ללימודים של התלמיד, יחשב את ממוצע ציוני הבגרויות הקיימים, ויבנה תוכנית לימודים מסודרת, כולל מחיר הכנה לבגרות, בהתחשב במועדי הבגרות השונים, ובמספר הבחינות הנדרשות.


תעודת בגרות – כרטיס הכניסה ללימודים אקדמיים

תעודת הבגרות (בנוסף על הבחינה הפסיכומטרית) היא מדד חשוב ללימודי המשך. ציוני בגרות קובעים את הקבלה ללימודים, ומעידים על הישגים צפויים בלימודים באוניברסיטה או במכללה. תוצאות בגרות משפיעות גם על הקבלה לעבודה, ואפילו על קבלת אשרת כניסה (ויזה) למדינות מסוימות בעולם.


שיפור בגרויות – מוטב מוקדם!

כאשר אנו מתכוננים ללימודי המשך באוניברסיטה או במכללה, אנו נתקלים לעתים קרובות בצורך לשפר בגרויות. פקולטות שונות דורשות ציוני בגרות שונים בדגש על מקצועות מסוימים, ולעתים קרובות שיפור בגרות אחת יכול להשפיע על חישוב ממוצע בגרויות כולו. חשוב להתחיל את תהליך השלמת בגרויות מוקדם ככל האפשר, בעיקר אם זקוקים ליותר מ-השלמת בגרות אחת. בתי ספר להשלמת בגרויות מציעים מסלולים מיוחדים של לימודי ערב ושל ימי שישי, לטובת חיילים הרוצים לשפר בגרות כבר במהלך השירות הצבאי.


משרד החינוך בגרויות

בחינות הבגרות נכתבות על ידי משרד החינוך, האחראי על תכני הבחינה, קביעת תאריכי בגרויות ומועדים. ישנם מקצועות שבהם מתקיימים שני מועדים – בגרות קיץ ו-בגרות חורף, וישנם מקצועות שבהם מתקיימת בגרות קיץ בלבד. משרד החינוך אחראי גם לכל תהליך בדיקת הבגרויות, וכן פרסום ציוני בגרות. משרד החינוך הוא הגוף המחליט על הרכב תעודות הבגרות, ולפי ציוני בגרויות מקבלים התלמידים זכאות לתעודת בגרות.


שיפור בגרויות – מקצועות חובה ובחירה

שיפור בגרויות באנגלית, שיפור בגרות במתמטיקה, שיפור בגרות בלשון, שיפור בגרות בספרות, שיפור בגרות בתנ"ך, שיפור בגרות באזרחות – כל אלו הם מקצועות חובה, שבלעדיהם לא תיתכן זכאות לתעודת בגרות. השלמת בגרות במקצועות החובה יכולה להיות ביחידות מינימום, או ברמה מוגברת של חמש יחידות, המזכה בבונוס ומשפיעה על חישוב ממוצע ציוני בגרויות. שיפור בגרות בפיזיקה ובמקצועות נוספים הנחשבים למקצועות בחירה כמו גיאוגרפיה או מקצועות מוגברים נלמדים בדרך כלל לפי הלימודים הגבוהים אליהם מבקשים להתקבל. מדעים מדויקים, למשל, דורשים ציונים גבוהים בפיזיקה, מתמטיקה וכימיה.


השלמת בגרויות – איפה לומדים?

קיימות אפשרויות רבות לצורך השלמת בגרויות או שיפור בגרויות. מכללה ללימודי בגרויות או מכון לשיפור בגרויות קיימים בכל רחבי הארץ, ומציעים מחירי שיפור בגרויות אטרקטיביים במיוחד. חיילים משוחררים יכולים להוזיל את מחירי שיפור בגרויות על ידי שימוש בכספי הפיקדון. בתי ספר להשלמת בגרויות מציעים ייעוץ חינם – ניתן לקיים כמה פגישות ייעוץ, לקבל כמה הצעות מחיר ולהשוות. חשוב לבנות תוכנית לימודים מסודרת המביאה בחשבון תאריכי בגרויות, כדי ללמוד במינימום זמן.


השלמת בגרויות לחיילים משוחררים – איך עושים את זה?

