×


תפריט נגישות

שערים חשמליים

מחפשים שערים חשמליים?

 

כל מה שרצית לדעת על שירות עבור שערים חשמליים
 

ברוכים הבאים לאתר בעלי מקצוע שירות 10, כאן ניתן לקרוא המלצות, לקבל ייעוץ מקצועי והצעות מחיר בקליק לשערים חשמליים - וכל זה ללא עלות וללא התחייבות!

 

ייעוץ טלפוני והצעת מחיר ללא התחייבות!
 

 

היום כבר אין צורך להשקיע זמן בחיפוש אחר חברת שערים חשמליים טובה, אתר שירות 10 בדק ומצא עבורכם חברות לשערים חשמליים איכותיות ומקצועיות שקיבלו ביקורות חיוביות והמלצות מגולשים ועכשיו גם אתם יכולים להינות מייעוץ מקצועי בחינם והצעות מחיר ללא התחייבות, מלאו את טופס בקשה להצעת מחיר ועד 3 חברות יחזרו אליכם טלפונית, בדרך זו תקבלו תשובות לשאלות וגם תעשו השוואת מחירים.

 

כל מה שצריך לדעת על התקנה

 

ותיקון שערים חשמליים ומחסומים


שער חשמלי לחניה – משפר לכם את החיים

עברתם לגור בבית פרטי? מזל טוב! הולך להיות לכם ממש כיף, אך כדי לשמור על הכיף חשוב שתגנו על הבית ושתשמרו על החנייה.

תוכלו להגן על הבית ולשמור על החנייה באמצעות התקנת שער חשמלי. שער חשמלי נפתח באמצעות שלט רחוק יקל עליכם מאוד מכיוון שלא תצטרכו להקדיש הרבה זמן לחיפוש החנייה- דבר אשר יוביל לחיסכון כספי, תוכלו לפתוח לעצמכם את השער בקלות ותרגישו ביטחון מפני שהשער מהווה מחסום כניסה אישי.

כדי ליהנות מהיתרונות של מחסומים חשמליים לחניה פרטית של בניין או מחסום חשמלי לחניה חשוב שתדעו כי ישנם מגוון סוגים של שערים חשמליים.

 

מהם סוגי השערים החשמליים והמחסומים הקיימים בישראל?

 

השוק מציע ללקוחות שערים חשמליים נגררים אשר קיימים בשני סוגים:

הסוג הראשון הוא שערי הזזה על מסילה - שערים אלו נעים על מסילות אשר מחוברות לתקרה או לקרקע. השערים כבדי משקל וניתן למצוא אותם בכניסה לחניונים.

הסוג השני של השערים החשמליים הנגררים הינו שערים קונזוליים (שערי הזזה צפים), שערים אלה נעים הצידה בלי מסילות. במרבית המקרים הם נמצאים בכניסה ליישובים.

הסוג השני של השערים החשמליים הינו שערי כנף חשמליים.

שערים אלו נפתחים על ידי ציר וקיימים בשני סוגים כך שניתן לבחור בשער כנף דו- צדדי או בשער כנף חד- צדי. שערי הכנף החשמליים מתאימים למקומות קטנים וצרים ומהווים מעין דלתות מוסך לבתים פרטיים וחניונים קטנים של מבני מגורים.

הסוג השלישי של השערים הינו שערים חשמליים מתרוממים.

שערים אלו מתחלקים לשניים- הסוג הראשון הוא שערי גלילה אשר מיועדים לחניות מקורות והסוג השני הינו מחסום זרוע, שערי הזרוע מתאימים למקומות מקורים ופתוחים.

מגוון הסוגים של מחסומים חשמליים מאפשר לכל אחד למצוא את השער החשמלי המתאים עבורו.

לאחר בחירת השער המתאים יש לבדוק פרטים נוספים- יש לבדוק את החומר ממנו השער עשוי (ניתן לבחור שערים חשמליים מאלומיניום, ניתן למצוא שערים חשמליים אשר עשויים ממתכת ועץ וניתן למצוא שערים חשמליים אשר עשויים ממתכת, זכוכית ואלומיניום), יש לבדוק את הגודל הדרוש והעיצוב.

חשוב מאוד לבחור בשער חשמלי אשר מתאים למידות החנייה ולוודא כי הוא מורכב מחומר חזק ועמיד בפני מזיקים ומזג אוויר קיצוני.

 

מהו מחסום מסוג בולרד?

 

נוסף על סוגי המחסומים שהוזכרו ניתן לרכוש מחסום חשמלי ביטחוני בולארדים. הבולאר הינו עמוד אשר מתרומם מהקרקע ומונע מכלי הרכב לעבור.

כאשר המחסום נפתח העמוד יורד ונעצר לאחר שהוא מגיע אל מישור הקרקע.

את הבולרד ניתן להתקין בשגרירויות, מפעלי תעשייה, נמלי תעופה, בתים פרטיים, חברות רכבים ועוד.