עם תום השירות הצבאי, חיילים רבים מבקשים השלמת בגרויות על חשבון המענק או שיפור בגרויות. קורסי ההכנה בבתי ספר ומכללות המתמחות בהכנה לבגרות אינם הוצאה זניחה, וכאשר יש צורך להשלים כמה בגרויות – על אחת כמה וכמה. בשנת 1994 נחקק בישראל החוק המעניק לחיילים משוחררים מעין מענק לטובת לימודים, רכישת דירה, פתיחת עסק ועוד. המענק, הנקרא גם פיקדון, אינו מופקד על שם החייל המשוחרר, אלא נשמר עבורו ומועבר ישירות אל מוסד הלימודים או המוטב האחר, לפי הצורך ותנאי החוק. הפיקדון הצבאי ניתן לחיילים בתוספת ל-מענק לחיילים משוחררים, ולא במקומו.


לימודים על חשבון המענק (הפיקדון) – איך עושים את זה?

בתי הספר או המכללות עומדים בהסכמים מול הצבא. ברגע שנרשמים ללימודים באחד מן המוסדות המורשים, ניגשים אל הבנק עם האישורים על ההרשמה, והבנק מעביר את כספי הפיקדון ישירות אל מוסד הלימודים. כך מתאפשרים שיפור בגרויות על חשבון הצבא, הכנה לבגרות על חשבון הצבא, קורס פסיכומטרי על חשבון הצבא או לימודים אחרים – כולם על חשבון המענק (הפיקדון הצבאי). יש לזכור שוב, מענק לימודים לחיילים משוחררים אינו מועבר ישירות אל חשבון הבנק של החייל, אלא רק אל מוסד הלימודים. במקרה שבו נעשה שימוש בכל כספי המענק או הפיקדון, ניתן לחפש מוסדות וקרנות המעניקות מלגות למודים, בעיקר לחיילים ששירתו כלוחמים.


השלמת בגרויות במקצועות השונים

השלמת בגרות במתמטיקה, שיפור בגרות במתמטיקה

בחינת הבגרות במתמטיקה נחשבת לאימת הנבחנים. מכיוון שרבים פוחדים מבחינה זו, ונוטים להשיג בה ציונים נמוכים, יש נטייה גדולה לפנות אל לימודי השלמת בגרות במתמטיקה לאחר השרות הצבאי או במהלכו. השלמת בגרות במתמטיקה יכולה להיות ברמה של שלוש יחידות לימוד, ארבע או חמש. השלמת בגרויות במתמטיקה הכרחית לצורך קבלת תעודת בגרות מלאה. רבים המבקשים להתקבל למקצועות יוקרתיים כמו מדעי המחשב ומדעים מדויקים אחרים נדרשים ללימודי שיפור בגרות במתמטיקה ברמת חמש יחידות, בציון גבוה ככל האפשר.

למרות הפחד הגדול, ולמרות הציונים הנמוכים בזמן התיכון, רבים מגלים בזמן לימודי השלמת בגרות במתמטיקה כי השד אינו נורא כל כך. כאשר לומדים מתמטיקה באופן מרוכז ורצוף ההישגים גבוהים, גם הודות למורים המוכשרים המלמדים במכוני השלמת בגרות במתמטיקה. כמו כן, אם מתכננים לגשת גם לבחינה הפסיכומטרית, מומלץ לגשת אליה לאחר שיפור בגרות במתמטיקה, מכיוון שהחומר יהיה טרי לקראת החלק הכמותי של הפסיכומטרי, וגם הציון הפסיכומטרי יהיה גבוה יותר.


השלמת בגרות באנגלית, שיפור בגרות באנגלית

בחינת הבגרות באנגלית שייכת לתחום מקצועות החובה במערכת החינוך הישראלית, ומחייבת ציון עובר ברמת שלוש יחידות לפחות. בגרות באנגלית מורכבת מבחינה בכתב ומבחינה בעל פה, ולכל רמת לימוד ישנם שלושה שאלונים שונים. השלמת בגרות באנגלית מומלצת ביותר לפני שניגשים אל הבחינה הפסיכומטרית, בדיוק כמו הבחינה במתמטיקה. התרגול הרב לקראת השלמת בגרות באנגלית יכול לסייע גם בשיפור ציוני הבחינה הפסיכומטרית.