כאשר מדובר על מקומות בעלי רגישות ביטחונית יותקן בולרד מפלדה ובעל קוטר רחב .

את הבולרד ניתן לפתוח באמצעות לחצן, קורא כרטיסים, שלט רחוק או באמצעות הנייד.

כדי שלא לפגוע ברכבים רצוי להתקין על המחסום גלאי נוכחות, גלאי הגנה ומחסום זרוע אשר מותקן לפני העמודים.

עמודי הבולרד קיימים ברוחב, גבהים, מהירות פעולה, אופן הפעלה, צבעים וחומרים שונים.

 

ומה לגבי המנוע של השער החשמלי?


כדי לבצע רכישה נכונה אשר תאפשר לכם להשתמש בשער החשמלי למשך זמן רב חשוב לשים לב גם לנושא המנוע. המנוע של השער החשמלי מגיע בדגמים שונים, דרגות מהירות וגדלים רבים.

ניתן למצוא בשוק שני סוגי מנועים מרכזיים:

הסוג הראשון הינו המנוע האלקטרו - מכאני.

את המנוע הזה ניתן להתקין בכל סוגי השערים והוא פופולארי ביותר. המנוע כולל פיקוד חשמלי ומנוע גיר.

כאשר משתמשים בשער יש להתקין חיישנים. התפקיד של החיישנים הוא למנוע מהמעבר להסגר בעת שימוש.

הסוג השני של המנועים הינו המנוע האלקטרו - הידראולי.

המנוע הזה מתאים לשערים בעלי משקל כבד והוא פועל באמצעות שמן.

כאשר בוחנים את המנוע יש לבדוק האם מדובר על דגם חזק. דגם חזק ואיכותי יבטיח לכם פחות תקלות ואתם יכולים לדמיין כמה לא נעים להימצא מול מנוע לשער חשמלי לא תקין ולהיות תקועים בחניה או מחוץ לחניה.

כמו כן, חשוב לבדוק את המהירות של השער החשמלי- במידה ותרכשו שער זרוע הוא יגיב במהירות ביחס לשערים האחרים, לכן מומלץ להתקין אותו בחניות בעלות תנועה רבה.

בניגוד לכך, שער חשמלי לבית פרטי יכול להגיב באופן איטי יותר. נוסף על כך, יש לבדוק את יכולת ההגנה של השער- שער נגרר למשל יהיה בטיחותי יותר משער זרוע.

 

מהם סוגי התקלות הקיימים בשערים ומחסומים חשמליים?


כמו כל מכשיר, גם השערים החשמליים עלולים להתקלקל ובמקרים אלו יש לפנות אל מתקין שערים חשמליים מקצועי.

אם רכשתם את השער החשמלי מחברה שנתנה לכם אחריות והאחריות בתוקף, הרי שתוכלו לפנות אליה, אך במידה ולא קיבלתם אחריות או במידה והאחריות אינה בתוקף יהיה עליכם לאתר מתקין שערים חשמליים מנוסה ואמין.

יש לציין כי השערים החשמליים אינם משתבשים בתדירות גבוהה אך עדיין ישנם מקרים שבהם יש צורך לתקן מחסום שער לא מתרומם וכו'. כמו כן, עלולה מערכת הבטיחות להשתבש- במקרה זה השער ייסגר ויפתח אך העינית אשר מזהה את האנשים שמגיעים ויוצאים לא תעבוד- תקלה זו הינה מסוכנת ביותר.

נוסף על כך, עלול להיות קצר חשמלי, לוח הפיקוד עלול להשתבש ועוד. תקלה אחרת עשויה להיות בין הטלפון הסלולרי אשר מפעיל את השלט או השער ובין לוח הפיקוד.

במצב כזה השער עלול להשתבש ולא להיפתח או להסגר. בכל המקרים הללו יש לפנות אל בעל מקצוע איכותי אשר יבצע תיקון מחסום חשמלי במהירות.

 

חברה איכותית לשער עמיד וחזק


אם אתם מעוניינים להתקין שערים חשמליים מעוצבים, שער חשמלי הנפתח באמצעות SMS לבית או למשרד, שערים חשמליים תעשייתיים או כל סוג אחר של שער חשמלי, יהיה עליכם לבחור מתקין שערים חשמליים איכותי.

כמו כן, חשוב לבצע את הרכישה אצל חברה מקצועית לשערים חשמליים. חברה אמינה, מקצועית וותיקה בתחום תגדיל את הסיכויים שלכם לבצע בחירה נכונה.

נוסף על כך, יש לבחור בחברה שמציעה מחיר משתלם.