השלמת בגרויות באנגלית כוללת לימודים אינטנסיביים לקראת הבחינה, ותרגול של קטעי האזנה, שיחה, ניתוח קטעי אנסין (unseen), דקדוק ותחביר אנגלי. לצורך שיפור בגרות באנגלית מומלץ ביותר לקרוא מגזינים או ספרים באנגלית, המעשירים את השפה ומפחיתים את הלחץ מן המבחן עצמו. שיפור בגרות באנגלית מעלה את סיכויי הקבלה ללימודי המשך אקדמיים באוניברסיטה, שם מייחסים חשיבות רבה לרמת האנגלית של המועמדים.


השלמת בגרות בכימיה, שיפור בגרות בכימיה

בחינת הבגרות בכימיה משתייכת למקצועות הבחירה, ונלמדת ברמה של שלוש או חמש יחידות בגרות. רבים פונים אל השלמת בגרות בכימיה או שיפור בגרות בכימיה מכיוון שציון גבוה בכימיה נדרש על ידי הפקולטות למדעים מדויקים, וחלקן אף מתנות קבלה בלימוד חמש יחידות כימיה.

השלמת בגרויות בכימיה בציון גבוה פותחת שער ללימודי השכלה גבוהה נחשקים כמו ביוטכנולוגיה, רפואה, הנדסה ומדעים. עקב היותה של השלמת בגרות בכימיה משימה לא פשוטה, תלמידים רבים פונים ללימודי מקצועות בחירה אחרים. אם החלטתם על לימודי השלמה או שיפור בגרות בכימיה, עדיף לפנות ללימודים מסודרים ולא לנסות להתמודד לבד עם החומר המורכב. קורסי שיפור בגרות בכימיה כוללים נושאים כגון: אנרגיה כימית, חומצות ובסיסים, חמצון חיזור, אלקטרוכימיה, תרמודינמיקה, סוגי חומרים ועוד.


השלמת בגרות בלשון, שיפור בגרות בלשון

תעודת בגרות מלאה מחייבת ציון חיובי בשתי יחידות לימוד במקצוע הבעה עברית. בגרות בלשון היא חלק מלימודי הבעה עברית. בגרות בלשון כוללת שתי אפשרויות: נבחנים אינטרניים ייבחנו ביחידה אחת בלשון, וביחידה אחת בחיבור עברי. נבחנים אקסטרניים ייבחנו בשני חלקים הנקראים עברית א', ועברית ב'. השלמת בגרות בלשון ובחיבור עברי היא הכרחית לצורך זכאות לתעודת בגרות מלאה, ולכן לימודי שיפור בגרות בלשון נפוצים ביותר בקרב משלימי הבגרויות.

לימודי השלמת בגרויות בלשון כוללים תרגול של כל חלקי הבחינה: הבנת הנקרא, כתיבת חיבור, תחביר, דקדוק ועוד. שיפור בגרות בלשון חשוב גם הוא לקראת הבחינה הפסיכומטרית, ומהווה תרגול מצוין לקראת החלק המילולי של הבחינה.


השלמת בגרות בתנ"ך, שיפור בגרות בתנ"ך

בגרות בתנ"ך משתייכת למקצועות החובה ברמת שתי יחידות לימוד. במסגרת התיכון ניתן ללמוד גם שלוש יחידות וחמש יחידות בתנ"ך, אולם לימודי השלמת בגרות בתנ"ך מתקיימים עבור שתיים או שלוש יחידות. לימודי השלמת בגרות בתנ"ך מתקיימים עבור מועד קיץ ומועד חורף, בהתאם לבחירת התלמיד.

מכונים רבים מציעים לימודי השלמת בגרות בתנ"ך או שיפור בגרות בתנ"ך, עקב היותו של המקצוע בין מקצועות החובה לבגרות. במסגרת לימודי השלמת בגרויות בתנ"ך מושם דגש רב על הבנה של הטקסט המקראי, ועל יכולות ניתוח של קטעים שלא נלמדו – אנסין (unseen). לימודי השלמת ו-שיפור בגרות בתנ"ך לרמת שתי יחידות כוללים נושאי חובה ונושאי חתך, לפי דרישות משרד החינוך, העשויות להשתנות מעת לעת.


השלמת בגרות בספרות, שיפור בגרות בספרות

מכיוון שתעודת בגרות מלאה מחייבת שתי יחידות בספרות, השלמת בגרות בספרות הכרחית. בחינת הבגרות בספרות בת חמישה חלקים, ומכילה ניתוח ספרות עברית ומתורגמת, פרוזה, שירה וקטע אנסין (unseen), שבו נדרשים התלמידים לנתח יצירה ספרותית שטרם נתקלו בה. השלמת בגרות בספרות נחשבת לקלה באופן יחסי, לעומת בגרות במתמטיקה או באנגלית.

תלמידים רבים שוויתרו על הבגרות בספרות בזמן התיכון, ונזקקים ל-השלמת בגרות בספרות או שיפור בגרות בספרות לאחר תקופת התיכון, מגלים לעתים קרובות כי עולם הספרות רלוונטי ומעניין, ומבקשים השלמת בגרויות בספרות לרמת חמש יחידות לימוד, כמקצוע מוגבר.


השלמת בגרות באזרחות, שיפור בגרות באזרחות

בחינת הבגרות באזרחות נכללת בין מקצועות החובה לתעודת בגרות מלאה. לימודי השלמת בגרות באזרחות נערכים ברמת יחידת לימוד אחת. שיפור בגרות באזרחות חשוב, מכיוון שלמקצועות החובה משקל רב בעת חישוב הממוצע לקראת קבלה למוסדות להשכלה גבוהה. לימודי השלמת בגרות באזרחות כוללים לימודים עיוניים, בתוכם רשויות מדינת ישראל וחוקיה, אולם גם דורשים כושר ניתוח, אבחנה, הבעת דיעה והסתכלות רחבה על נושאים שונים במציאות הישראלית.

במסגרת לימודי השלמת בגרויות באזרחות נלמדים נושאים כגון: אידאולוגיה, זכויות אדם, המשטר הדמוקרטי, סוגיות מיעוטים שונות, שלוש הרשויות בישראל ועוד. השלמת בגרות באזרחות נערכת במתכונת מיוחדת עבור עולים חדשים, המגזר הדרוזי, המזגר הערבי, תושבים חוזרים ותושבים ארעיים.


השלמת בגרות בהיסטוריה, שיפור בגרות בהיסטוריה

בחינת הבגרות בהיסטוריה שייכת למקצועות החובה לבגרות, ברמה של שתי יחידות לימוד. השלמת בגרות בהיסטוריה חשובה לצורך קבלת זכאות לתעודת בגרות מלאה, שלא תיתכן בלעדיה. השלמת בגרות בהיסטוריה מתקיימת בשני המועדים, קיץ וחורף, לפי בחירת התלמיד. שיפור בגרות בהיסטוריה חשוב לצורך השגת ממוצע תעודת בגרות גבוה, לקראת הרשמה למוסדות להשכלה גבוהה. השלמת בגרות בהיסטוריה כוללת נושאים שונים מתולדות עם ישראל, מלחמת העולם השנייה, העליות לארץ ועוד. השלמת בגרות בהיסטוריה לעולים חדשים לתושבים חוזרים ולתושבים ארעיים נערכת לפי מתכונת שונה.

השלמת בגרות בהיסטוריה ברמת חמש יחידות לימוד כוללת נושאים רבים נוספים, בעיקר היסטוריה עולמית: סין, יפן, רוסיה, ועוד. רבים מגלים מחדש את מקצוע ההיסטוריה במהלך לימודי השלמת בגרויות בהיסטוריה כנושא מרתק ומעניין. שיפור בגרות בהיסטוריה לא נחשב למשימה קשה במיוחד, למרות הצורך לזכור פרטים רבים.