עלות שער חשמלי עשויה לנוע בין כ-600-2,100 שקלים (לא כולל אביזרים ומנוע). כמו כן, יש לבדוק האם החברה משווקת שערים חשמליים אשר מחזיקים בתו תקן, האם היא מספקת אחריות והאם היא מעסיקה בעלי מקצוע אשר מתקינים שערים חשמליים (מבצעים תיקון שער חשמלי דו כנפי, תיקון שער נגרר, תיקון שער מתרומם, תיקון שערי כניסה וכו')

 

חברה מקצועית לאחזקת שערים חשמליים אוטומטים

 

איך תוכלו למצוא חברה איכותית שמשווקת שערים חשמליים?

לפתוח את השער לסביבה הקרובה

תוכלו למצוא חברה איכותית אשר משווקת שערים חשמליים בצפון, שערים חשמליים במרכז או שערים חשמליים בדרום על ידי פנייה לחברים, מכרים, קרובי משפחה או קולגות אשר התקינו שער אוטומטי לעסק, מחסום כניסה אוטומטי עם שלט, מחסומי נגיפה נשלפים והיו מרוצים מהשירות, האיכות, המחיר והאחריות.

פיתחו את האינטרנט ובדקו אתרים שונים

כמו כן, תוכלו לערוך חיפוש באינטרנט- תוכלו להקליד את המשפטים: "שערים חשמליים המלצות", "שער חשמלי מומלץ" או "שערים אוטומטיים המלצות" בשורת החיפוש ותמצאו מגוון אתרים רלוונטיים.

כאשר תעיינו באתרים שימו לב לוותק והניסיון של החברה, בדקו היכן היא ממוקמת, האם היא מספקת אחריות ושירותי תיקונים, האם היא משווקת מגוון סוגי שערים חשמליים, האם השערים החשמליים מחזיקים בתו תקן ומהם המחירים של השערים.

תוכלו להקליד בשורת החיפוש באינטרנט את המשפט: כמה עולה שער חשמלי?" או "שערים חשמליים השוואת מחירים" ותמצאו את המידע הדרוש לכם.

אל תשימו מחסום בפני הפורומים הם יכולים לעזור לכם

נוסף על כך, תוכלו למצוא חברה איכותית אשר משווקת שערים חשמליים על ידי הקלדת המילים: "חברה מומלצת לתיקון שערים חשמליים פורומים".

פורומים הם דרך מצוינת לקבל חוות דעת והמלצות. גולשי הפורומים יוכלו להמליץ לכם על חברות שמשווקות מגוון סוגי שערים חשמליים ונמצאות בקרבת אזור המגורים שלכם, יוכלו להמליץ לכם על מתקני שערים חשמליים, יוכלו לענות לכם על שאלות שונות כמו למשל: "כמה עולה לתקן שלט חשמלי לחניה לא עובד?", "כמה עולה לתקן מערכת בטיחות?" ועוד. כמובן שתוכלו להקליד בשורת החיפוש את המילים: "תיקון שערים חשמליים מחירים" ולהבין מהם מחירי השוק בעצמכם.

פיתחו את השער פיתחו אותו רחב – זמן לבחור

לאחר שתבחנו את החברות הקיימות בשוק, את סוגי השערים, הגדלים, החומרים וכו' ולאחר שתערכו השוואת מחירים ותתחשבו בחוות הדעת ובהמלצות שקיבלתם תוכלו לבחור בשער המתאים לכם.

 

כמה עולה שער חשמלי?

 

(מחיר למ"ר ללא מנוע)

 

מחירון מומלץ שערי הזזה

שער הזזה חשמלי מברזל – 500-2,000 ש"ח

שער הזזה חשמלי מאלומיניום – 1,200-2,500 ש"ח

מחירון מומלץ שערי כניסה

שער כניסה מברזל – 800-1,600 ש"ח

שער כניסה מאלומיניום – 1,200-2,200 ש"ח


מחירון מומלץ שערי הרמה

שער הרמה מברזל – 800-1,800 ש"ח

שער הרמה מאלומיניום – 1,200-2,200 ש"ח

 

מחירון מומלץ מחסומי זרוע

מחסום זרוע אלקטרומכאני עד 6 מטר – 4,200-8,000 ש"ח

מחסום זרוע הידראולי עד 6 מטר – 6,000-12,000 ש"ח


מחירון מומלץ מנועים לשערים חשמליים

מנוע לשער הזזה חשמלי – 2,300-4,500 ש"ח

מנוע לשער הרמה חשמלי – 2,500-6,000 ש"ח
מנוע לשער גלילה חשמלי – 2,500-6,000 ש"ח


מחירון מומלץ אביזרים נלווים לשערים חשמליים

עין אלקטרונית – 400-1,000 ש"ח

מנורה לשער חשמלי – 200-500 ש"ח

כרטיס פיקוד חד פאזי – 800-1,800 ש"ח

כרטיס פיקוד חד פאזי – 1,000-3,300 ש"ח

שלט כניסה לשער חשמלי – 100-500 ש"ח

ט.ל.ח