השלמת בגרות בפיזיקה, שיפור בגרות בפיזיקה

הבגרות בפיזיקה היא מקצוע בחירה, הנלמד ברמה של שלוש או חמש יחידות בגרות. רבים פונים אל השלמת בגרות בפיזיקה או שיפור בגרות בפיזיקה מכיוון שציון גבוה במקצוע זה נדרש על ידי הפקולטות למדעים מדויקים. השלמת בגרות בפיזיקה בציון גבוה פותחת דלת אל לימודי השכלה גבוהה נחשקים כמו רפואה, הנדסה ומדעים. עקב היותה של השלמת בגרויות בפיזיקה משימה קשה עבור רוב התלמידים, רבים פונים אל מקצועות בחירה אחרים.

לימודי השלמה או שיפור בגרות בפיזיקה כוללים נושאים כגון: מגנטיות וחשמל, מכניקה, חומר וקרינה, אם ברמה עיונית ואם ברמת ניסויי מעבדה. שיפור בגרות בפיזיקה ברמה של חמש יחידות מזכה בבונוס אם מושג ציון גבוה, וכך ניתן לשפר את כלל ממוצע ציוני הבגרות.


השלמת בגרות בגיאוגרפיה, שיפור בגרות בגיאוגרפיה

הבגרות בגיאוגרפיה היא מקצוע בחירה, הנלמד ברמה של שלוש או חמש יחידות. השלמת בגרות בגיאוגרפיה פופולרית במיוחד בקרב משלימי הבגרויות, מכיוון שהיא נחשבת לבגרות קלה באופן יחסי. קיימים מוסדות רבים המציעים לימודי לקראת השלמת בגרות בגיאוגרפיה או שיפור בגרות בגיאוגרפיה, בשתי רמות הבחינה.

במסגרת לימודי השלמת בגרויות בגיאוגרפיה נלמדים נושאים מגוונים ומרתקים: ניתוח מפות וסוגי מפות, גיאולוגיה וגיאומורפולוגיה, אקלים, המזרח התיכון, גיאוגרפיה של ארה"ב, גיאוגרפיה אורבנית, גיאוגרפיה וכלכלה ועוד. השלמת בגרות בגיאוגרפיה ברמת חמש יחידות מתקיימת בדרך כלל במועד קיץ בלבד.


כמה עולה השלמת בגרויות ?

סוג שירות טווחי מחירים לשנת לימודים

בתי ספר לשיפור בגרויות – 3,000-6,000 ש"ח

קורס שיפור בגרות (יחידה אחת) – 1,000-1,200 ש"ח

מכינה להשלמת בגרויות – 9,000-12,000 ש"ח


עלות לפי מקצועות לימוד

קורס הכנה לבגרות בלשון – 3,000-5,000 ש"ח

השלמת בגרות בתנ"ך – 2,000-3,000 ש"ח

קורס הכנה לבגרות באזרחות – 3,000-5,000 ש"ח

קורס הכנה לבגרות בהיסטוריה – 3,000-5,000 ש"ח

קורס הכנה לבגרות בספרות – 3,000-5,000 ש"ח

קורס הכנה לבגרות בגיאוגרפיה – 3,000-5,000 ש"ח


עלות שיפור בגרות במתמטיקה

קורס 3 יחידות במתמטיקה – 3,000-7,000 ש"ח

קורס 4 יחידות במתמטיקה – 4,000-7,000 ש"ח

קורס 5 יחידות במתמטיקה – 5,000-8,000 ש"ח


עלות שיפור בגרות באנגלית

קורס 3 יחידות באנגלית – 1,500-2,500 ש"ח

קורס 4 יחידות באנגלית – 3,000-4,000 ש"ח

קורס 5 יחידות באנגלית – 4,000-7,000 ש"ח


עלות שיפור בגרות בכימיה

קורס 3 יחידות בכימיה – 3,000-4,000 ש"ח

קורס 4 יחידות בכימיה – 4,000-6,000 ש"ח

קורס 5 יחידות בכימיה – 6,000-8,000 ש"ח


עלות שיפור בגרות בפיזיקה

קורס 4 יחידות בפיזיקה – 4,000-6,000 ש"ח

קורס 5 יחידות בפיזיקה – 6,000-8,000 ש"ח

ט.ל.ח